Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawaj

Coraz bardziej obojetnieje mi moj chlopak.

Polecane posty

Gość dawaj
Glownie dlatego, ze nasz zwiazek jest tak dobry, ze zastanawiam sie, czy moze istnbiec cos lepszego... jestesmy najlepszymi przyjaciolmi, tylko brak mi emocji. Nie chce gonic za mrzonkami i juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Doprowadź do bardzo ostrej kłótni z nim i wtedy po wszystkim będziesz wiedziała czy go kochasz czy nie i czy ci na nim zależy. O ile to typ, którego można tak sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --mycha--
ja też nie miałam pewności, że spotkam kogoś takiego, też sie bałam, że zostane sama już na zawsze, że nie zasługuje na miłość, wiele sie przez ten roczek naryczałam w poduszke, naprawde ciężko znosiłam ta samotność, ale prawde mowiąc, już wolałam ta samotność, niż tkwić w związku bez przyszłości niestety tak naprawde nikt tu za Ciebie nie zdecyduje, sama w końcu dojrzejesz do decyzji co jest najlepsze dla Ciebie, pewnie to bardzo samolubne ale pamietaj, że tu chodzi o Ciebie, Twoje uczucia i Twoje życie może to jednak jest TEN, ale jednak jak juz bedziesz pewna że to jednak nie on to, dla Twojego i jego dobra lepiej skończyc to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj
mycha - jak bede pewna to na pewno to zakoncze, nie boje sie samotnosci. Wiem, ze sama musze dojrzec do decyzji, chcialam tylko poczytac jakie inni maja doswiadczenia w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --mycha--
dawaj- serio teraz to wiem, ze miłość nie jest wtedy jak sie nam wydaje, że może jest, ale po prostu wiesz bez wielkiego analizowania, że to miłość;) mam nadzieje, że w końcu dojdziesz co bedzie najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno
ja cholera analizuje,wiec to chyba nie to...i tak nie zerwe,musze przestac sie zastanawiac i zyc dalej:) bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --mycha--
o właśnie, życie i tak zdecyduje, co ma być to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×