Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

KACZORYNKA, drzwi od samochodu, owszem, otwieram kobiecie, ale tylko przy wsiadaniu do auta. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby któraś czekała aż otworzę przy wychodzeniu. Może jeszcze czerwony dywan, fanfary i flesze zalatwiać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki, wiem co smierdzi :O tesciowa grzyby smazy i smierdzi spalonym kompem, jak ostatnim razem,gdy wybuchl w trakcie burzy :O doslownie sekunde po tym jak na gg wysmiewalam kolege ze spi przy wlaczonym kompie przy burzy, i ze mukomputer rozp*ieprzy :D....i buuuum, tylko dym polecial i korki siadly :D cala siec osiedlowa netu noie miala przeze mnie przez 2 tyg. az ap zmienili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula********
Zmykam spać,bo miałam dzisiaj ciężki dzień i zmęczenie daje już o sobie znać. Dziękuję za miłę przyjęcie :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeee, Erotica, ja o łapaniu mówię, a Ty temat zmieniasz.... Się rozochociłem pod prysznicem i teraz tylko lapanie mi w głowie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ale nie widziale na kazdym filmie tak jest (prawie) babka czeka az jej ksiezniczce dzwi otworza zeby mogla wysiasc....hehheheh smieszy mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni, to tak jak ja :D mam syndrom niezaspokojonej od 2miesiecy kobiety...tylko jak go nazwac? paranoja seksoidalna z natrectwami seksistowskimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giovanni ty to chyba musisz byc przystojniacha co,z mila chcecia zaprosilabym cie ze mna pod prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ochotke na male conieco...a to juz 4 tyg. i 3 dni...niestety zostaly jeszcze dokladnie 3 tygodnie....a potem to sie bedzie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak to jak sie go bedzie dmuchalo? :D :D :D i gdzie bedzie wentylek?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, zaintrygował mnie Twój ostatni wpis na \"starym\" forum. Ja mam z kolei 28 lat, a nieraz (tak jak teraz przy głupawie) wydaje mi się, że cofnąłem się do 13 lat... Uważam, że za bardzo podkreślasz to, co uważasz za swoje wady (brak dziewczyny, samotność itd.). My Cię tu naprawdę lubimy i akceptujemy w pełni, bo Twoje wypowiedzi świadczą, że równy z Ciebie gość, wartościowy, mądry. Fajnie, że z nami gadasz, że wyrażasz swoje opinie, dzielisz się z nami swoimi smutkami (samotnością np). I to nie jest z mojej strony słodzenie, jestem szczery. Jeśli ktoś się nie zgadza, niech sprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dla kobietek to sa takie gumowe duze i male(w roznych rozmiarach) a na dodatek wibrujace zabaweczki....nie powiem posiadam to cacko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak z meskiego punktu widzenia to ja sie dziwie swojemu ze zostawil swoją kobietę bez odpowiedniego oprzyządowania...tym bardziej ze zna moje potrzeby i moją nieposkromioną naturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, w chwili desperacji to ja sie tez rozgladalam na allegro, tam duuuzy wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA, ja tam nie wiem, mówią, że jestem przystojny, panie zawsze się uśmiechają, ale ja jestem skromny chłopoczyna (hehe z wyjątkiem głupawy, kiedy to twierdzę, że jestem BOSKI jak ten topic), widzę u siebie wiele, wad, ale się nimi nie przejmuję:) Na brak zainteresowania kobiet nie narzekałem. Może kiedyś opublikuję tu moją fotkę, ale nie sądzę, po co mi to? I tak mnie uwielbiacie i bez tego hehehehheeh. Nie ma jak skromność - to moje drugie imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomciu, ja nic nie prostuje, wszystko jest oki, my cie lubimy i wszystko z gadac itp :) w nas masz przyjaciol :) mam nadzieje tylko ze nie przeszkadza ci ze jestesmy niezrównowazone psychicznie i rozchwiane emocjonalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam stronke nakwiatowałam , rzeczywiscie :) mam kwieciste słownictwo jednym slowem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooo...jaka dluga stopka erotica nie ma sprawy wysle ci paczka,he :P....tylko wiesz niestey to nie to samo co orginal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam zaraz uciekłem .... nie boję się Was! Nic się nie bójcie, obrobię wszystkie :D Sam też już mam dłuższą przerwę, więc rozumiecie ... A Tomek gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy wszystkie obrobisz...wiesz ja jestem bardzo wymagajaca....:)...i trzeba mi duzo czasu poswiecic.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×