Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

hej, witam wszystkich :) ja jestem juz troszke wykończona moimi zmaganiami z pralką :O zresztą dosc juz o sobie tu nawpisywałam :P :P Przykro mi Gio, jeszcze raz, pamietam jak ja stracilam swojego ukochanego dziadka, jak to przeżywałam - jestem z tobą w smutku... Kajzerko, widze że twój \"nietakt\" tutaj delikatnie określili, dla mnie to było zwyczajne hamstwo i prostactwo...wiedzialam że tutaj ludzie potrafią mocno ranic, wysmiewać i dokuczac, przedrzezniac i podszywać, ale pierwszy raz odkąd tu jestem czytam coś tak okrutnego...zresztą po wypowiedziach wiesz doskonale jak się wyłożyłas w naszych oczach i zraniłaś Jaśka. A jak tam moje słodkie koleżaneczki, gdzie sie podziewacie? Olu, Natko, Kaczorku, Gregio, o...Translate tez dawno nie zaglądała, Madziulla, Żonko... przywołuje was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mnie zagielas Kajzerka, ha ha ha :D widać nie zakapowałas o co chodzi- twoja sprawa :D alevsprawdza sie stare jak swiat powiedzonko- prawda w oczy kole :P witaj Kaczorynko, co tam u ciebie? jak spedzilas dzien? ja mam dziwne podejrzenia co do stanu mojego ciała jesli moge tak to wyrazic :) ale nic nie mowie , zobacze jutro po wizycie w aptece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli smacznie spi :) mam czas dla siebie- firanki wyplukane, powieszone, okna umyte :D nic tylko sie byczyc teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, tak mi przykro bardzo Kaczorynko, ale wiesz, ja mialam podobną sytuacje z moją teściową, ale nie mial mnie kto obronic, skonczylo sie tak ze ryczalam kilka dni... a zaczelo sie od tego ze zobaczyla ze sobie kupilam tusz do rzes i powiedzialazebym jej dała teraz na opłaty, bo idzie porobic :O ja jej na to ze nie mam, ze mam na skromne życie i nic Marcin nie zostawil, mam swoje pieniążki... to ona na mnie z mordą ze przez nas długi sobie robi, bo jej nie dajemy kasy, a ja jej, zeby to sobie zalatwila z synem, bo to on pracuje a ja wychowuje dziecko i jestem studentką... to ona mi mówi , ze jestem niesprawiedliwa dla Marcina bo on teraz musi pracowac na nas i mnie z dzieckiem utrzymywac, a tak to nie mialby dlugów...normalnie az mi serce krwawiło...:( jak powiedzialam potem to Marcinowi to ostro ją zrypał za to, mówił ze on z wyboru to robi, nie z musu, ze tak my sobie ustalilismy i nic jej do tego...ale żal został, teraz to mi zbrzydła, robi mi czasem jakies przykre uwagi, nawet odnosnie dziecka, a raczej tego , jsaka ze mnie matka...:( przykre bardzo...:( dlatego jej juz nie lubie, szkoda mi ze choruje, źle jej nie życze, ale mówie: co ma byc to bedzie, nie życze jej smierci ale rak to smiertelna choroba, zamiast sie pojednac z Bogiem, być życzliwsza, cieszyc sie zyciem, to ona stala sie zgryzliwa, złosliwa i męcząca...:O ja teraz sie z nią nawet nie klóce, ani nie dyskutuje ze wzgl na jej chorobe, dusze to w sobie, ale coraz cieżej mi...:O wiec sie nie martw Kaczorynko, wiem co czujesz, glowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tak rzadko tu zagląda nasza Ola? przeciez to wszystko dla niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam stopke bo mnie od fanek Hilton wyzywają :D stopka z dedykacją dla złośliwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadziej,ze wszytstko bedzie ok...zreszta u ciebie tez :) A tak nawiasem mowiac...to ja zawsze bylam ta gorsza...dla jeszcze nie tesciowej,a teraz jakos role sie odwrocili...i wszyscy wiedza jaka jest bratowa robaczka...;) ale co z tego jak wiedza jak i tak jej liza dupe..za przeproszeniem... tylko nie robaczek..czasem jej tak pojedzie,ze szok..i iekiedy nawet sie jego brat nie odezwie,czyli jej maz,bo sam wie jaka ona jest...a on tak wogole to pantoflarz jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic marnieje w oczach...:o normalnie od jutra pełna mobilizacja i gadamy do upadlego, oki?? ale teraz ide lulać bo padam na twarz po dzisiejszych ekscesach :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystich kochani🖐️ 🖐️ Moze bede 1 przy dobrych wiatrach:P:P:P:P:P:P TY kajzerka niewypale psychiczny.ciebie to chyba rodzice trzymakli w piwnicy ze taka glupia jestes bez kszty uczuc.zrobilas z siebie totlana frajerke i to niewazne czy nas znasz czy nie wkoncu elita to elita hehe EROTICA moze twoja tesciowa sie zrobila taka zgryzliwa przez chorobe co? Moj chrzetsny jak tez na raka zachorowal to sie tez strasznie zgryzliwy i wredny zrobil i kazdemu dogadywal i diokuczal.puszczaj to mimo uszu i sid nie przejmuj albo wychodz do innego pokoju i jej nie sluchaj bo sie tylko psychicznie podlamiesz a to ci naprawde niepotrzebne.Niech Oliwka widzi ze ma sliczna kochana mame ktora jest zawsze usmiechnieta:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku! dzien doberek :D Widze ze tez nie przebierałas w slowach do kajzerki, oburzylo cie jej zachowanie, jak mnie :) A co do tesciowych to mozna zyc dobrze ale osobno, razem jak ludzie mieszkają to w koncu wykanczaja sie psychicznie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam na chwilke zaparzyc sobie poraną kawusie :D mniam mniam, jestem uzalezniona od kawy :P najbardziej lubie jacobs cronat gold, jest cudownie pyszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje moja mama tez zawsze mi powtarza ze mlodzi powini sami mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia wez jakas tabletke to zarzz ci minie wiesz jak w reklamie --- gozdzikowa przypomina na bol glowy etopiryba hehehe:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) nadrabiam zaległosci;))) ale mnie ta kajzerka wkurzyla wrrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio malo tutaj bywam bo jakas taka zalatana przed tym weselem ale nie chce mi sie isc za bardzo, tez bym chetnie gdzies wyjechala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym wszystkim chcesz go brac ze soba?????????nie masz jakiegos kolegi czy po prostu chcesz isc z nim??tylko po co sie niepotzrebnie nakrecac i meczyc znow od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze bez Niego w ogole nie bede sie umiala bawic dlatego sie zastanawiam, mimo ze mi taka krzywde zrobil. czasem Go widze, ale to nie jest to samo, ja bym zawsze miala watpliwosci, wczoraj mi puscil tekst, ze zaluje, ze cos z ta mala ale mile chwile z nia spedzil:////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola z calym sacunkiem dla mnie ejstes po prostu za naiwna i on to dobrze wyczul.on popoprostu podaje muzyke a ty tanczysz w jej takt.moze czas to wrescie ola zmienic co?przepraszam za zszcerosc ale ten gnojek naprawde mnie drazni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam ze juz mi latwiej Go nie widywac, jeszcze 3 tyg temu nie wyobrazalam sobie, zeby Go nie bylo. A teraz?? teraz coraz zcesciej mysle, zeby calkowicie kontakt zerwac.A Wiecie co on mi jeszcze wywalil wczoraj? usmialam sie;))) Bo tej malej spoznia sie okres( podobno nic nie robili-tylko ona go dotykala, a pozniej siebie) i z ejak bedzie w ciazy to my zaadoptujemy to dziecko. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×