Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

mozepopisze troche sama do siebie :Pszczerze mówi ąc to brakowało mi tego topicu i waszego \"pisowania\" :D nawet sobie nie zdawalam sprawy jakby mi to pomogło przez te cieżkie vhwile :P mojej kolezance sie dzidzius urodził, az nabrałam ochoty na posiadanie drugiego :d jednak zapał szybko minął po uswiadomieniu sobie kilku faktów z ciąży i tego okresu niemowlęctwa Oliwki :D Gio, kiedy Ewa ma rozwizanie?? pozdrow ją ode mnie, napisz jak sie czuje, czy ma duzy brzuszek itp :P zawsze mnie interesują takie sprawy :) jak sobie pomysle ile Oliwcia wniosła szcześscia w moje zycie, to normalnie az nie chce sie wierzyć :D tyle radosci, ale też niepokoju, zamartwiania, nieprzespanych nocy....:O wszystko przed tobą Gio :P a przede wszystkim przed Ewą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide lepiej spac zanim napiszę kolejną nieskładną dziwną wypowiedz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ u mnie po staremu pracuje pracuje i oczywiscie nie zapominam zeby sie od czasu poklocicz moim księciem:P ale on mnie potrafi wyprowadzic z rownowagi czasami:O ale ja nie o tym:P powoli sie przygotowuje do wyjazdu z norwegii pod koniec kwietnia skaldam podanie o zwolnienie jeszcze na sunrisde w lipcu pojade troszeczke chce z lata skorzystac a potem wyjazd do norwegii, ale oczywisice bede caly czaas pisac tak łatwo sie mnie nie pzbedziecie stad:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wielki sozk przezylam, na przystanku widzialam siostre mojego ksiecia ktorej nie widziala ohohoho z kilka miesiecy i kurwa traume przzylam ta laska wyglada jak 2 ja.ta sama fryzura podbne ciuchy wogole styl ubierania jak ja do cholery a kiedys sie inaczej ubierala nawet troche sie dochudzila ze ma taka sama figure!!!!!!!!boze jak moj sobowtór jakbym w lustro patrzyla:O chyba sobie wlane fryzure jak britney:P to bedziemy sie troche roznic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) widze Gregia ze masz swoja idolkę , hehe :P ale wy sie nie lubicie chyba, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotico ,,nie lubicie\" to mało powiedziane:O jak ja to mowie to bedzie moja ukochana i jedyna szwagierka:P zawsze twierdzilam ze mam pecha i to sie tylko cały czas potwierdza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyh, rozumiem Cię ;) jejku, niedługo bedę miała remoncik i martwię się tym :O bo chciałabym zrobić pokój jeden dla Oliwki a jeden dla nas...ale mam takie nieustawne mieszkanie, ze nie wiem jak to zrobic :O tzn.mam 2 pokoje, metraz 60 m2, ale nie moge rozplanowac co i gdzie...po prostu koszmar :O chgciałabym zrobić z tego 3 pokoje, ale nie da rady :O uuuggghhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotico a moze jakas zamiana mieszkan???dzisiaj duzo ludzi wole wieksze meiszkanie na mniejsze zamienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EH, CHYBA NIE ZAMIANA, TZN. TO BY BYŁO DOBRE ROZWIĄZANIE, ALE NIE CHCE SCHODZIĆ Z METRAŻA, WOLALABYM ZAMIAST 2 MIEC 3 POKOJE ZWYCZAJNBIE..... A TAK NIE WIADOMO JAK TO POUSTAWIAC, JESZCZE MIESZKANIE TAKIE DLLLUUUGIEEEE....... zresztą są chwile, że nie wiem czy jest sens inwestować we wspolną przyszłość z Marcinem :O np. dziś to mam ochote sie spakować i uciec....tylko nie ma dokąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze co może być dla matki to okrutna krytyka jej macierzyństwa, wychowywania dziecka..... wlasnie usłyszalam przed chwilą, że jestem fatalną matka, że robię tylko to co muszę, że dziecka niczego nie nauczyłam :( poprostu siedze i ryczę :( okrutne słowa od kogoś kogo kocham :( nie pierwszy raz zresztą to słyszę od niego-tylko od niego, bo jakos nigdy nikt mi czrgos takiego nie powiedzial, wszyscy chwalą Oliwcie, ze grzeczna, poukladana, bardzo mądra i duzo mówi.... ale dla niego to nic....przewijanie, karmienie, lulanie, wstawanie w nocy, poswiecanie kazdej wolnej chwili dziecku to dla niego minimum... tak samo jak to ze pięknie mówi, duzo rozumie, duzo z dzieckiem sie rozmawia, umie zrobic wiele czynnosci - to dla niego , ze nic nie ucze jej...:O porazka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, juz mi przeszło :) a wszystko przez te smoczki, ggrrr... :o marcin poodcinał wszystkim mońkom łebki :( i przez to był wielki płacz Oliwki i moje pretensje do niego...a potem juz poszlo z gorki :O mam nadzieje ze Oliwka sie nie przebudzi w nocy, bo jej moniem juz nie zatkam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Erotica, trudno cokolwiek poradzić w Twojej sytuacji. Z jednej strony Twoje nerwy, godność, jakiś szacunek jaki Ci się należy jako kobiecie, no i mamie jego córki z drugiej strony właśnie dziecko, jej dobro no i miłość do ojca Oliwii. Ech... z jednej strony chce się powiedzieć \"zostaw go\" a z drugiej... wiadomo. Może postaw mu jakieś ultimatum? Facet przyparty do muru może wiele dobrego z siebie wykrzesać. Albo zacznie Cię szanować, tak jak na to zasługujesz albo będzie baj baj. Co do Ewy i naszego dziecka to jesteśmy w 6 miesiącu, tzn początek szóstego. Ewa ma już spory brzuszek, na co narzeka, a co ja uwielbiam :D Dzidzia się rusza, kopie tatusia rękę. Robiliśmy badania, maleństwo jest zdrowe. Póki co nie wiadomo co to jest, bo się odwraca pupą do nas :P Erotica, w którym miesiącu można płeć poznać? Acha no i news największy.... nie uwierzycie.... w sobotę bierzemy ślub cywilny :D żeby dziecko przyszło na świat w pełni prawa, bo wiadomo, potem mogą robić tylko kłopoty nam. Także w sobotę ślub cywilny, parę osób tylko, świadkowie i bliska rodzina. A kościelny i wesele w Boże Narodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotico nawet nie wiesz jak ja Ciebie rozumiem!!!!! jak doskonale zdaje sobie sparwe jak slyszysz chamskie i przykre słowa od kochajacej osoby. mi jak ksiaze czasami cos dowali to pomimo mojego cietego jezyka czasami mnie wbija w ziemie i nie moge uwierzyc jak mogl sie tak do mnie odezwac. a wiadomo ze tak jak agresja rodzi agresje tak chamstwo budzi chamstwo.a mnie dlugo ne musi prowokowac:P smutnwe jest to jak sie gada o zareczynach jakims wspolnym zyciu a za pare chwil tak sie odezwie ze sie zastanwiam przez nastepny czas co ja jeszcze z nim robie i jak ja w kims takim moglam sie zakochac.wiec erotico witam w klubie:Pmozemy sobie rekepodac a ich wyslac na leczenie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie kurcze rozpisalam:P:P tak aptzre na suwaczek dzisiaj z ksieciem mamy 4,5 roku hoho kiedy to mineło???? GIO gratuluje poraz kolejny i naprawde ciesze sie ze tak dobrze wam sie układa i ze ejstescie tacy szczesliwi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jasiek gratuluję!!! Myślę, że w Waszej sytuacji cywilny to bardzo dobre rozwiązanie. Prawnie od razu będziesz ojcem, bez całej tej papierkowej bieganiny. Za oknem tak pięknie, a ja mam grypę 😭 😭 😭 W środę i wczoraj miałam 40 st gorączki :O momentami to już mi się film urywał. Dziś już lepiej, ale lekarz kazał mi leżeć plackiem. Jak ja tego nienawidzę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny! :) Translate, współczuję, życzę powrotu do zdrowia:) Hmm przyznam się Wam, że mam tremę przed jutrem i przed początkiem lipca (wtedy ma się dziecko urodzić). Erotica, będziesz mi służyła radą jakby co :P Kurczę, koniec kawalerki no przepadłem :P hehe. Uprzedzę ewentualne pytania - wieczory kawalerski i panieński będziemy mieć przed tym prawdziwym ślubem, kościelnym:) Ciekawe co wtedy zrobimy z maleństwem... Ale kosmos, właśnie sobie uświadomiłwem, że moje dzieciątko będzie miało już prawie pół roku jak się pobierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Rodzice nasi, rodzeństwo i świadkowie poszli. Posprzatałem, Ewa bierze prysznic a ja wszedłem tu aby w naszym wspólnym imieniu ogłosić Wam, że od godziny 14 jesteśmy z Ewunią mężem i żoną :) a za 9 miesięcy kościelny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę pierwsza :) Gratulacje dla Młodej Pary!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wszystkego najlepszego na nowej drodze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, a dziękujemy, wszyscy troje hehe. Ja może później tu zajrzę jeszcze, a teraz muszę jechać do jakiegoś sklepu, Ewie się zachcianki włączyły. Ma ochotę na żurek z kiełbaską, kwaśny. W noc poślubną będę gotował barszcz... hehe buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bede 2 z gratulacjami!!!!!!! Gio najszczersze zyczenia na nowej drodze zyczenia odemnie i od mojego krzyska 🌼 🌼 🌼 🌼 Teraz Wy już nie samotni, teraz Wy we dwoje. Na łzy, smutki i radości pójdziecie oboje. Już Wam teraz droga życia łatwiejsza i lżejsza O! bo miłość wszelkie trudy usuwa lub zmniejsza. Niechaj złość i boleść u Was się nie zjawi, niech Wam zawsze Młoda Paro Pan Bóg błogosławi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom. 2.Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły. 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach. 4.Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora. 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie. 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta. 8.U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie. 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek 10. A gdy siwe obie głowy - damy Wam poradnik nowy. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Gregia, życzenia rewelacja :) Dziękujemy Tobie i Krzyśkowi. I.... życzymy tego samego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytacz
A kiedy przyjdzie już ten czas By pójść przez życie razem Pójdziemy zachwyceni wraz Miłość nam będzie drogowskazem A więc podajmy sobie dłoń I złączmy serc swych bicie Wspólny nam los i wspólny dom Na całe życie... Ewa, Jasiek - wszystkiego najlepszego:) przyjmijcie moje najszczersze gratulacje!!:) brawo!! usciskaj malenstwo;) (nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze bedzie dziewczynka;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierny Czytaczu! Dziękuję w imieniu Żony, Maleństwa i swoim :) Dołącz do nas i zacznij pisać od czasu do czasu :) Pisz kim jesteś, co u Ciebie. Im nas więcej, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytacz
Gio - ja juz tu wczesniej pomaranczem lsnilem;) to ja przypominalem zebys cos zrobil z haremem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszcz ugotowany został wczoraj wieczorem:P Smakował. Teraz żona ogląda film, jakiś babski. A ja mam pozwolenie na buszowanie po sieci:P Mamy miodowe 2 tygodnie, jutro do roboty nie trzeba :D A po kościelnym może gdzieś pojedziemy, może w góry, ale to z dzieckiem trzeba będzie. A jak podrośnie, to się je zostawi z którymś zestawem babcia-dziadziuś i pojedziemy w podróż. Śmiać mi się chce z naszych rodziców i rodzeństwa. Ja mam tylko siostrę (17 lat), Ewa ma brata (25) i siostrę (19) i łażą cali dumni, ze będą ciociami i wujkiem. O rodzicach nie wspomnę... pierwsze wnuczę to już opowiadają co to będzie jak się urodzi. I cudują co do imienia. A my jeszcze nie wiemy jak damy jej/mu na imię. O właśnie, podpowiadajcie, my będziemy weryfikować pomysły. Tylko żadne z tych \"współczesnych\"! Mam na myśli: Angelika, Samanta, Sandra, Amanda, Sara i inne. Zosie, Amelki, Melanie i Helenki też nie wchodzą w grę. Marzena, Ewelina, Sabina, Dorota - odpadają :P Dzięki za radę :P Dla chłopca nie może być: Patryk, Adaś, Oskar, Dawid, Franio ani inne staropolskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×