Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

:) dziekuje :) dla mnie ona jest wszystkim :) wiesz, wszyscy są pod wrażeniem ze ona bardzo dużo mówi, jak na swoj wiek to ma rzeczywiscie bogate słownictwo :) jestem z niej dumna :D mam nadzieje ze nie zawali studiów jak mamusia :O a co tam u ciebie słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na maisto po prezencik na wieczor panienski bo jutro szalejemya wieczorkiem do pubu na jakies piwko maly poczatek na jutro uwielbiam takie babskie wieczory i jak przyjedza po mnie moj ukochany i patzry na mnie tym wzrokiem jak jzu ide w ,,szampanskim nastroju\" tym nam znanym krokeim ehheeh:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica już Ci mówiłam, że Twoja mała jest cudna. A te pultyny... no po prostu słodkie. Jak byłam dzieckiem też byłam taka pucołowata, zresztą trochę mi zostało do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate ----> fajna stopka :D a co Oli nie widac? Ani Jaśka? Pewnie zakochani i dla nas czasu nie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka też mi się podoba :D Jak powiedziałam to zdanie mojemu koledze, to powiedział, że chyba nigdy to nie nastąpi bo ja raczej nie wydorośleje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ma przyjsc za niedługo :O a miał przyjsc do mnie kolega, pewnie go przepłoszy... wyobraźcie sobie, że moja mama nie lubi jak ktoś do mnie przychodzi, i daje to dobitnie odczuć...aż wstyd mi za nią czasem... a myslalam że będę miała miły wieczór...zaczęła mnie głowa boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama siedzi w dalszym ciągu - kolega, tak jak pszypuszczałam, zmył sie po 20 min. wiecie co mu powiedziala??!!! zaczelismy rozmawiac o mojej dietce, a ona mu mowi ze przez to ze nie jem, mam straszne wzdęcia! :O tak mu powiedziala, jak Boga kocham! :O widac bylo ze wstrzymywał wybuch smiechu, az sie czerwony zrobil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Twoja mam jest świetna. :D :D :D Gratuluje Już sobie wyobrażam minę tego kolegi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie , co wy? gdzie wy? 🌻 ❤️ 🌻 👄 dzień dobry wszystkim :) :):) :) :) :) :) :) wiecie jaki dziesiaj dzien? dzień chłopca, tak mi sie zdaje, mam nadzieje że nie myle dat :D co mi czesto zdaza :) tak wiec wszystkim naszym kafeteryjnym chłopcom - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!! 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Erotica masz rację 30 września to jest ten dzień. Tomkowi, Jaśkowi i innym mężczyznom \"podczytującym\" wszystkiego najlepszego i wielkie buziaki ode mnie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nam nie umiera. Nie damy się dziewczyny!!!! Lokuj twoje cale pieniądze w alkoholu, tam sa one najbardziej oprocentowane. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dobry dzis humorek :D zaraz dam niunie na spacerek takiej dziewczynie, siostrzenicy mojego kolegi najlepszego - ma ona 15 lat, ale jest odpowiedzialna, sama ma małergo brata, wiec powonna sobie dać rade z moim brzdącem :)) ale i tak bede sie niepokoic :) Oliwce sie bardzo spodobało łóżeczko dla lali, bo cały czas w nim siedzi :D szkoda ze w swoim nie chce :) co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica sprzątamy, sprzątamy, tzn ja sprzatam. Nie wiem co robią inni :D A humor też mi dziś dopisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj sobie posprzątałam...a dzis cały dywan w okruszkach z biszkopcików :O ech, ta Oliwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre postanowienie z tym aerobikiem. Też muszę sobie coś takiego postanowić. Ale jeszcze nie teraz, muszę się najpierw oswoić z tą myślą :P Tralalala posprzątałam :D I strasznie się z tego cieszę, bo nie znoszę sprzątania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Jak mowa o fitness i basenie,to tez bym sie z mila checia gdzies wybrala ;)...podobno basen to najlepsze miejsce do zrzucania zbednych faldek...oczywiscie gdy sie plywa a nie stoi i tylko moczy dupke :) Ehhh...w poniedzialek robaczek jedzie zamowic bilet na prom i za rowne 2 tygodnie juz go nie bedzie ze mna...juz mina tydzien i 2 dni od jego powrotu....ostatnio jakos wogole nie bylo gadki o tym kiedy wyjezdza...poprostu pojechal i tyle,a byl 6 tygodni w polsce... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pływać nie umiem, chyba że wiem, że jak sięgnę stopą to poczuję dno - to wtedy pływać umiem :)) a na aerobic to nie mam czasu za bardzo :O ale lubie sobię włączyć muzyczkę i potańczyć z małą :D obie mamy radoche wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica ja też nie umiem pływać. Mam podobnie jak Ty, jak czuje grunt pod nogami to jest OK. A to dziwne, bo mieszkam na Mazurach i latem każdy weekend spędzam nad jeziorem. Nie wiem dlaczego, ale zawsze panicznie bałam się głębokich wód. Mój ex nawet kiedyś oferował się, że mnie nauczy ale się nie odważyłam. Dziś to nawet żałuję bo bardzo chciałabym umieć pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochambeznadziejnie---> my chyba jeszcze nie jesteśmy uwikłane. Wręcz odwrotnie rozłazimy się wszystkie i topic nam poupada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ja piję napoje wyskokowe :D Oczywiście nie sama :P Od czasu do czasu zajrzę, żebyś tak ze sobą tylko nie pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znajomi wpadli i opanowali mi całą chatę :D Drinki mieszają, do lodówki już też się dobrali :D Rządzą się jednym słowem, ale to dobrze, bo przynajmniej zrobią mi coś do jedzenia :D :D Natia mogę z Tobą wychylić takiego wirtualnego drineczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×