Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

kaczorynka mi znowu działa linijka wiec nie wiem o co w tym wszystkim chodzilo ze nie dzialało przez kilka dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) Messina przetrenowałaś się po prostu. trzeba było zacząć delikatniej :) A tak swoją drogą to ja miałam od tego tygodnia zacząć skakać na skakance. Jak na razie to wygrzebałam swoją skakankę i leży sobie i mnie straszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka czy mi się wydaj e, czy Twoja nowa linijka trochę nam topic rozjeżdźa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka translate[ czesc] ja jakos nigdy nie lubilam cwiczyc, zawsze wolalam popływac fajny sport a i kg szybciej leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z Mazur, jeziora pod nosem, a pływać nie umiem :O Nie wiem dlaczego, ale mam jakiś lęk. Dopóki czuję grunt po nogami to jest OK, a jak robi się głeboko to Sylwiunia w panikę wpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież gadam, w międzyczasie zgryzając czekoladką i orzeszkami, popijając colą :P Fajna dietka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Translate ja sie tez jezior boje bo płytko płytko anagle spad ze ci do szyji woda siega dlatego wole basen albo park wodny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tance na dyskotece tez sie gubi troszke cialka ale za to w jaki przyjemny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bez różnicy - zbasenem mam tak samo. Tylko w wannie czuję się bezpiecznie :D Nie rycz już :P Wytrzyj nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na tance towarzyskie i naprawde taniec fajnie na figure wplywa tylko ze u mnie nie ma na co wplywac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam żeby pójść na coś takiego. Tylko ja chyba nie mam do tego talentu. Spamiętać te wszystkie kroki :O Wygibasy w dyskotece to co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za waniliowe ptasie mleczko wedla bym sie dala zabic a i jescze za delicje malinowe i toffi i za snickersa i 3 bita!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
translate duzo dziewczyn tak mysli a to naprawde przyjemnosc!!!! i pomaga leczyc kompleksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 bita też lubię. Ale tak ogólnie to słodycze lubię tylko jakoś nie mogę za dużo na raz. Ptasie mleczko waniliowe tylko z Milki mam już chyba z półtora m-ca i jeszcze nie rozpakowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mozesz poczta przeslac:P:P:P:P:P:P ja szybko rozpakuje i sie zawartoscia zaopiekuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację. Nawet mam na biurku ulotkę szkoły tańca. Może się skuszę. A tak wogóle to mam chyba jeszcze z 6 czekolad ze świąt. Chyba do wielkanocy będę to jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha zaliczyłam stronkę :D :D Jestem wielka :D Teraz z czystym sumieniem idę coś zjeść :P Do popisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde polecam taniec swietna sprawa, czlowiek sie relaksuje i wogole zapomina o klopotach choiciaz przez moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×