Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Kaczorynko przykro mi!! Ale może za szybko zrezygnowałaś, może mogłaś iść na ten komis? Już nie ma żadnych szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Ja jestem z woj.Podlaskiego.Drugi koniec polski patrząc z twojej strony:D Dobra lece bo własnie wychodze dzis z moim skarbem na impreze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, no cholera jasna, cały czas narzekasz, a co robisz, żeby zmienić choć odrobinę swoje nastawienie? NIC! Mówisz, jestem brzydki, żadna mnie nie zechce, jednocześnie sam oczekujesz, że będziesz miał ładną dziewczynę (widziałem na jakimś forum innym), pytasz dziewczyn o radę, podpowiadają Ci co możesz zrobić (np. z tymi wąsami), ale Ty nie, bo mama Ci mówi, że tak jest dobrze. Matce dziecko zawsze się będzie podobało. Nie robisz nic, żeby zmienić swoje nastawienie, ja też byłem wyśmiewany w przedszkolu, że grubas, że okulary, ale kto by pamiętał to co było ponad 20 lat temu??? Sam się przekonalem, że trzeba wierzyć w siebie, rodzina i znajomi też mnie nie wdeptywali w ziemię. I nie obraź się stary, ale szukasz winnych, wszystkich obwiniasz, ale sam nic nie zmienisz, nie chcesz pomysleć o sobie inaczej. Zaraz napiszesz, że ładne dziewczyny nie chcą z Tobą rozmawiać, że wyglądu nie zmienisz itd. Ja mam wielu kolegów, którzy generalnie są uznawani za brzydali, a mają superładne dziewczyny. A dlaczego? Bo znają swoją wartość! Cenią sie, wiedzą, że ich atutem jest poczucie humoru, intelekt, kultura, zainteresowania. Żadna dziewczyna (dodajmy tym bardziej ładna i tego świadoma) nie związe się z facetem, który nie jest pewny siebie (nie mylić z cwaniactwem czy narcyzmem). Ale po co ja to pisze, skoro Ty i tak wiesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Ładnie to napisaleś Giovanni...I masz 100% racje.Co tu znowu tak pusto?Jak nie macie o czym pisac to napiszcie za kim jestescie: za PiS czy PO?:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Giovanni rzezcywiscie to super napsiales:) Tomek ja mysle wlasnie ze za wady sie kocha, nie ma ludzi idealnych:) a ja bylam dzis na spotkaniu;) z tym chloapkiem;)) nie uwierzycie ale bylismy w kosciele na mszy;)) a pozniej u Niego na herbatce;) ogolnie bardzo milo tylko rzeczywiscie jest niesmialy i ja tez;) wiec troszke nieraz czulam sie nieswojo:) pozniej odprowadzil mnie do domku, jestem ciekawa co sobie o mnie pomyslal:) na do widzenia podziekowal za bardzo mile spotkanie i pocalowal w policzek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Nie ma na swiecie osoby ktora nie miałaby wad.Niektorzy wiedzą ze mają wady inni nie dostrzegają tego w sobie lub nie chcą.Ty od razu zakładasz ze masz tyle wad ze zadna dziewczyna ciebie nie zechce.I to jest bład.Musisz nabrać pewnosci siebie.Pojdz do sklepu,kup sobie ładny ciuch,zrob włosy i idz do jakiegos baru.Tylko najpierw spojrz w lustro i powiedz sobie ze nie jestes zakompleksionym brzydalem ktory nie pozna zadnej laski tylko super chlopakiem na ktorego poleci kazda laska!!!!Pozdrawiam cie serdecznie i mam nadzieje ze cos z tego wszystkiego zrozumiesz co wszyscy tutaj ci radzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Olaee a co z twoim Marcinem?Nie odzywa sie?Nie chcesz jeszcze do neigo wrocic?Wiesz myslałam ze jednak nie wytrzymasz i dalej bedziesz z nim ale jednak jestes silną kobietką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin odzywa sie, chce byc ze mna, jeszcze go widuje ale zle czuje sie w jego towarzystwie bo mysle o tym wszystkim...nie potrafie mu zaufac, pzoa tym on mi nie oakzuje czulosci dziwnie jest wczorja z kolega troche sobie jaja porobilismy z malej:) bo na fotce ma podany numer gg wiec ten kolega zaczal z nia gadac, slodzic jej:) i zaczal wypytywac czy ma kogos, czy spotykala sie ostatnio z kims i dala mu odpwoiedz z enie jest z kims od lipca ale w zcasie wakacj ifajnie jest byc wolna bo miala kilka krotkich epizodow, malo istotnych i pzrelotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, no i właśnie taka z Tobą gadka, Tomek, szkoda słów... Olalee, no no szalejesz :) randewu :P Ja właśnie odprowadziłem Ewę do domu. Ale tu pusto teraz. Idę się kąpać chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu cos z siebie wydusiliscie :D tomasz -. wiesz, zauwazylam ze jak chlopak nawet nie jest ladny , to ma duuuże powodzenie u ładnych dziewczyn gdy: -jest zadbany -układa sobie wloski w estetyczną fryzure, nawet na żel, -pachnie ładnie, niekoniecznie drogimi wodami -jest wesoly i optymistyczny i czuły dla kobiet -jest ladnie opalony w solarium (w sumie mi to obojetne), -jest ogolony lub ma zadbaną brodke, -zcyste niepomiete ubrania, -potrafi rozmawiac z kobietami (troszke słodyczy, uwodzicielstwa, komplementu i duuuzo szacunku) - zna swoja wartosc to nie jest bezposrednio do ciebie, tylko to kilka rzeczy które mi sie podobaja w chlopakach (nie powiem ze moj spelnia wszystkie punkty :D ) moze znajdziesz cos dla siebie :)) nie mowie ze trzeba udawac kogos kim sie nie jest ale trzebac czasem byc elastycznym :P mam nadzieje ze cie niczym nie urazilam, ale musisz wyjsc do ludzi :) Giovanni- fajna ta twoja Ewa? na pewno tak :) zycze wam wszystkiego naj... :D Olu, fajnie ze kogos poznalas, podoba ci sie ten chlopak? napisz o nim cos wiecej, przeciez my tu umieramy z ciekawosxci P w ogole to piszmy na bierzaco co u nas :) tak jak ja :P :D ja na przyklad wczoraj musialam zastąpic w barze barmanke :O zygac mi sie chcialo od tych pijackich zaczepek :O ale zarobilam przez wieczor 50 zl - pampersy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, możesz pisać i tak nie dotrze. Ja już zawieszam działalność co do udzielania porad, bo wygląda na to, że każda jest zła. Jak ma się takie nastawienie to niewiele się zdziała. A więcej można zdziałać w pubie czy barze niż przed kompem. No ale cóż, skoro moje rady są nieprzydatne to już się nie odzywam. Erotica, no moja Ewa to jest najwspanialsza :) Jest mądra, zabawna, czuła taka:) śliczna dla mnie jest:) ma sporą nadwagę (jakieś 15-20 kg i to nie jest urojone, naprawdę jest okrąglutka :D moje śliczności), ale jest taka mięciutka, ciepła, kochana :D No i ten biust:D Dobra spadam się myć. Pa, jak nie usnę, to zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giovanna34
bleeeeeeeeee nic gorszego niż włosy na żelu i opalenizna z solarium bleeeeeeeee koleś po solarium jest dla mnie przegrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma czego opowiadac:) chlopak nawet w moim typie- o ile moge pwoiedziec z emam jakis typ;) ale tak sobi mysle ze ja mu chyba nie przypadlam do gustu bo w ogole sie nie odzywa tylko zastanawia mnie czemu mnie pocalowal w policzek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam mu smsa ( bo spieszyl sie bo musial wyjsc gdzies ) a odprowadzil mnie do domku i troche mu czasu zeszlo wyslalam m usmsa ze przeze mnie sie spozni i ze zyzce mu milego powrotu no ale sie nie odezwal wiec chyba wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani🖐️ mysle olu ze jak sama zauwazylas chlopak jest niesmialy i moze nie odpisal bo nie wiedzial co lub bal sie ze mozesz go wysmiac z tym co napisze do ciebie.chlopaki tez sa niesmiali:D najwazniejsze zeby ci sie z nim ulozylo jezeli ci sie podoba i zebys jak najszybciej o tamtym pajacu zapomniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwitne w tej robocie 🌻 🌻 🌻 i kwitne....:O:O:O:O:O i chyba zakwitne:P:P:P:P gdzie wy wszyscy jestescie co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo masz tomek na mysli??? czyzbys byl ciety na ludzi tylko za to ze ci chcieli pomoc doradzic i powiedzieli pare slow prawde????wyluzuj troche a nie siedzisz sie dołujesz bo sie psychicznie wykonczysz, pewnie teraz trafie do grupy pozal sie boze doradcow.jestesmy tomek w jednym wieku wiec moge cipo kolezensku tez doradzic ze na twoim miejscu bym usunela te wasy bo sa okropne...przepraszam za szczerosc ale moze wlasnie w taki spsob cos dotrze do ciebie.mamie sie wasy podobaja ok?ale to nie z mama bedziesz cale zycie.....zacznij sie zachowywac jak na prawdziwego faceta przystalo a nie jak mamisynus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego????bo nie pwoiedziaalm ze twoje wasy rewelacyjne?????po twoich posatch mozna odebrac twoja osobe jak obraz wiecznie narzekajacego i zdolowanego czlwoieka.zreeszta po co sie produkowac skoro i tak wiesz wszsytko najlepeij...zachowuj sie tak dalej to na pewno znajdziez dziewczyne.dziewczyny wrecz uwielbiaja narzekajacych facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty chlopie piszesz wogóle???????kto chce zebys sksakał z balkonu.moim zdaniem to by tobie sie psycholog przydal jak masz takie podejscie...kazdy tu probuje tobie doradzic zebys zmienil swoje podejscie do niektorych spraw a ty co?????tylko ciagle narzekasz...no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez odbioru:O:O:O:O nie wiem jak gadac z toba naprawde... moze jak zmienisz nastawienei do pewnych spraw to wtedy jakos sie dogadamy bo teraz na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia:):) z tym chloapkiem to nie wiem juz jak jest;)) on sie jakis czas temu rozstal ze swoja peirwsza dziewczyna niby mi mowil, zeby nie chce z nia byc, mowi ze brakuje mu bliskiej osoby ale nie to ze jej, n oale chyba wczorja p otmy spotkaniu ze mna spotkal sie z nia, wiec moze do siebie wrocili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszku, napisze wprost czego dziweczyny oczekują od chlopaka, bo chyba sie nie zrozumielismy : kazda kobieta chce zadbanego chlopaka, niekoniecznie to to o czym pisalam, to tylko byly przylkady. Kazda kobieta chce zeby jej mezczyzna nie byl dupą wołową i miał swoja wartosc i zeby nie byl zakompleksionym pesymistą. To rady, bo ciągle narzekasz ze bedziesz sam do konca zycia. Sam musisz sie zastanowic nad czym popracowac. Bo kazdy chlopak niezaleznie czy ladny czy brzydki znajdzie swoją ukochaną, liczy sie wnetrze, a z twoimi tekstami jaki jestes BE tylko odstraszasz. To tyle do ciebie. i Gio ma racje z tym pubem, czas isc sie zabawic. ja nie moge ocenic jaki jestes urodziwy, bo kazdy ma swoj gust, ale wnetrze liczy sie zawsze. Nikt nie dowie sie jaki jestes miły, kulturalny jesli nie zaczniesz spotykac sie z ludzmi- zapros kolezanke z uczelni na kawe, sąsiadke na piwo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie na chwilke ten kolega od spotkania ale rozmowa nam sie wcale nie kleila po czym on stwierdzil ze musi leciec;) i tlyk ozapytal jak wrazenia po spotkaniu i poszedl sobie n owiec tak sobie mysle ze raczej nic z tego nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomuś, to i dz sam- na pewno kogos poznasz jesli tylko otworzysz buzie do kogos ;P Oluńka, jak ten nudny to bierz następnego :P ja jak spotkalam mojego Marcina to mimo ze bylam niesmialą dziewczyną klepałam jak najęta, tematy nam sie nie konczyły :) a nawet pomilczeć w jego towrzystwie nie było niezręcznie :) echh :D A właśnie, ten kolega co miałam z nim jechac do Niemiec juz jest u Marcina, jego dziewczyna dzwonila do mnie i mówila ze on wraca, a Marcin z tego co mówil miał sie zabrac razem z nim...ciekawe czy przyjedzie czy nie...ta niepewnosc mnie zzera od srodka, jak ja nie lubie takiej niepewnosci, cały czas czekam... :Oniech juz wraca bo nie wytrzymam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj był u mnie kolega z piwami dlatego juz sie nie odezwalam , mialam maly helikopterek :D Dobrze ze on czasem wpada do mnie bo ostatnio dola lapie :( piszcie cosik - Messina, co u ciebie? Gregia? aha, Gio, fajnie ze nie lubujesz tylko w szczuplutkich bądz koscistych dziewczynach :) te grubsze są weselsze i są switnymi przyjaciolmi- tak czytalam kiedys w focusie :P buzka dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×