Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Giovanni jak tak bardzo chesz to ewentualnie moge ci wyslac,ale wiesz...jak to ladnie bylo powiedzinae FIFTY-FIFTY...ja tobie ty mnie,he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia młodziutko wyglądasz. Ja Ci niestety zdjęć na gorąco nie zrobiłam, tzn zrobiłam ale nie mogę znaleźć kabla USB, więc wysłałam Ci takie, które miałam w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia te loczki to raczej moja zmora. Zawsze chciałam mieć proste, gładkie i lśniące włosy. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję anijja:) Wzruszyłem się naprawdę. Miło mi czytać takie słowa. Ja kocham kobiety i chcę, by dobrze się czuły w moim towarzystwie. To moje czarowanie to takie żarty, ale kiedy widzę, że kobietkom się to podoba, śmieszy je to, bawi - to to robię :) Ale na żywo to aż taki odważny nie jestm:P Chciaż mówią, że mam gadane i \"bajer\":P hihi Aha no i mam 28 lat, więc może jednak wiek nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy Kaczorynka, z tego co wiem fifty-fifty to pół na pół a nie coś za coś :) A poza tym, jak mówiłem, mam swoje zasady, nie zmienię ich:) Nie wysyłam, no i godzę się z konsekwencjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijja
Dobranoc Giovanni....juz zdążylam sie o Ciebie pokłocic na innym topicu....jednak w tym dniu najlepsze jest to,ze juz sie konczy....W necie kazdy jest odwaznijszy, ale wlasnie wyczuwam to Twoje czarowanie...z tym ,ze ja mam 22 lata wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no 6 lat roznicy to nie tak duzo:) Miedzy moimi rodzicami taka roznica jest:) Spadam, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, no wlasnie. Kurcze nie rozumiem, myslalem, ze wszystko bylo dla jaj, casting i w oogle. A tu mnie podsumowala jako nagryzione jablko i w ogole hmmm dziwne uczucie. Mialo byc smiesznie a zrobilo sie nieprzyjemnie Tez ide spac Strzala Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovani czy nie traktujecie tego wszystkiego zbyt poważnie:) tych topicowych afer;)Może Bibisi się nie zna:P ale tak się jej wydaje;) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mam biale zeby..ale na dodatek swiatlo sie odbilo z lampy czy tam z czegos i sie tak swieca naturalne nie sa takie...wysle ci jeszcze jedno zdjatko z normalnymi zabkami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, olewam, przeciez to tylko zarty:) Ide juz serio! Tomek, na charakter skladaja sie geny i wychowanie, czyli srodowisko tez. dobranoc, za dlugo siedze przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomku...przychodzimy na ten świat z pewnym pakietem;) mamy pewne wrodzone predyspozycje do różnych zachowań, sposobu wyrażania emocji itd....ale wiele też kształtuje nasze otoczenie,sposób w jaki byliśmy wychowani...wzorce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,zadne zabiegi...ogolnie mam biala kosc...a na dodatek zaczelam plukac zeby takim plynem wybielajacym...(robaczek mi z norwegii przywiozl) Ale ogolnie to mi sie moje zeby nie podobaja,bo rosnie mi osemka i zaczyna mi dwojka pod jedynke zachodzic(na fotce tego nie widac)...buuu...musze isc wyrwac ta osemke...zawsze mi troszke zachodzila 2 na 1, ale teraz coraz bardziej i zaczyna mie zloscic...wrrrr...dentysta mnie czeka hehe...ale wam naopowiadalam o moich probemach dentystycznych łłeeeeehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze slysze...ona blondynka jest..no ale dobra tylko z buzi....hmmmmmmm nikt mi tego jeszcze nie powiedzial....raczej mi ktos powiedzial ze z ta...co gra w zlotoplolskich...cholerka zapomnialam...byla z takim starym facetem...ma ten pub...czy cos...taka czarna...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz z Wronek
Tomek nie pij alkoholu bo to grzech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyeeeaaaa!!!! naprawilam sobie kompa :) a to wszystko z ciekawosci co tam u was :) mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie...ani ty Giovanni ;) wiecie, jednak nie jade do Marcina, on przyjedzie tu za 2 tyg. wiec nie ma sensu :) ale mi dzis słodził...ehhh:D jak ja go kocham :) już układam liste co mu zrobie jak przyjedzie :D po pierwsze to chyba zgwalce :P dobra, spadam lulać, jutro sie odezwe bo ten tpoik to moje drugie życie :P kocham was bardzo, buziaki cmok cmok!!! a cos Martusinskiej Oli nie widac bylo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Nooo... Erotica .... jak mógłbym zapomnieć:) Czekam na wszystkich, zo zbierajcie się:) To powygłupiamy się:) Albo pogadamy na poważnie.... wsjo rawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy i to mi pasuje:D Ja też mam nie po kolei jeszcze:D tym bardziej, że urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×