Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

znalazalm fajny kawał dziewczyny:P Szef duzego przedsiebiorstwa probuje zlapac swojego pracownika w zwiazku z pilnym problemem. Poniewaz pracownika ciagle nie ma w pracy, wybiera jego numer domowy. Telefon odbiera dziecko i szeptem mowi: - Slucham? - Czy tata jest w domu? - zapytal szef - Tak - wyszeptalo dziecko - Moge z nim porozmawiac? - Nie - ze zdziwieniem szef uslyszal wyszeptana odpowiedz - A mama jest w domu? - Tak - znow wyszeptalo dziecko - Moge z nia porozmawiac? - Nie - w odpowiedzi uslyszal szept - A moze jest jeszcze ktos dorosly w domu? - Tak, policjant - znowu szeptem - No to czy moge porozmawiac z policjantem? - Nie, jest zajety - dalej szept - Czym zajety?! - Rozmawia z mama i tata i strazakiem - szept Szef zaczal sie powoli niepokoic, a w tle coraz glosniej narastal szum. - Co to za halas? - Helikopter - ciagle szept A co on tam robi? ! - coraz bardziej zaniepokojony szef - Grupa poszukiwawcza wlasnie wyladowala - dalej szept - A czego oni beda szukac? ! - juz powaznie zaniepokojony, zeby nie powiedzie przerazony szef w sluchawce, dzieciecy glosik szeptem mowi tylko jedno slowko: - Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie chcailo smaic jak sobnie wyobrazilam ta romozwe i jak to dziecko szeptem mowi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj!!!!!🌻 Co tam slychac???? Aaaaa Gregia...ja myslalam,ze wy razem mieszkacie ;) No ale w sumie...jak tak pomieszkujecie to parwie to samo co mieszkanie razem....my razem mieszkamy,ale od 8 miesiecy wiecej mojego szczura nie ma niz jest:O...no tak w sumie jakby to zliczyc to w domu byl 3 mies a nie bylo go 5 mies....co to za zycie ;)...ale nie ma co narzekc...teraz moj maly gryzon oglada film :P eeee.nic mykam rozwiazac sobie sudoku buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez draznilo na poczatku.....a teraz jakos mnie wciagnelo....wlasnie skonczylam rozwiazywac, zrobilam 11 :D:D:D i juz mi sie nie chce...hmmm albo raczej juz nie mam wiecej plansz :P Bo w gazecie tv zawsze na stronie gdzie sa krzyzowki sa 2 plansze sudoku....i nawet powyciagalam stare gazety ;)....mam jeszcze duzo starych,ale w tych z pzadziernika nie ma sudoku :( A jak tam Natka bylo na wsi. Jak spedzilas swieta i sylwka,co??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki ;) Natia fajnie, że jesteś 😘 Ja właśnie wróciłam od dentysty :O i ząb mnie pobolewa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, widze ze martwiłyscie sie o mnie :) dzieki za troske, u mnie jakos leci, wczoraj byl pogrzeb, wczesniej spotkanie rodziny w kaplicy z otwartą trumną...potem stwierdzilismy ze trumna bedzie na pogrzebie zamknieta, mama marcina wyglądała jak nie ona... nie mozna bylo jej poznac, przygnebiajacy widok... :( ale juz po wszystkim, jutro przejdziemy sie na cmentarz zapalic swieczke.... wczorajszy dzien wlókł sie strasznie, nie chcialabym nigdy wiecej byc na czyimkolwiek pogrzebie.... zabieram sie za porządki, Oliwka mi wcale nie pomaga :O wszystko co poukladam ona rozrzuca :D zagladacie na photobloga?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorkusiu, co sie stalo? ciezki dzien? :) ostatnio mam tylko takie :O a tak z innej beczki : Oliwka ma przykry zwyczaj szarpania sie za ucho gdy zasypia :D martwie sie ze bedzie miala klapiaste jakies :O jest ktoras?? ja sdobie pogram w jakies gierki dla pieciolatkow, to mnie zawsze rozluznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee Erotica szkoda gadac :O :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( A z tym szarpanie za ucho to sie nie martw:D Moj szczurek jak byl maly to tez jak zasypial szarpal za ucho (ale nie siebie tylko brata :D:D ) i brat wcale nie ma klapiastych ani odstajacych uszu :P Ale najgorsze jest to....ze moje kochanie sie od tego nie odzwyczailo i teraz jak zasypia to mnie tak za ucho szarpie:D:D:D BREJ NOCKI WSZYSTKIM 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica wlasnie kolezance z pracy pokazywalam zdjecia twojej Olikwi:):):) zaczelysmy sie podniecac twoją mała ze az kumpel sie zaczal z nas smiac teraz siedzimy podjarane bo jak sie patrzy na taka fajna mała to az samemu chce sie malucha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica a nie myslalas o tym zeby zdjecia Oliwki gdzies powysylac????? ona jest taka ładna ze szkoda jej urody zmarnowac a kto wie moze akurat do reklamy ja wezma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Translate ?????????? Kaczorynka co sie stalo????cos w szkole z zaliczeniami czy w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj🌻 W szkole, w domu....wszedzie Tyle,ze w szkole nie chodzi o zaliczenia...z nimi wszystko ok,ale chodzi o to ze moga nam rozwiazac kierunek...co ja zrobie😭 Druga sprawa....to bratowa mojego szczura,a moja dobra kolezanka(ale chyba juz byla)...zreszta pisalam kiedys o niej...znowu wczoraj miala ogromne problemy do calego swiata....ach szkoda gadac,poprostu ona chce byc najlepsza,wywyzsza sie i jest o wszystko zazdrosna...nikt nie moze miec wiecej niz ona ma :O:O:O A trzecia sparwa, to chyba moj szczurek nie pojedzie do Norwegii,a jeszcze tyle kasy potrzebuje :O:O ma troche problemow finansowych :O Ale z tym wyjazdem to troszke dziwna sprawa,bo niby ten szef z Norwegii dzwonil do takiego faceta co z nimi jezdzi,a ten facet za bardzo za moim kochaniem nie przepada i to on powiedziala ze tylko tomek ma nie przyjezdzac a reszta tak,ale facetowi sie chyba zapomnialo,ze ja troszke po angielsku potrafie i moge sobie zadzwonic do ich szefa...no i on mi nic nie powiedzial ze moj szczur ma nie przyjezdzac,tylko,ze zadzwoni mi pozniej kiedy dokladnie maja przyjechac i nic nie wspomnial,zer ktos z nich ma nie przjezdzac.....ludzie sa naprawde poje***i. Co komu zalezy...przeciez im nie ubedzie :O:O:O Nie moge pojac takiej zawisci:(:( Dobra lece.Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka ja na twoim miejscu zadzwonilabym do tego szefa i prezkonala sie jak to jest z ta norwegia!!!!!!!kurcze co wam szkodzi.za duzo mozecie stracic!!! o studia sie nie martw zawsze gdzies sie mozesz przeniesc!!! mi taka szwagierka jak twoja bratowa sie szykuje wszystkiego zawsze nam zazdrosci:O:O:O moemntami przez nia to az mi sie odechciewa jakiegokolwiek chajtania i whcodzenia w rodzine mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie dzwonilam do szefa.... no i on nic nie powiedzial ze ktorys z nich ma nie przyjezdzac.... ...znowu ktos cos wymysla:O co za ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaczorynka a dowiadywałaś się na uczelni??? Mnie się wydaje że nie mogą rozwiązać kierunku ot tak sobie :O Powinni zapewnić przynajmniej przeniesienie na inny - pokrewny kierunek. Przecież wy na tą szkołę wykładacie grubą kasę, więc nie mogą zostawić Was na lodzie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak:O....ale nigdy nic nie wiadomo...inne kierunkie maja zupelnie inne przedmioty....bo my z powodu specjalizacji angielskiej nie mamy polowy tych przedmiotow co maja inne kier. pedagogiczne i nawet jakby nas chcieli przeniesc na pedag.reso. albo teriapie, czy cos podobnego to bedzie nam brakowalo tych innych przedmiotow padagogicznych. A na angielski tez przeciez nas nie przeniosa bo tez mamy polowe mniej zajec niz oni...:O:O a pozatym prawie cala grupa chce zeby zniesli ta spacjalizacje,a ja nie chce...a i tak wiem ze nie zniosa.... A 2 rzecz to nam chca rozwiazac kierunek bo jest za malo osob...z powodu tego angielskiego wszyscy rezygnuja, bo nikt na poczatku nie powiedzial ze to bedzie angielski na poziomie filologii i ze bedziemy mieli 30% wiecej godzin niz inne kierunki....a na dodatek oni poprzyjmowali osoby ktore w ogole nie mialy kontaktu z jezykiem albo mialy 15 lat temu. To przeciez bez sensu...byla rozmowa,wiedzieli kogo przyjmuja....jak dla mnie to oni tylko otworzyli ten kierunek zeby wyciagnac od nas kase, bo po co przyjmowali osoby z brakiem znajomosci jezyka angileskiego na kierunek z taka specjalizacja...a pozatym rozmowa byla pol po angilesku pol po polsku...dobrze wiedzieli kogo przyjmuja 😡 SZKODA GADAC!!!!!!!!!!! 😠😠😠😠😠😠😠😠😠 😠😠😠😠😠😠😠😠😠 😠😠😠😠😠😠😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niestety kaczorynka tak wyglada polskie szkolnictwo wyzsze a zwlaszcza rekrutacja do prywatnych uczelni ,,wyższych\" tylko KASA KASA i KASA sie liczy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym kaczorynka na twoi miejscu wogole sama wziela te papiery i przeniosla do innej uczelni!!! co ci po szkole ktora ma taki lipny poziom ze zadna satysfakcja jak ja skonczysz a po 2 jescze sie cofniesz w nauce ang niz sie tam cokolwiek nauczysz ja bym sie przeniosla nawet kosztem dojezdania!!!! poziom wazniejszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie sapc 😠 wracac do mnie na topik!!!!!!:P:P:P:P:P Natia gdzies polazla??????tyle cie nie bylo nic nie piszesz co u Ciebie czy sie cos ruszylo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×