Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Ola, naprawdę jesteś tak bardzo do niego uzależniona? Postępujesz według jakiejś dziwnej prawidłowości: twierdzisz, że już się z nim nie spotkasz, że nic cię z nim nie łączy, bo to cham i prostak, że nawet rozmawiać na gg nie będziesz, po czym jednak to robisz. Pozwalasz się poniżać i na dodatek cię to śmieszy. Twój facet ma ewidentne problemy emocjonalne, ale to ty sama do niego idziesz. I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeki Giovanni za wiare...mam nadzeje ze to zdam ;) ...no i powodzenia na spotkaniu...moze faktycznie okaze sie ze to wielka milosc...;)...trzymam paluchy,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wziąłem prysznic, bo byłem pobiegać po tym obiadku u Niej, ogoliłem się jeszcze raz na gładź :P wypachniłem (Fahrenhite), zaraz coś na siebie założę tylko co? Idziemy do takiej kawiarnio - restauracji, dosyć jest taka elegancka... Hehe kto by przypuszczał, że facet może mieć problem?:P Nie no generalnie wiem co włożę, tylko kwestia koloru koszuli :P Bo że dżinsy i zamszowa marynarka to wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez milusich chwil... A ja sie ciesze...normalnie sama sie do siebie smieje:):):):):):) ...robaczek wraca w srode w nocy...heheh :):):):)...ciesze sie ja dziecki,ale co tam w koncu go kocham to mam sie z czego cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co tu takie pustki.... nic ja mykam do lozeczka...jutro trzeba wstac i pzrygotowac sie do najciezszego egzaminu ...ehhhhh no to dobrej nocki i milusich snow!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i chłopczyi, jest ktos?? :) wiecie, slucham sobie \"me muero de amor\" Natalii Oreiro i mnie wzięło normalnie...łezka w oku i w ogóle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu mi sie \"zbuntowany aniol \" przypomnial :D jak to sie z kolezankami w bloku umawialam na oglądanie serialu, potem latałysmy pod rączke i sie chichrałyśmy :D zakochiwałysmy sie i plotkowałysmy o chopakach :D ...Boze, jak mi tego brakuje...:( tej nieodpowiedzialnosci, braku zmartwień o przyszlosc...tej dziewczęcosci...:( za szybko dorosłam :( rycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, w ciąży nie jestem :D byłam u ginekologa prywatnie, zaplacilam 120 zł :O okazalo sie ze mam bardzo chore przydatki :O a ja myslalam ze ten tępy ból to korzonki :D najgorsze ze musze zdjąc spirale, na ktora wydalam w zeszlym roku 350 zł...:O ale poczekam z tym jak wróce od Marcina :D jade do niego w poniedzialek :) ale zjeby ostre dostalam od gina ze zaniedbalam takie sprawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, proszę, daj sobie spokój z tym durniem, widzę ze sie tu śmiejesz z tego co on robi, ale wiem że to cie boli, mimo wszystko...nie wierze ze po 3 latach teraz nie ma to dla ciebie znaczenia jak on postępuje... mówie ci to z własnych doświadczen...kiedys po zawodzie miłosnym nie moglam do siebie dojsc przez 1.5 roku...:D strasznie cierpialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, ja mialam praktyki w Domu Małego Dziecka, okropne co tam przeżyłam...:( iedne dzieciaczki, serce mi sie krajało jak wyciągały do mnie rączki...:(( teraz bede miec w poprawczaku, pewnie bedzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśku, kurcze, może to twoja druga połóweczka :P fajnie, że taki porządny chłop się nie zmarnuje i trafił na fajną dziewczynę :D normalnie az żal ze to nie ja :P moze w innym wcieleniu :P hi hi :) oczywiscie wygłupiam sie :) w następnym wcieleniu będę bezzębnym psem, jak mi życzył kuzyn za łebka :D więc chyba to niemozliwe bedzie Gio,... no, chyba że ty bedziesz jakąś ładną wyczesaną kundelką :D nie sorki, to żarty, glupawa :) nie gniewasz sie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Giovanni czemu ty sie mnie uczepiles z tym krakopwem:P:P:P:P jak ja nawet nic o tym miescie nie wspomnialalm.nie wiem moze chodzi ci o to ze w poprzednim ktoryms tam poscie zamiast kraju napislaam kraku i moze stad te nieporozumienie.wiec prosze na mnie nie krzyczec bo nic zlego nie zrobilam😭 😭 😭 EROTICA----> slicznie pojechalas tej ciemnocie!!! usmialam sie do łez co za tepota zniej za to dla ciebie 🌼 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :D buźka dla was na dzien dobry :D dziekuje za słowa wsparcia, ta ostrablondi mnie tylko rozsmieszyla, pewnie sie dziecko naczytało o aborcjach na stronkach zagorzałych przeciwników, ktorzy nawet naciągają prawde żeby wyszło na ich :D tez jestem przewciw aborcji i nie uwazam zebym robila cos zlego, zanim zalozylam wkladke duzo czytalam i dowaiadywalam sie o tym w WIARYGODNYCH źródłach :) wiec opinia tej dziewuchy nie robi na mnie wrażenia, oprócz jednego- buahahahaha :D Natio, bede czekała z niecierpiwoscia na relacje z wycieczki :D trzymam za was kciuki :) ja jade do marcina w poniedz. tez trzymaj kciuki :D buzi dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje,nie moge wejsc na ostatnia strone popicu...:O moze pisac chociaz na nią moge :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Ja tez nie mogłam wejsc na ostatnią strone ale juz jest ok.Wiem ze juz dosc długo tu razem piszecie i jestescie dosc zzyci ze sobą ale mam nadzieje ze mnie tez polubicie.Ja mam 18 lat i w moim zyciu tez nie jest tak rozowo jak bym chciała(praktycznie kazdy kto tu pisze to ma jakies problemy).Ale pozdrawiam was wszystkich i zycze miłego dnia.A ty Erotica przeslij buziaka dla swojej Oliwki.Juz kiedys planowałam ze jak bede miała corke to tez bedzie miała takie sliczne imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Duuuuuuuuuuupa...co za okropny test...co oni to wymyslili...cholera...nie znam wynikow,bo to pisemne bylo...ale nie bedzie dobrze 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła mam jakiegos pokłocilam sie z hłopakiem dosyc mocno i jest mi przykro. Ach ci faceci 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies mi c wcielo oczywiscie mialo byc chlopakiem:):):) ale ze mnie dyslektyk:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messina, w takim razie witam :D cieplutko :) pisz smiało tutaj co cie gnebi, my pocieszymy :D ja tez sie dosyc niedawno wbilam do nich :D jeszcze na starym topicu :) Kaczorku, trzymam kciuki :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi, Erotica, trzeba było nie reagować na zaczepki tej ostrejblondi, bo szkoda języka strzępić. Jak człowiek ograniczony to i po co się wdawać w dyskusje? Wczoraj było super i nic więcej nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×