Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Co tak u nas cichutko?? Ja tak tylko na chwilkę wpadłam. Muszę lecieć :O ach, żeby był już poniedziałek. Czekam na niego jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj, juz wtorek :D co bylo takiego w pon.? ja nie mialam kilka dni netu, wiec nic nie pisalam :P nie wiedzialam co mam z sobą robic przez te kilka dni :O Oliwcia juz drugi raz zaziębiona przez te 2 tyg. :( widocznie w złobku sie zaraza od dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wogóle chyba jakieś grypsko panuje :O a wiadomo jak to w żłobku tyle dzieci, to jedno drugie zaraża;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, biedne zwierzątka :( U mnie jednak zawsze priorytetem będzie pomoc najpierw ludziom, szczególnie dzieciom, potem zwierzętom moze niektorzy sie z tym nie zgodza, ale mysle tak pewnie z tego wzgl. ze jestem mamą :) Jak oglądam w telewizji o tych biednych dzieciaczkach, pobitych, albo wyrzuconych gdzies na smietnik, albo niedopilnowanych, zaniedbanych... jak ten chlopczyk, co wyszedl boso na dwór :O to straszne jak ludzie potrafią być nieodpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wogóle nie otwierałam tych linków, bo spodziewałam się, że zobaczę tam takie rzeczy. No ale dziś nie wytrzymałam. To jest straszne, nie można na to patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 👄 wrocilam:P troszeczke mialam zamieszania w swoim zyciu musialam jakos to poukladac, zobaczymy jak to bedzie dalej. zaraz zaczne czytac co pisalyscie ale za duzo to tu nie ma do nadrabiania:P dlaczego tak mało pisalyscie co 😠?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow nie ma nikogo????????? dziewczyny gdzie ejstescie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia witaj spowrotem!!! Już się zaczynałam o Ciebie martwić hmmm, to jeszcze Kaczorynka coś długo nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescx dziewczynki 🌻 znow nikogo nie ma [beksa[ translate czyzby zly dzien???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę powiedzieć, że mam zły dzień. Ale wpadłam jak śliwka w kompot 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
translate co by nie bylo na pewno da sie to jakos roziwazac nie ma sytuacji bez wyjscia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) straszne zamulenie tutaj, powyjezdzalyscie czy co? :P gregia, czemu musialas poukladac swoje zycie, cos sie stalo? :( no i ty Trans, niewesolo cos piszesz....wyrzyccie to z siebie :D bedzie lzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ... :( znów nikogo nie ma..? niedługo wlentynki, napiszcie jakie prezenty szykujecie dla swoich połóweczek :D Ja zupełnie nie wiem co mam dać marcinowi.... aha. Gregia, dziekuję za to że wpisałas sie na bloga Oliwci, tak słodziłas :D dzieki sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotica twoja corcia tak mi sie podoba ze nie musze słodzic tylko stwierdzam fakty!!!! mowie ci wysliij gdzies jej zdjecia przeciez ona sie nadaje na oklade gazetki dla dzieciaczkow:) ja nie wiem co kupie krzyskowi, chcialam zamowic na allegro portret taki namalowany z naszego zdjecia ale troche potem sie nieprzykjemnie porobilo miedzy nami zaczely sie grube jazdy i myslalam ze juz ten problem na walentynki mam z glowy bo nie bedzie zadnych walentynek:O no ale wyszlo ze jednak beda a teraz za pozno na ten portret no i w sumie dupa:P ale sie rozpsialam nono:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja jestem,jestem,ale coś ostatnio jakoś tak nic nie pisze... ...ale mam dla was nowinki... zaczęłam prace i właśnie nie mam nic do roboty i sobie pisze...zobaczymy co z tego wyjdzie,bo narazie jestem na okres próbny...mam nadzieje, że sie wszystkiego naucze szybko i zostane tu, bo strasznie mi sie podoba ;) aaa...jak narazie nie tesknie...bo normalnie to już powinnam tęsknić za moim kochaniem...niby sie ciesz,ale jego wyjazd już został drugi raz przełożony...najpierw mial jechać 23 stycznia...a drugi termin był na dziś,ale też nie jedzie,wczoraj dzowniłam do jego szefa i sie okazało, że jeszce nie mają przyjeżdżać...nie było by pewnie takich cyrków, gdyby inni nie kombinowali :O (chodzi mi o to,że powiedzieli,że mój szczur ma nigdzie nie jechać, tylko oni - pisałam już o tym)..no ale za to bd go miała dłużej dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie pisałam długo..ale jak sie rozpisze to szkoda gadać...:D:D:D aaaa EROTICA..napisałam maila do ciebie a ty nie odpisałaś 😭..no, ale trudno ;) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, nie wchodzilam na skrzynke kilka dni, juz sprawdzam, przepraszam Cie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Teraz i tak nie przeczytam,bo w pracy jestem,a w domu mam włączony komputer i pewnie juz go dawno mój szczur przeczytał ;)...normalnie zero prywatności,hehe:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, wiem coś o tym, dlatego nie mam outlooków i tych innych, :D piszcie cos dziewczyny, co tam u was? jak ferie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dzieki za maila...ja juz wiem co mniej więcej jest w 2 serii,bo czytałm sobie napisy do filmu i opis na amerykańskiej stronie :D Juz od niedzieli ściągam prison break,ale w 1 i 2 odcinku zostało mi mniej więcej po 3MB,dosłownie kawałeczek i juz od rana mam status czeka,juz tak kiedys miałam i tak czekałam czekałam i tak sie nie ściągnęło 😠 Ferie jakoś mi lecą,znaczy w ogole nie czuje że są ferie :P...na zajęcia juz pójde w ten weekend 4 raz pod rząd,a teraz chodze do pracy to w ogóle nie czuje,że są feir..nawet nie wiedzialam,że są..hehehe:D:D:D...zresztą ja praktycznie miałam ferie od końca czerwca...do prawie końca października...a teraz też takie chodzenie na zajęcia w weekendy...prawie jak ferie ;)...no a teraz sie skończyło...ciężko sie przyzwyczaić,ale wole wstawać dziennie o 6 rano niż o 11.00 i całymi dniami sie nudzić ;) PApa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×