Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Kaczorynko, masz siostrzyczke taką malutką ?? :) takie malenstwa są kochane :) ale tylko lezą i spią miedzy posiłkami :) i robią kupy :D potem to juz sie zaczyna jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna..ale lepiej przedziel;i na pol tabletke zeby nie byla za duza dawka np.apap czy cos mam nadzieje ze teraz mi sie 2 razy nie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani, dzień dobry wszystkim :) widze ze jestem dzis pierwsza :D palpitacje żołądka nie ustały :O w dodatku boli :O Oliwka gania sobie z miotłą :) trzeba pozgarniac troche, a z rozstrojem zołądka bedzie ciezko :O jeszcze moja mamusia codziennie przychodzi i mnie gdzies ciągnie, chociaz wcale nie mam ochoty ... Mam zamiar iść dziś na solarium sie wygrzac troszkę :) poza tym jestem blada jak **** :D ale sie boje bo byłam moze tam kilka razy przed studniówką,a tak nie chodze, poza tym moja kolezanka mowila ze dostala tam świerzbu :O brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac że okropnie spalam, całą noc śniły mi sie koszmary, budzilam sie często...:( nie mial mnie kto przytulic, buuuu... :( obudzilam sie w ogóle niewypoczęta i zaspana...:( zobaczymy jaki dzis dzien bede miala... Oliwka wlasnie próbuje włożyć miotłe do szuflady...biorąc pod uwagę rozmiary obu przedmiotów w stosunku do siebie raczej jej sie to nie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌼 Poranne buziaczki dla wszystkich {kiss] P.S. Jeśli ktoś z Was jeszcze śpi, to może być pewien, że ja mu zazdroszczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Translate, ja też bym chciala jeszcze sobie pospac troszku, ale nic z tego przy moim dziecku :D chociaz widze ze juz sie sennawa robi i bym sie z nią zdrzemnęła, to moja mama sie zapowiedziala o 11tej :O 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 👄 usta] 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 [ usta] 👄 👄 👄 no co...pomagam zapełnic stronki :P podzielcie sie buziaczkami na dobry dzien!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natka :) ale jestem w*rwiona, nie gadam z Marcinem, jakis naładowany zadzwonil i chcial sie wyrzyć czy co?! było już ok a on nagle cos sobie przypomnialze ja mu jazdy robie itp. (?) nie rozumiem go zupelnie...jescze chciał dokuczyc i przez gg najezdzal, to go zablokowalam, niech mu sie lyso zrobi :P palant. ja sie martwie, tesknie a on...wrrrrr...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracaniby za 2-3 tygodnie, ale teraz nie wiem, gadał przez telefon mi ale nie rozumialam jakies *ujowe połączenie było, a on jeszcze za to sie wsciekał ze go niew rozumiem! ohhhh! ale jestem zła strasznie!!!! jeszcze tego pożaluje debil pieprzony! ja sie pierwsza na pewno nie odezwe do niego, niech sie wali! nie bede z nim gadac jak zadzwoni, nie za to co napisal mi na gg, w łeb by dostał jakby tu byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem co myśleć, raz jesst dobrze, jestem szczesliwa, a za chwile on wszystko zjebie... ja juz nie mam siły tego ciągnąć , naprawde, mam dosc, jakie ja bede miala życie jak on niwe bedzie potrafił sie powstrzymywac w złosci? nie potrafi nad sobą panowac w ogóle!!! tylko szkoda że nie pomysli jak mnie tym rani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) 👄🌻 EROTICA ja tez mialam koszmary, o zdradach:D i te zmam zamiar isc na soalrium;))) hehehe wesele w sobote a ja blada:PPP do pieska dzis przyjezdza weterynarz juz jest umowiony, juz jestem spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICA moze sproboj sie tmy nie przejmowac, po prostu olac i zdac sie na los??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem:) najwyzej pojde sama:) a co do Nas jeszcze to ta mala teraz ma ciagle smutne opisy i ja jestem okrutna ale nie moglam sie powstrzymac i napsialam jej ze mowilam z ena krzywdzie innych niczego dobrego nie zbuduje i z elos jest okrutny i opdlaca wyrzadzone zlo ze zdwojona sila ale ja jestem okrutna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie potrafie zrozumiec...po prostu chyba mu potzrebny lekarz ja sobie to teraz tak olewam, tak luzn opodchodze, co bedzie to bedzie:) czasem sie znim widze ale nie cuzje wtedy niewiadomo czego, bardziej obojetny mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze Natio:)) a ja umowilam sie z kolezanka na lody:) a Ty dzis co robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja tylko wpadłam na chwilę, w przerwie. Ola ja też w sobotę idę na wesele. Prawdę mówiąc trochę mnie to przeraża. Zostało kilka dni, a ja nie kupiłam jeszcze nic do ubrania. Muszę też iść do fryzjera, bo pasemka robiłam już dosyć dawno i trzeba zrobić odrosty. Ech nie wiem jak ja tego dokonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh zakupy tak poprawiaja humor:)))) Translate ja mam sukienke ale m isie kompletnie nie podoba:/ i chcialabym kupic inna ale na mojej chudej figurce nic dobrze nie lezy:) na szczescie zapisalam sie na makijaz:D do fryzjera;) tylk ozebym jeszcz ena jakas fajna sukienke natrafila:) z siostra sie dzis przejde a pozniej na lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty masz takie fajne loczki:)) a ja sobie mam zmiar zrobic loczki, bo moje wlosy naturalne sa takie troche krecone ale neistety nie przy glowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) złość już mi przeszła, został tylko smutek i przygnębienie :( mała śpi, to moge sie spokojnie wypłakać, nie chcę żeby patrzyła na moje łzy...dla niej musze być uśmiechnięta i wesoła... Chciałabym odejść, chociażby tylko na jakiś czas, po to żeby mu dać nauczkę że mnie nie wolno poniżać, ale ja nawet nie mam gdzie pójść...:( on o tym doskonale wie i to wykorzystuje perfidnie...:( Tak sobie myśle coraz częsciej o tym jakby wyglądało moje życie bez niego...smutne, nie? Tym bardziej że ja go kocham...tylko czasem miłość to za mało do szczęścia :( Gdybym miała dokąd iść...choćby wynająć jakieś małe mieszkanko, przerwałabym studia, poszła do pracy...ale ja nawet nie mam pieniążków na samodzielny start... jest opcja że do mamy mojej, ale ona ma władczy charakter, byłoby mi źle, kierowałaby moim życiem, przejęła wychowanie nad Oliwką... Boże jestem taka bezradna...może wyśle lotka i coś wygram? :P zawsze trzeba mieć nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odblokowałam Marcina, z ciekawości, czy coś bedzie pisał...wysłał mi kropkę zeby sprawdzic pewnie czy jest dalej zablokowany :P to palant :D alez jestem spuchnieta na ryjku, ide lodu przyłożyć pod oczy bo nie chce żeby moja mama widziała że płakałam...:O ona jak zwykle sie spóżnia, miała być io 11tej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICO nie placz juz, szkoda slicznej buzi:))) a wiesz moja mama tez ma wladczy charakter:) ale ja z nia musze mieszkac:PPPPPP sprobuj sie nim nie przejmowac, cieszyc Oliwka:))) kwiatki dla Ciebie🌻🌻🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za słowa wsparcia :) ciesze sie ze Was mam, przynajmniej moge sie wygadać... czuje sie jak idiotka, wczoraj pisalam w przypływie szczescia o naszej miłości, jaki to on nie jest cudowny, a dzis zeszmacił mnie jak tylko mógł najbardziej ...:( i głupio mi że moje emocje zależą od niego, jestem szczęsliwa gdy chociaz sie odezwie, jakby mi łaske wielką robił...:O Boże, czy jakiś facet potrafi docenić miłość od kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICO ja wlasnie teraz ucze sie tego aby moje emocje nie zalezaly od faceta, ucze sie cieszyc rzeczami nie zwiazanymi z nim:) bo u mnie bylo tak z ejak pochwalil byl dobry ja cala w skowronkach a wyzwal,\"zeszmacil\" to od razu wielki dol i rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie była tak uzależniona od niego, byloby inaczej...jednak nie jestem na tyle samodzielna by móc odejść i to jest najgorsze...ale to przecież nie znaczy że może ze mną robić co mu sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba cos wymyslic...;)))) ja zaraz uciekam na miasto a pozniej na lody:) odezwe sie pozniej trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×