Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Tomek, jeśli nie podobają Ci się te \"pożal się Boże\" rady to po co tu się żalisz? Człowieku, takimi tekstami, jakie to nasze rady są denne zrażasz ludzi do siebie! Próbujemy pomóc a Ty kpisz z tych porad. Nie dziwię się, że nie masz znajomych, skoro w taki sposób ich od siebie odstraszasz. I nie traktuj tego jako atak na Ciebie, tylko jako wskazówkę (lub - jak wolisz kolejną pożal się Boże radę). Z takim nastawieniem do samego siebie, no i przede wszystkim z takim podejściem \"NA NIE\" do wszystkiego co piszemy, co Ci radzimy w życiu nie znajdziesz przyjaciół, nie mówiąc o dziewczynie. Bolesna prawda, ale zawsze to prawda. Zaraz napiszesz, że takie teksty działają na Ciebie destrukcyjnie. Wybacz, ale próbowaliśmy innych sposobów, ale zostały odrzucone, wyśmiane, skrytykowane, uznane za denne i powierzchowne. Więc czego szukasz na necie? Głaskania po głowie, pocieszania, zapewniania, że wszystko będzie cacy, że masz rację w swoim podejściu? A dlaczegóż mielibysmy kłamać? Piszemy szczerze, co uważamy, że powinieneś zrobić, ale Ty z góry odrzucasz każdy argument, każdą poradę skreślasz, skazujesz na niepowodzenie. Mówisz, że nie masz z kim iść do baru. A co, myślisz, że na necie poznasz miłość swojego życia??? Można też iść samemu, lepszy pretekst, żeby się dosiąść do kogoś. Poza tym pisałeś, że masz jakiegoś kolegę w bloku, możesz przecież go wyciągnąć na piwko. Ale nie no, zaraz napiszesz ze sam nie pójdziesz, bo to głupi pomysł, a kolegi nie znasz albo on nie ma czasu. Chłopie zmień nastawienie, wyjdź do ludzi, bo zrażasz do siebie swoją frustracją, postawą \"NA NIE\", krytyką wszystkiego i wszystkich. Ale ta rada pewnie też głupia i powierzchowna. Na co liczysz, że weźmiemy za rączkę, napiszemy przewodnik krok po kroku jak poznać ludzi, jak poderwać kobietę? Przecież jeśli sam się nie przełamiesz nikt Ci nie pomoże. ech, po co ja to piszę? Erotica, nie mogę powiedzieć, że lubuję .. to zależy jak dziewczyna o siebie dba. Bo są babeczki okrąglutkie, ale zadbane, seksowne, ładnie ubrane, fajny makijaż, fryzura, a są też takie zaniedbane totalnie, zresztą to samo dotyczy szczupłych. Ale fakt faktem, zawsze miałem szczupłe kobiety... No ale Ewę kocham i akceptuję i serio mówiąc nie chciałbym, żeby schudła. Ona sama robi wiele, żeby schudnąć, no i ja ją będę w tym wspierał, bo ona ze względu na zdrowie to robi, ale jakby nie to tobym wolał żeby była taka jaka jest:) Moim zdaniem atrakcyjność fizyczna kobiety to nie jej waga, tylko sposób podkreślania zalet i ukrywania wad. No trudno oglądać się za puszystą kobietą w za ciasnym ubraniu lub za chudzielcem z tłustymi włosami (piszę ogólnie, żaden przytyk, po prostu widziałem i takie i takie kobiety), bo wyglądają nieatrakcyjnie. Jak dla mnie kobieta powinna o siebie dbać, tzn. myć się, dbać o higienę intymną, używać antyperspirantu, golić pachy i nogi (innych miejsc nie musi, mnei to nie przeszkadza), ładnie pachnieć (czystością, fajnymi perfumami), ubrania dobierać do figury, myć włosy, dbać o zęby. Powyższe rzeczy dotyczą (oprócz depilacji) też facetów. To ile waży to w sumie nie jest takie istotne. Zależy też dlaczego waży tyle ile waży, czy jest to wynikiem lenistwa czy uwarunkowań zdrowotnych, fizjologicznych (metabolizm). I to w obie strony: i w przypadku otyłości i przesadnego wychudzenia. Ale generalnie jak sobie przypominam to miałem szczupłe dziewczyny, a do Ewy ciągnęło mnie zawsze, bo taka optymistyczna, wesoła, ma takie poczucie humoru, że wymiękam:) Ufff ... się opisałem .... Jasiu się zmęczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałem się, ale myślę - hmm... jestem autorem topiku a się nie udzielam, zaniedbałem topic. Ale to przez miłość wszystko:P No to się musiałem zrehabilitować. Fajnie by było, gdybyśmy tu pisali nie tylko o naszych porażkach, ale też i o sukcesach:) Bo widzę, że zaniedbujemy topic, bo nam za dobrze. A tu się trzeba dzielić radościami:P Zaraz idę spać, bo jutro o 6 muszę wyjechać w delegację. dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ja...
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia21
tomek, na innych forach, np. "Samotni ........... poznajmy się" podajesz link do tego forum , piszac ze cie denerwuja porady ludzi tutaj, bo nie znaja sytuacji. po cholere im dupe trujesz swoimi zalami i problemammi skoro cie nie rozumieja i nie potrafia ci udzielic sensownej rady? maja ludzie racje, pisza prawde a prawda w oczy kole nie? po prostu juz tu nie pisz i ty bedziesz mial spokoj i oni. zreszta na tym forum "samotni ........." tez juz cie raz mieli dosc i zwyzywali. nie dziwie sie im koles bo trujesz i nie akceptujesz zdania innych. piszesz tylko o sobie, tylko ty wazny jestes, twoje problemy, piszesz nie na temat, nie odp na posty innych lub zdarza sie to rzadko, piszesz jaki to jestes nieszczesliwy ale dupy nie rurszysz zeby to zmenic tylko narzekasz i ludziom trujezz i dolujesz. zaloz sobie swoj topic i tam narzekaj do woli, tyle ode mnie wrr wkurzylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia21
nie potrzebuje, to ty potrzebujesz lekow. zreszta, nie dam sie sprowokowac ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes chlopie dwulicowy i nic wiecej.siedzisz tutaj dupe zawracasz a na innych forach rabiesz tyłek i opisujesz jacy jestesmy żałosni. Stuknij sie w głowie.Jakty sie zachowujesz.Wcale sie nie dziwie ze ejstes sam.Dla mnie to jestes dziwakiem totalnym... i juz nie zmienie zdania a po 2 nie lubie falszywych ludzi ktorzy obrabiaja dupe innym.Nie podoba sie topic to idz na inhy albo zaloz nowy po co sie tu meczysz.Zastanow sie nad soba bo niekoniecznie cos jest z ludzmi a zwalszcza z dziewczynami tylko cos jest z Toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniusia 21 popieram w 100% naprawde!!! Erotica ---->jutro cos naskrobie wiecej bo teraz ide spac jutro pewnie w parcy bede sciemniac ze ciezko pracuje i napisze. Gio---> super wypowiedz bardzo mi sie podobala masz gadane hehehe:D:D:D Ola---> zobacz jak dalej sie ten temat bedzie krecil jak cos zawsze sluzymy rada (chociaz sa pożal sie boże:P:P:P:P) Dobranoc kochani dla wszystkich piateczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Do Tomka: Słuchaj jak masz sie nad sobą uzalać to siedz w domu,nigdzie nie wychodz,choduj te swoje wąsy czy co tam chcesz,nie dbaj o sobie,z nikim nie rozmawiaj a miłość sama do ciebie przyjdzie... Do Erotica:U mnie nic ciekawego,moj Łukaszek odebrał dzis prawo jazdy ktore tak wymeczył(zdał za 3 razem:D).Ja jestem na ogoł z nim szczesliwa,jestesmy juz prawie 2 lata razem,dba o mnie,martwi sie,kocha,teskni...Ale bardzo mnie denerwuje jego prawie codzienne picie piwa.Obiecywał ze jak bedzie miał prawko to sie zmieni....Ciekawe czy dotrzyma slowa:) Naprawde moze przesadzam ale mi to przeszkadza.Wiele razy mu to mowiłam ale to zawsze jak jest u mnie to moj tata go "poczestuje" to co innego a on nie potrafi odmowić.Nie ma po prostu silnej woli.Czy uwazacie ze przesadzam z tym piciem i jak jest u was?Pozdrawiam i całuje was wszystkie dziewczynki kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Gregia masz racje fałszywy jest ten Tomek.Jestes po prostu EGOISTĄ.Tylko ty sie liczysz,twoje problemy,ty,ty,ty....Spojrz na innych.Nie przychodz tu jak ci nie pasuje!!!!!!!!!!!!Załóż sobie pamietanik i tam sobie sie wyzalaj bo ty jestes po prostu załosny w tym co piszesz.Albo z eto jest po prostu zwykła prowokacja bo nie sądze zeby ktos byłby tak zacofany jak ty.Powiedz to jest prowokacja???Bym naprawdę sie nie zdziwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Do olaee: Słuchaj jak nie ten to inny oby nie zaden dupek.Ja jak kogos poznaje to jestem bardzo niesmiała.Dopiero po jakims czasie ktos sie przekonuje i dopiero wychodzi szydło z worka;). Pamietaj zeby go ocenic musisz go blizej poznac bo po kilku dniach znajomosci wiele o niej powiedziec nie mozesz.A pozatym to chyba dobrze ze jest niesmiały,bo tacy to zazwyczaj są mili,potuli i grzeczni i na 100% mają szacunek do dziewczyn.A mysle ze po tamtym zwiazku to na to bedziesz teraz najbardziej zwracac uwagę.Czy facet ma szacunek do kobiety.I jeszcze raz radze ci poznaj go blizej a moze okaze sie bardzo wartosciowym facetem o ktorym marzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
To powiedz w takim razie czego my nie wiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tomka
Ja wiem ale kazałeś mnie skasować. Nie jestem upierdliwa, powtarzać nie będę. Ps. Dla jasności, nie jestem Stańczykiem. Jestem kobietą i pisałam życzliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tomka
Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina ja bym go chciala poznac ale on chyba nie po tym spotkaniu:// a ja mam teraz znowu kiepski humor dowiedzialam sie od marcina ze bardzo mu sie podobalo to co robil z ta malolatka a wczesnije mowil ze to go nie krecilo:/ pwoiedzialamz eby sie wiecej do mnie nie odzywal bo jest klamca i ze nie chce go wiecej znac(bo do tej pory czasme sie widzielismy) i znowu smutno:( kolejne rozczarwoanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Dobranoc wszystkim i słodziutkich snow!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja załamana totalnie jestem :(( Marcin dzwonil do mamy swojej (nie do mnie!) zeby auto sprzedala i dala mi część kasy bo teraz nie przyjedzie, a mial okazje z tym kolegą przecież wrócic...:(( co za palant, nie cierpie go...a tak liczylam na niego, zawiódl mnie na maxa...:/ napisze wam wiecej szczegółow o co tu chodzi, kiedy sama sie dowiem tego...nie rozumiem jego postepowania! :(przeciez przez całe wakacje, przez 3 ponad m-ce widzial nas tylko jak przyjechal na tydzien! jaki on podlu, rycze teraz ciągle, już nic mi humoru nie poprawi... Tomek ciesz sie ze nie musisz przezywac takich rzeczy jak my! to jedyny plus dla ciebie-nie cierpisz przez drugą osobe ktorą kochasz!!! Już sobie nawet teraz mysle ze on specjalnie z tymi zareczynami, slubem...bo wiedzial ze nie przyjedzie i chcial jakos zalagodzic mnie :O trace wiare w facetów...jak mozna nie tesknic, jak nie za swoją kobietą to przynajmniej za dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja tak nie moge, co to za związek na odległośc, on obiecuje ciągle ze \"za tydzien lub dwa\" przyjedzie...ile ja juz to slysze, kiedy o tym pisalam, ze przyjedzie lada dzien?! taka nerwówka, ciągłe oczekiwanie że zaraz go zobacze...i rozczarowanie za rozczarowanie,...teraz tez dzwonil przed chwilą i mówil ze zatydz. lub dwa...:O ze nie zabral sie z kolegą bo on musial od razu wracac na sprawe do sądu...:O a ja nawet nie mialam jak go zjebac bo ryczalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśku, tak ładnie piszesz o swojej Ewie, aż zazdrość ściska :). Tyle ciepła i miłości w twoich słowach...Ewa to szczęściara :) No i zauważyłam, że bardzo starannie piszesz. Nie chodzi mi o to tylko że używasz przemyślanych słów, ale i o to, że nie robisz byków, nie piszesz chaotycznie i bez interunkcji- ciurkiem :D. Ja mam z tym problem właśnie-czasem jak siebie potem czytam to aż mi się niesmacznie robi :O bo zawsze ze mnie humanistka była na szóstkę :D. (A co, pochwalę się :D ). Dlatego postanowiłam też pisać staranniej, choć czasem piszę coś szybko, pod wpływem chwili i nie zwracam uwagi na takie rzeczy :D . Ba, nawet potem nie sprawdzam przed wysłaniem :D a potem piszę notki jakieś i tam zero interpunkcji, byki, bez \"ogonków\" :D przechodzi na real, więc trzeba popracować nad sobą :D a mi smutno dalej :( czuję się niekochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tomka
Wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na uczelni wybrać sobie promotora pracy :O w sumie dobrze, że poszłam dziś, bo załapałam się na ostatnie wolne miejsce do tego co chciałam :D ale mam inny problem - umówiłam się z takim jednym wykładowcą, miałam z nim psychologię kliniczną, nie zaliczyłam za pierwszym podejsciem i miałam zdawać początkiem pażdziernika, zgłosic się do niego...No i pytam o niego w dziekanacie bo chciałam się mu przypomnieć, zadzwonić...a tam się na mnie dziwnie patrzą i mówią, że on umarł na zawał w wakacje...:( przykro mi bardzo z tego powodu, ale co ja mam teraz zrobic? :O ja to mam pecha ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest pojebane
swiat jest pierdolniety, wszystko jest do dupy, niesprawiedliwosc , bieda, chciwosc...tyle zla na swiecie, wojny, smierc...po co my zyjemy, czemu musimy na to wszystko patrzec i i nic nie mozemy zrobic?! tyle cierpienia, nienawisci i zla...i bezbronnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajarałam i mi ciut lepiej :( ale tylko ciut...te nerwy...tyle tylko z tego pozytku ze chudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów rycze :( jestem zalamana 50 eu mi poda przez kolege...:O 50 eu! ile to jest?! niech sobie w dupe swadzi 50 euro! jak ja mam za to zyc z dzieckiem?! co za ku*tas Je*bany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica naprawde mi przykro z tego powodu.Ale pamietaj nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!i tego sie trzymaj:D:D:D Straznie ejst ciezko byc skims na odleglosc ale jezeli to jedyne wyjscie zeby twoj Marcin zarobil porzadne pieniążki to chyba musiscie sie jakos przemeczyc.Musisz sobie przemyslec wszystkie za i przeciw i moze podjąc jakas decyzje.Bo sie bedziesz tylko meczyc.Szkoda ze nie amsz jak z nim porozmawiac.Moze pewne rzeczy musisz mu wprost powiedziec zeby zrozumial.Faceci czesto nie zdaja sobie sprawy ile dziecko kosztuje.AS z tym twoim wykładowcą to naprawde numer.Ale skąd moglas wiedziec.Takie rzeczy sie zdarzają.Ktos teraz za niego na pewno ten przedmiot dalej poprowadzi.Napisalas ze jezeli nie teskni za Tobą to moze z adzieckiem. EROTICA mysle ze jemu ejst jeszcze ciezej niz Tobie. Wiesz za granicą daleko od Ciebie wogole od domu i rodziny.Na pewno za wami teskni na 100%%%.Moze rzeczywiscie nie mogl przyjechac.Myslisz ze woli siedziec tam sam jak palec niz zobaczyc Ciebie i Oliwke.Nie chce mi sie wierzyc!No główka do góry kochana!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj ajk zwykle z rana cichooooo pustooooo a wieczorem sie wszyscy rozkrecaja. a ja znow kwitne.... i kwitne........:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, od razu mam lepszy humor :) wiem ze teskni ale mi ciezko jest, dobra pede na autobus, jeszcze musze małą podrzucic do cioteczki bo moja mama chora i nie moze sie nią zając... koncze dzis o 20tej dopiero :O ciekawe jak z autobusami o tj godzinie :O oki, pedze, papa :D milego dnia! buzi dla wszystkich na dobranoc, papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Mam nadzieje ze dla wszystkich bedzie to dobry dzien.Bo dla mnie jak narazie jest super:D pozdrawiam i do wieczorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×