Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

🖐️ Dziewczyny powiedzcie mi, jak przestać być złośliwym?? 😭 😭 😭 Czasem jak coś powiem to potem mam ochotę, walnąc się w ten goooopi łeb 😭 albo najlepiej z barana w ścianę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, w koncu postanowilam do Was dziewczynki zaglądnąc :* Ja dalej z mama pokłócona jesdtem, w poniedzialek zaprowadzam Oliwke pierwszy raz do żłobka :D zobaczymy co z tego wyjdzie....:P w sumie to sie ciesze, w koncu jakis rytm sie zrobi w tym domu, bo jak narazie wszyscy robią co i kiedy chcą :) Siostra Marcina pojechała juz do szkocji, ale balagan taki po sobie zostawila ze szkoda gadac, w ogole z resztą nie sprzątała...:O bede tu zagladac w trakcie sprzątania :O oglądam swietny serial, wam tez go polecam, w telewizji bedzie jakos w lutym, \"Prison Break\" jest lepszy od \"lost\" i tych innych, swietny...wczoraj pochlonelam 5 odcinkow :D moj kolega mial go na plytkachg i dlatego juz oglądam, wciągnął mnie to jest o tym, ze brat idzie specjalnie do wiezienia, po swojego brata, ktory zostal niewinnie skazany na smierc, chcą uciec, organizują sobie bandę,mają ludzi na zewnątrz, tylko ze mąci im agencja jakas, zabija ludzi itp....chce koniecznie by jak najszzybciej doszlo do egzekucji... i praktycznie caly serial jest o tym jak kopią tunele, zyją w wiezieniu itp :Doglądnijcie choc jeden odcinek, zobaczycie jak wam sie spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to zapomnialam napisac o najwazniejszym : Marcin jest zupelnie innym chlopakiem, a wlasciwie jest taki znów jak go poznalam :) miły, pomocny.... ostatnio bylismy w restauracji, niedawno w kawiarence...chodzimy na spacery, on kąpie Oliwke, karmi ją , zabiera ją na zakupy....w ogole sie nie klócimy, niesamowite... powiedzialam mu wczoraj ze to zauwazam, ze sie stara, a on powiedzial ze nie musi sie starac, bo mnie kocha :) mam nadzieje ze juz tamten koszmar nie wroci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to zapomnialam sie pochwalic ze jedną stronew buzi mam spuchnieta jak balon, cos mi sie w zawiasach szczęki zrobilo, nie moge jej otworzyc, ani \"mielić\" nią :D boli jak cholera... i nie wiem do jakiego lekarza z tym isc...do ortodonty, dentysty, chirurga...??? doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jestem Erotica. I cieszę się, że z Marcinem Ci się układa :) wiedziałam, że wszystko się wyprostuje ;) No i trzymam kciuki, oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Translate :* ale nudy, mialam sprzątac i nawet zada nie podnioslam z krzesla... :O nic mi sie nie chceeeeee.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkkuuuuuuuuuu................. 💤 za dwa tygodnie koncze 22 latka :D ale stara dupa ze mnie juz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotan jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie ;) założenie miałam takie, że dziś nie robię nic ;) Prawie udało mi się wykonać plan :D Po południu miałam gościa i niestety musiałam zrobić kawkę i podać coś słodkiego. No ale zbytnio się tym nie przemęczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza????? Też widziałam w sobotę te pomarańczowe wpisy, ale nie chciało mi się głupoty komentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! Długo mnie jakos nie było ale miałam duzo spraw na głowie i wogóle nie wchodziłam na kafe. Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i ze wszyscy zdrowi:D Muszę wam sie pochwalić,że zrobiłam dobry uczynek:) Wpaciłam dziś pieniądze nakonto fundacji dla bezdomnych psów, dokładnie to na operacje jednego pieska ktory jest chory i potrzebne są pieniadzę na niezbedny zabieg.Jeśli chcecie się dołaczyć to przesyłam link: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=157639536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Messina, fajny gest, naprawde godny podziwu :) ja jak mam możliwosc to tez wspomagam , chociaz jakąś drobną sumką, ale zawsze cos :) przewaznie smsy na dzieci, bo na tym punkcie jestem szczególnie wrażliwa, gdy cierpią dzieci, jak są chore albo glodne... :( Musze sie wam pochwalic, Oliwka jest juz drugi dzien w żłobku :D dasłam ją do prywatnego, bo tylko taki jest u nas w miescie, ale nie jest drogi :) 200 zł z wyzywieniem :) oczywiscie wszystkie panie znają Marcina i jego mame, byly kiedys kolezankami, wiec oliwka ma specjalne względy :) ciesze sie z tego złobka, troszke czasu bede miala na pisanie pracy :) ale ta cisza w domu jest dziwna...:O pusto tak.... Marcin zawiózł dzis Oliwke do żłobka :) ona sie cieszy, ze jest z dziecmi, ja sie ciesze, bo to dobre dla jej rozwoju :) zabieram sie za sprzatanko :) moja kotka chyba jest ciążata :O nieeeeeee!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle bez ładu i składu napisałam :D ciekawe co z Olą, dawno sie nie odzywała...nie mowiąc juz o naszym Gio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia, ciebie też nie ma?? wiec jednak pracujesz?? :D nie obijasz sie na forum w pracy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo kobitki co z Wami???? Erotica no świetna ta Twoja córa. Pierwszy raz słyszę żeby dziecko tak szybko się zaaklimatyzowało w nowym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czemu nikogo nie ma?? :P paskudy, zaglądać tu, i to zaraz!!! :P Dzis wyspałam się jak nigdy :D mam wolny dzień, Marcin zawiózł rasno Oliwkę do żłobka, a ja dopiero wstałam :D nie spałam tak odkąd Oliwka się urodziła... Kidys tak sie bałam tego żłobka, uwazałam, że nie powinno sie małytch dzieci tam dawać, a teraz jestem zadowolona :D I co najważniejsze, Oliwka też jest zadowolona :D wzoraj jak zawiezlismy ją to od razu do dzieci pobiegła, omijając panią, ktora czekała z wyciągniętymi ramionami na nią :D ostatnio to nanwet mi papa nie zrobiła, bo już byla zajęta czym innym :D Panie mówią ze nie płacze, czasem sie tylko zapyta o mame, ze ładnie zjada posiłki i nie bije dzieci... tylko jeden jest problem, nie chce kłaśc sie na drzemkę :D wiedzialam ze z tym sie pomęczą, hehe, wczoraj próbowały w wózku ją wozic i tez sie nie udało jej uspac, były zdziwione, boinne dzieci same sie kładą, a oliwka ucieka od spania, mowi \"lulu nie\" :D ale sie rozpisalam, zrobie z naszego toppicu przedszkole :) moja kicia jednak jest w ciąży, co ja teraz zrobie?? bedą wszedzie latac male srające kotki, buuuuu... wczoraj sprrzatalam u tesciowej w pokoju, otworzylam szafke a tu jeb, polecialy na mnie wszystkie jej kosmetyki, same najlepszych marek, perfumy, balsamy, cała kupa tego....no cóż, chyba to dziedzicze w spadku, szkoda mi wyrzucic, jak wszystko jest ledwo ponapoczynane, albo nie ruszane wcale.... trzeba bedzie zrobic w koncu porzadek z jej garderobą, ktora jest we wszystkich szafach w przedpokoju i jej pokoju....jakos nie moge sie do tego zabrac...:O nie potrafie, jeszcze za wczesnie chyba.... ide posprzatac troche, bo balagan wczoraj sie zrobil :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×