Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klau_dyn_ka

samotny piątek...

Polecane posty

ja byłam raz u szkolnego psychiatry. powiedziałam jej wszystko z czym przyszłam, ona powiedziała \'\'aha,wszystko bedzie dobrze\'\' i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem u psychiatry kilka razy z powodu depresji i nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem leki antydepresyjne, biorę je w sumie od niedawna, ale nie mam juz takich czarnych mysli jak przedtem wiec jakas poprawa chyba jest.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiekowi i tak nigdy nikt nie dogodził, jak się jest samemu to źle bo samotno i jest powód do narzekania, jak się jest z kimś to źle bo partner(ka) rani robi nie tak jak my chcemy...itd itp i też jest powód do narzekania ;) hmmm więc jak to jest z tym światem pokręconym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dxm
Czy moge zapytac jak bardzo zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego stopnia zle, ze miałem ochote skonczyc ze soba, zawaliłem ssemestr i omal nie wjebałem sie w narkotyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaj
Przeczytalam tylko pierwszy post... Ja lubie taka samotnie.... Nie czuje potrzeby spotykania sie z kimkolwiek, imprezowania... :ubie byc sama ze soba, czasem a wami...abstrakcyjnymi dla mnie...ale lubie. To jest to, czego potrzebuje,a nie to, co mi wadzi... Zycze odczuwania w podobny sposob, czyli w taki kiry nie przynosi cierpienia, tylko spokoj... Aler kzdy ma inne zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaj
Wybaczcie literówki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dxm
No to jestem w podobnej sytuacji:O Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób cos z tym, nie ma na co czekać, jezeli nie potrafisz samemu sobie poradzic z problemami, to warto skorzystac z pomocy specjalisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaj - każdy jest inny i ma inne potrzeby :) i dlatego świat i ludzie są ciekawi i warci poznania... ja tylko w czasie pełni nie lubię być sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z pólnocnej Polski, aktualnie studiuje w Trójmieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze Ślaska to chyba nikogo nie ma oprócz mnie :P (no i jak sie dzisiaj dowiedzialam Zgłupiałam i Moniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa turystka
Zgadnij charakter:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Julia_
Witajcie :) można się do Was przyłączyć ? ja niestety też spędzam samotnie ten piątkowy wieczór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie ma co się smutać, zawsze możemy tu spędzić ciekawe chwile, fakt to nie to co real ale też można dobrze spędzić czas !!! :) uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaj
Lprnik... Nie zaprzeczam niczemu, co powiedzieles, oczywiscie 'kazdy jest inny"..z reszta zdania tez sie zgadzam.... Mamy chwile dla siebie, wiec bezcelowe jest, aby byla ona nieprawdziwa. Jesteśmy tutaj tylko literkami, które, wbrew pozorom, mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Zyczę umiejetnosci przetrwania tym, ktorzy tego potrzebuja, a zapewne jest nas wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaj
Przeopraszam...jednak zapale swiatlo w pokoju, bo jest mi wstyd za te bledy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaj
kornik79..moje slowa byly skierowane do ciebie, z aprobata.... Bede juz pisac poprawnie... Lubie takie wieczory jak dzis....bardzo lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×