Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Cześć wszystkim 🖐️ Erotica----> walcz do upadłego. Szkoda zmarnować rok i nie mało kasy!!! Ja trzymam za Ciebie kciuki. Co tam Natia, nudzisz się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy, dzis pranko w rękach przede mną...:o do kolegi już się westydzę, ileż można... a napiłabym się piwka i posiedziała na kafe... Oliwka mało w dzień spała i chodzi taka padnięta jakaś, przewraca się co chwila :D Jest tu w ogóle ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu przeniesc strone na nastepną, bo mnie męczy te przewijanie...topic taki mało uzywany, że posty jeszcze z wczorajszego dnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia---> a odpowiedziałaś na tego maila? Jak nie możesz wytrzymać to napisz, zadezwoń. Po co się męczyć. Czegoś z % też bym się napiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaać!!!!! mi się chce... a jeszcze mama ma przyjść...:O jak tu jej delikatnie powiedzieć , ze męczą mnie jej codzienne, wielogodzinne wizyty?? Moja mama w dodatku duuuuużo mówi, buzia jej się nie zamyka, jak tu wtrącic jakies słowo od siebie..? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, ja bym pewnie zadzwoniła, musisz mieć jasną sytuację, albo jestescie razem nszczęśliw, albo wprost powiedziane, zeby kazdy szukał swojego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smęć, becz. A co tam. Ja mogę Ci potowarzyszyć. Erotica---> moja mama też dużo gada, ja jakoś to wytrzymuję. Nic nie mówie, bo nie chcę przykrości jej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja tez nic nie mówie, ale czasem jej zachowanie wydaje mi sie wrecz chorobliwe...:o ona na prawde cały czas gada i gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie cosik
bo nie mam co czytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotica idz twardo jutro do dziekanatu i pokaz ze tak latwo im z toba nie pojdzie.Jakzobacza ze twardo obstajesz przy swoim to moze inaczej do Ciebie podejda. Co do tomka to nie wiem czy warto zawracac sobie glowe kims kto nazywa nas pozalsie boze doradcami na innych topicach nam dupie rabie i nazywa zalosnymi po tym jak kazdy z nas non stop mu porbowal cos doradzic nie mowiac jak go kazdy dopingowal przy zdawaniu prawka:O:O:O ech szkoda gadac:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo mnie ten moj wkur*****ł niesamowice jutro sie odezwe.Dobranoc wszystkim 😴 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko!!! Zrobilismy juz pokoj,teraz tylko trzeba nowa firanke kupic,zeby juz bylo tak calekiem cacy...no a w grudniu albo styczniu nowe meble bo narazie nie ma na to kasy,he;) Erotica...ja tez byla w prywatnej i na wlasne zyczenie nie poszlam na egzamin,poprostu miala juz dosc ich wszystkich tam,widzac ze dla nich liczy sie tylko kasa.Ale gdybym nie byla tylko po pierwszym roku to bym walczyla zeby tylko wszystko zdac i zostac,no bo faktycznie szkoda,kasy,czasu i wogole...Moze jak powiesz ze dzidzia i obowiazki to ten dziken nie bedzie mial skamienialego az tak serducha,co nie?;) Ach ci faceci jak sobie wbija cos do glowy to koniec,potem mozna mowic,ze tak nie bylo a oni i tak swoje.Albo wogole kojarza jakies fakty,ktore akurat byly tylko zbiegiem okolicznosci i potem wymyslaja jakies farmazony i oskazrazja nas,a my nie wiemy za co.Tylko nie ktorym przechodzio szybciej niektorzy dluzej pamietaj,a jeszcze inni wogole nie wybaczaja (z babami tez tak samo czasem jest)....No ale faceci faktycznie,jak ubzduraja sobie w tych swoich glowkach to potem ciezko to z nich wybic.Natia nie przejmuj sie poczekaj co bedzie dalej.....jak faktycznie sie kochacie to na bank do siebie wrocicie,tylko niestety czasem trzeba tej milosci troszke pomoc ;) Aaaa bo bym zapomniala...Jasku ja zawsze buziaczki dla wszystkich przesylam a nie tylko dla dziewczyn,hehe :) ;) Buziacki dla was wszystkich!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sobie poradzicie...moze w koncu mu przejdzie....faceci to juz takie dziwne stworzenia....hmmmm a mowi sie ze babki sa dziwne....chyba jednak nie ;) :)...no moze troszke wiem po sobie,tez mnie ciezko rozgryzc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia mam dobre przeczucie:) a moje porzeczucia zazwyczaj sie sprawdzaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam na gg z tym chloapkiem(Michal) zaproponowalam mu spotkanie i sie zgodzil z checia i ogolnie bardzo chce z emna obejrzec film \"szkoła uczuć\":) No ale jak gadamy na gg to ja mam wrazenie ze ja zagaduje a On mi tylko odpowiada na pytania:) nawet probuje Go jakos osmielic ale ciezko mi idzie:) Mialam niedawno opis I nedd a friend to make me happy:) i on sie odezwal czy moze byc tym friend:) Ostatnio sie czuje taka jakbym nic nie byla warta, taka bez zainteresowań, czasem nawet nie wiem o czym rozmawiac bo jakas taka pustke mam w glowie. Chcialabym byc bardziej pewna siebie. A Marcin?? odzywal sie przepraszal ale czym sa Jego slowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja ogolnie zawsze mialam niskie poczucie wlasnej wartosci... jak np nieraz cos chce pwoiedziec to najpierw w glowie to analizuje czy wypada pozniej dochdoze do wniosku ze to glupie i wychdzi tak ze milcze:) strasznie nie lubie chodzic sama po miescie jak mam przejsc kolo grupki chloapkow to strasznie mi glupio:) czasem mi glupio gdzie zadzwonic itd:) a ja na uczelnie w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam potem napisze co tam u mnie, bo nieciekawo jak na razie, ale to potem... teraz chcialam wam powiedziec ze Tomeczek nasz ogolił sie i wygląda naprawde świetnie :D nie wiem czy bedzie wam chcial pokazac zdjecie, mi wyslal na maila i jestem pod wrazeniem, to naprawde niebrzydki chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Buziaki dla dziewczynek i Chłopców 😘 A co tu dzisiaj tak pusto? Erotica---> czekamy na wieści, jak tam na uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :)) Na uczelni lipa, cofnęli mnie do 3go semestru...:( a mialabym być na 5tym...:( Jestem załamana...to nie do końca moja wina, ale nie da się tego odkręcić na moją korzyść :O szkoda gadać...wezmę sobie tok indywidualny, będę mniej płacić i mieć więcej czasu dla Oliwki...jak dam rade to mogę zaliczyć dwa semestry w jeden...nie wiem, zobaczymy... Marcin jest na mnie zły, ale sądzę, że mnie rozumie, że wie,że mało mogłam na niego liczyć i było mi ciężko... Jaka ja tępa jestem...tak sobie narobić...a najbardziej boję się powiedzieć o tym mojej mamie...:O Ona jest wybuchowa i agresywna, zadrzeć z nią to tak jak skazać się na poniżenie i ból...naprawdę...mimo że mam już swoje życie, ona wciąż kontroluje moje, na wszystko chce mieć wpływ, tak było odkąd pamiętam... wiecie jakie miałam z nią przeboje...aż się musiałam z domu wyprowadzić, żeby się uwolnic od niej...a miałam 18 lat tylko.. a teraz się boję jej powiedziec, wiem że wtedy powyciąga wszystkie brudy, będzie chciała mi dokuczyć bardzo...:O ehhhh, chciałabym ją kiedyś zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ,ale przy mojej mamie czuje sie jak niezaradne, wiecznie winne małe dziecko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wolalabym nie mowic jej tego w publicznym miejscu, bo narobi mi wstydu...wierz mi, moja mama to inteligentna i wykształcona kobieta, ale nie ma hamolców jesli chodzi o te sprawy...był okres ze potrafila mnie wyzwac na ulicy, przychodzila do mnie z policja, na marcina glinynasylala...:O naprawde mialamz nią wiele przejsc i teraz kazda moja porazka jest u niej zle odbierana, ciągle jej przytakuje itp...ze strachu, ze znów bede miala horror...:O ale staram sie juz o tym nie myslec, ide spac bo glowa mipeka ...:) papa, do jutra, dzieki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey chłopcy i dziewczyny...jest tu ktosik?? :P ale jestescie, zapominacie o naszym topicu! :P zołzy Co tam u was ciekawego słychać? piszcie co u was? mam pytanko, czy na studiach zaocznych potem na dyplomie pisze ze to zaoczne były? bo mi w dziekanacie powiedzieli ze nie pisze, ale coś mi się wierzyć nie chce za bardzo... Moja Oliwka wlazła do łóżeczka dla lali...:D i sobie tam siedzi z lalką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jak ja bym chciała osobny pokoik dla Oliwci mojej, ma tyle fajnych zabawek i nie mam gdzie to pomiescic w naszym wspolnym pokoju...:( Wczoraj przyniosłam jej z piwnicy śliczną toaletkę, z lustereczkiem, swiatełkami, melodyjkami- cudo! są tam szufladki na lokóweczki itp bajery :D akurat siega jej to do pasa i super się bawi przy tym :D przynioslam jej jeszcze łózeczko dla lali, wanienke i nocniczek :D mam jeszcze w piwnicy kuchenke z akcesoriami, talerzyki, kubeczki- wszystko, całe dwie siaty! i mam jeszcze dmuchany zamek,, po ktorym mozna skakac sobie :D tylko gdzie ja to wszystko pomieszcze?! :( a tak bym chciala jej to wszystko poprzynosic...Oliwka dostala to od naszego przyjaciela, przywiózł jej z Niemiec. Fakt, ze to używane, ale jakie sliczne i zadbane! :D szkoda ze ja nie mialam takich zabawek jak bylam mała :( :D ale teraz sie bede mogla bawic z Oli, dobra wymówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica ja widziałam dyplom mojej koleżanki, która studiowała zaocznie. Tam rzeczywiście nigdzie nie było napisane, że to były studia zaoczne, więc chyba w dziekanacie powiedzieli Ci prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotica ja akurat jestem po obronie wiec moge ci powiedziec ze na dyplom troszke sie czeka nie wiem chyba to zalezy od uczelni danej. na ten czas jak oczekujesz na dyplom to dostajesz w dziekanacie taki odpis w ramach dyplomu i tam ja mialalam napisane ze w dziennym systemie konczone i jaka ocena uzyskana na obronie i czy to licencjat czy mgr. A jak ejst na dyplomie to tego naprawde nie wiem bo jecsze na dyplom caly zcas czekam...:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dziewczyny, mysle ze tam mi mowily prawde :D Ale i tak nie chcialabym sie przenosic na zaoczne :( Bylam wlasnie na spacerku z niunią :)) bylo milo, poszlysmy sobie na hustawki i slizgawke :D Oliwka miala radoche :D Ostatnio pod wplywem przyplywu milosci do dziecka zalozylam topic jaka ona cudowna i kochana...a babsztyle mnie zjechaly :O ze ja pusta jestem i takie tam :O :D ale i tak uwazam ze jest najcudowniejsza na swiecie http://img135.imageshack.us/my.php?image=kopiaobraz015ib1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo im erotica pewnie zal dupe sciska ze ty masz fajna corcie a one pewnie takie bachory kotre je leja czym sie da po głowie:D:D:D heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×