Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

ale widze ze jest szczery bo keidys sie widzial z byla to po prostu mi powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny i chłopaki!!!!:D:D:D Długo nie pisałam ale jakos nie za bardzo miałam czas i wogole.Ale zapewniam ze nadrobie;) Olaee:Ten twoj były to straszny skur*** ja bym nawet takiego to nie chciała na ulicy spotkac po tym wszystkim.A blisko siebie czy daleko mieszkacie?Bo jak blisko to jest prawdopodobienstwo ze jeszcze sie bedziecie widywac.A byłą tego Michała...hmmm...z jednej strony to jest problem ale jezeli facet bedzie uczciwy i w porzadku to raczej krzywdy ci nie zrobi.A z tego co piszesz to jest super koleś:D Natia:Napisz do niego i sama zaproponuj spotkanie.Moze on tak samo jak ty boi sie do ciebie napisać. A teraz troche o mnie.Wiecie tez od niedawna mam problem.Czuje ze sie oddalamy od ciebie(ja i Łukaszek),jest jakos dziwnie...To tez i moja wina a nawet w wiekszosci.Ciagle go krytykuje,czasem obrazam,w nerwach moge wyzwac...Teraz dzwoniłam i powiedział ze nie przyjdzie bo jest zmeczony po pracy...Nigdy nie było takiego dnia od 2lat znajomosci zebysmy sie nie widzieli.Teraz jest własnie ten dzien.Mam wrazenie jakby nasze uczucia do siebie powoli gasły...:( A teraz piszę a łzy same mi powolutku lecą....Bo to chyba poczatek konca...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natio, Ja jestem chyba taka sama jak ty ale ja pewnie jeszcze gorsza;) wiem ze zle robie i powinnam sie zmienic ale ja po prostu chyba jestem wredna i nie wiem czy potrafie to zmienic.... Dobranoc wszystkim i słodziutkich snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez przypadek wyslalam smsa zamiast do koelzanki to do Niego o tresc:i\"cholera chce do Michala\" no to juz po mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do Niego wyslalam, on ma na imie Michal myslalam o nim chcialam napsiac do koelzanki i przez przypadek poszlo do Niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Go chcialam zobaczyc:( a On teraz sie wystraszy i ucieknie bo juz wie z emi na nim zalezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ten co m isie podoba, ten co sie znim spotykam to Michal i dostal smsa od emnie ze chce do Niego ale napsiany ten sms do kogos innego, teraz On juz wie ze mi zalezy, i moze odechce m usie ze mna spotykac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby sie ucieszyl On wie, ze lubie znim spedzac czas boje sie, ze On juz da sobie spokoj mi naprawde zaczelo zalezec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie chcial sie spotkac:) a jesli nie to trudno widocznie wcale mu nie zalezalo, musze tak myslec:) zrobilam gafe ale trudno a moze nie gafe? moze Go tym osmiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadalam z nim teraz chwile na gg i powiedzialm ze tak mnie zachecil tym spacerem , na ktory mielismy razem iscze chcialam Go zobaczyc... mamy sie spotka c juz dzis, ale mam wrazenie ze byl jakis obojetny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Tomek nie bede sie przejmowac na zapas, wpedzc teraz w takie mysli, co ma byc to bedzie, dzieki Michałowi tak naprawde uswiadomiłam sobie, ze bylam od Marcina uzalezniona, dzieki Niemu sie z nim rozstalam i teraz wiem, ze mozna byc szczesliwym z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Tomek:* zobaczymy jak jutro bedzie:) tylk owidze sie dopiero o 20:) nie bede sie zniczym spieszyc w koncu On wieksze rzeczy mi pisal na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dużo miałem do czytania, ale nadrobiłem:) Cieszę się razem z tymi, którym się układa dobrze, a tych, którym się nie wiedzie bądź są nieszczęśliwe/-wi życzę powodzenia i trzymam kciuki:) Widzę, moje Panie, że jakoś sobie radziłyście bez Waszego szejka haremowego? :P Wybaczcie, że tak długo nie pisałem, ale robiłem remont domu, bo właśnie dziś Ewa się wprowadza:) Postaram się zaglądać częściej i nadrabiać wszelkie zaległości. Mam nadzieję, że tęskniłyście badzo ( hihi ;p ) i jeszcze bardziej mnie kochacie :P hehe Ewa śmieje się z tego co piszę, ciekawe czy zazdrosna? Eee chyba nie :P Pozdrówki od Ewuni mojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a ja mysle ze dobrze sie stalo ze poszedl do niego ten sms zamisat do kolezanki. Duzo moze zmienic.I niech wie ze ci na nim zalezy moze teraz sie bardziej chlopak rozkreci i juz nie bedzie taki niesmialy!!! Messina---> mysle ze w kazdym zwiazku przychodzi taki kryzys przez ktory trzeba po prostu przejsc, albo go przejdziecie i bedziecie dalej razem a jak nie dacie rady to mysle ze to znak ze nie bylsiice sobie po prosru pisani. Pamietaj ze co cie nie zabije to cie wzmocni i tego sie trzymaj piateczka kochani milego weekendu 🖐️ Lece sie szykowac bo dzisiaj organizuje imprezke urodzinowa gdyz jutro wypadaja mi urodzinki boze jaka ja juz stara jestem:P:P:P 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia: Juz dzis jest dobrze wczoraj był jakos taki kryzys ale juz jest ok.Dzis tez ide na impreze tzn na dyskoteke bo własnie moj Łukasz tez ma jutro 23 urodziny:D:D:D To wsiego najleszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacz messina ze twoj łukasz tez 8 pazdziernik hehehe:D:D:D a ty natia tez moze 8 jestes co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez WAGA moze jklan wag zalozymy:P:P:P czy sa tu jescze jakies wagi z nami na naszym topicu:):):):) natia to moze jakies wirtualne piwko lub kieliszej szampana za ansze zdrowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam Natia szykowac sie wkoncu jako gospodyni imprezy musze dobrze sie prezentowac:P:P:P:P:P udanego wieczoru Natia a tym ktorzy sie wybieraja na imprezke to zycze szampanskiej zabawy do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest Jańcio Wodnik :D W styczniu urodzony :) Gregia, wszystkiego naj, wypije Twoje zdrówko! Właśnie mamy parapetówę w związku z przeprowadzką Ewuni :) Messina, za zdrowie Twojego chłopa też wypiję! W ogóle za wszystkich! Śpiewać mi się chce .... Vooooolaaaaaareeeee oooooooooo ooooooooooooooo caaaaantaaaree ooooooo oooooo oooooo oooooooo ...... :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nastroj:D:D:D Gregia wszystkiego najlepszego:) a ja juz po filmie, troche sztywno bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochani za zyczonka jestescie kochani ❤️ Ja juz po impresce tylko 5h snu ale co tam :D:D:D:D Gio jak fajnie popatzrec jaki jestes zakochany i szczesliwy zycze wam jak najlepeij zebyscie zawsze byli szczesliwi jak teraz!!!! Olu co nowego w sprawie z Michałem??????? Natia a u ciebie jak stoja sprawy sercowe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to lepiej nie mowic pozniej wam opowiem bo narazie nie mam czasu,jak wroce to wszystko wam opowiem ale nie jest dobrze...:( Pozdrawiam wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie od wczoraj cisza z Michałem, wiec chyba nie jest zbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, przytuliłbym Cię po przyjacielsku:P Ewa pozwala, zatem pójdź w me ramiona! Hehe, zaraz mi tu napiszą moje haremowe kobitki, żem pantoflarz ... a co mi tam, dla Ewy to nawet pantoflarzem mogę być :) Mam dla Was pewną niespodziankę, ale nie napiszę dopóki nie zrealizuję planu :P Tymczasem spadam do łóżka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, weź nie strasz .... :( Ja nie chcę się zrobić inny. Mam nadzieję, że nie zmienię się. Trzymaj się cieplutko, główka do góry, wszystko będzie OK :) dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×