Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

halo kochani🖐️ 🖐️ 🖐️ gdzie wszyscy jestescie????????????ha od 7 juz w robocie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Gregia i wszyscy! :) ja juz niestety musialam wstawać, bo dzidzia mnie zasypala zabawkami, wszystkie poznosila do łóżka :O Ależ jestem niewyspana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wczoraj ze pijac kawe z cukrem wypijam tabliczke czekolady...:O zważywszy na to ze jestem na diecie i nie jem slodyczy, to nie jest zbyt dobra wiadomosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobry nastrój :D :D :D chcialabym zarazic was nim :D chyba zapodam wirusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sama zapełnie całą stronkę :) nie rozumiem swojego dziecka, czemu zawsze czeka z kupką aż założe jej nowego czysciutkiego pampersa..? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Erotica to nie tylko twoja dzidzia tak wiekszosc robi,he;) A ja mialam w nocy koszmary...buuu:O...lepiej sobie nie przypominac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez non stop allegro :) jak wypatrzysz jakis fajny ciuszek to przeslij mi linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ludzie potrafia takie rzeczy wymyslic, ze az dziw bierze:D trzymaj sie i nie daj sie:) ja tez jestem fanatyczka allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Olu :) akurat zmykam po pakupki :) zakupki :D spotkamy sie potem, milego dnia ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze u Ciebie jest tez taka piekna pogoda jak u mnie:) wyjdziesz i sie humorek poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda jest przecudna :D idev kupic jakas bluzeczke fajną :) papapappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lato w pelni:DDD a ja dzis mzoe te zpojde kupic cos;) jakies butki na wesele bo jeszcze nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie lubie przewijac takich dluuugich stron, moze przerzuce juz na nastepna...:o napisze cos dlugiego...to sie uda :) c o s d l u g i e g o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to czasem nie zalezy od ilosci postow?:DDD bo ja sie na tmy nie znam ale nie jest tak ze co 30 postow nowa stronka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamujta sie ludziska, i tak mnie nikt nie przegoni :O mam dzis pechowy dzien...chciałam sie zmobilizowac i wykorzystac wysoki poziom energii w porzytecznym celu. No to wiadomo, sprzątanko gruntowne (nawet za kanapą), szorowaniełazienki i kibelka( :o )...postanowiłam również umyć okna, a dla całokształtu również uprać firanki... i wtedy sie zaczęlo dopiero dziać...:o napakowałam firanek do bębna, włączyłam pralkę i cos gruchnęło, ale beztrosko olałam to. po półgodzinie wchodze do łazienki, a wszystko pływa we wrzącej pianie, \"cała łazienka zalana\" jak to mówi pani w reklamie... nie dosc że moja praca nad szorowaniem łazienki wzięła w łeb, musialam zmywac z podłogi tą gorącą pianę i wodę, to zostało mi jeszcze ręczne płukanie firanek z wyzej wymienionej piany i wycisnięcie ich... biorąc pod uwage ze nie mam wanny tylko niziutki brodzik bedzie ciężko...:o ale zostawiłam to i wziełam sie za okna które zaraz osrał ptaszek :O mam dosc, jestem załamana i rycze, wszystko jest przeciwko mnie!!! nawet pralka! a tesciowa mnie o to obwinia ze sie pralka popsuła, bo za duzo niby proszku wsypalam...a co ma piernik do woatraka?! to wszystko przez Marcina i tyle! grrrrrrrwwwwrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od razu lepiej jak to z siebie wykrzyczałam przy pomocy klawiatury:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to pralka Whirpool , w sumie ma juz ze trzy latka, ale cieknie juz którys raz z kolei, teraz to zresztą nie to ze cieknie, po porostu cala woda wypłynela jak z kranu :O ze akurat jak ja robilam pranie a nie tesciowa :O niby firma OK a taki szrot ze szok! juz Marcin raz amortyzatory wymienial bo padly i nie wirowala...:O jestem załamana, przeciez ja codziennie musze pranie robic jakies, nawet małe, ale musze! mam dziecko ktore sie straszliwie szybko brudzi a w rękach przeciez prac nie bede bo sie wykończe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomnialam wam powiedziec ze bede jechala do Marcina na 3-4 dni, z kolegą sie zabieram, ktory jedzie akuraz w te strony :) wezmie tylko 100 zł , tanio, biorąc pod uwage że bilet w obie strony wynosi 260 zł. zawioze mu troszke ciuchów cieplejszych, musze jechac zeby odpocząc bo nie daje juz rady z niczym! mam dosc, jestem zmeczona! tesciowa mi dogryza non toper złośliwie, ciągle jakies krytyczne uwagi a zero pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×