Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Zadzwoniłam do tego biura, z którego jechał i poprosiłam tą babke o adres, ale ona powiedziała ,że lepiej jak wyśle na adres biura holenderskiego, a tam taka pani mu to przekaże...i ona zadzwoniła do niej,że ma pilnować, że przyjdzie list i że to ważne i że zaraz ma to dać tomkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że to dojedzie prawdopodobnie dopiero w poniedziałek...chyba, a jeszcze nie wiem, czy ta babka od razu mu to da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może komuś się to wydawać śmieszne, czy coś...zaraz tu wskoczy jakiś pomarańcz i mnie ochrzani, że paru dni nie mogę wytrzymać...ale taka jest prawda - nie mogę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak był w Norwegii to nawet za pierwszym razem od razu jak przyjechał na miejsce (znaczy na drugi dzień) dzwonił i mogłam sobie z nim pogadać. A potem dzwonił 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za drugim razem dzwonił prawie codziennie, czasem jak poźno skończył to nie leciał już do budki... ...a za 3 razem jak był to przeleciało mi to najszybciej mimo, że nie było go 10 tyg. A to dlatego,że kupił karte startową na kom. Lebare (nie wiem czy znacie, coraz bardzie popularna , taka ogólnoeuropejska) i dzwonił nawet 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też ma ją kupić, bo w Holandii też są...tylko kiedy?? Dla mnie 2 tyg. bez kontaktu to dużo, dobrze,że chociaż mu tą polską kartę wysłałam... ....ale i tak mi smutno :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Kaczorynko! Wepchnęłam się tutaj na chwilkę...żeby Ci powiedzieć że Cię zupełnie rozumiem! Ja już bym kota dostawała,gdybym Swojego mężusia głosu tak długo nie mogła usłyszeć! Pozdrawiam cieplutko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lenko, witamy na topiku:) Kaczorynka, no widzisz, ja Cię rozumiem. I bywaj tu, malutka, to Cię może jakoś pocieszymy. Pomarańczek, naucz się, dziecko pisać po polsku! mfdjyey - ujawnij się może, napisz coś pod swoim stałym nickiem. Bo pisać takie pierdoły może każdy a nie każdy ma tyle odwagi aby się pod tym podpisać. Nie znasz mnie, więc nie wiesz jaki jestem. Ale masz prawo do własnego zdania o mnie, szanuję je. Ja też mam swoje zdanie o Tobie, ale nie będę tu przytaczał.:):):) ps. też będziesz przynosić, wynosić i zamiatać jak Twoja żona będzie w ciąży (o ile jesteś facetem). I jeszcze jedno: nie mówi się \"głupia idiotka\" - słowo \"idiotka\" już oznacza osobę głupią, to tak jakbyś napisał(a) \"masło maślane\" czy \"cofnąć się do tyłu\" lub też \"fakt autentyczny\". To był mały wykład z języka polskiego, Tobie najwidoczniej obcego :) mrmaciejka, co to za okazja, o której pisałeś, że ciekawyś czy pamiętamy? Bo mnie skręca z ciekawości. No a teraz Wasz nadworny pantoflarz idzie posłusznie na smyczy z żoną na basen. Acha, i chętnie całuję ją w jej dupcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze primo - nie jestem głupia Po drugie - podobno brzydka też nie (może nie mam figury modelki) ale jak to mówią co ostatnio mrmaciejka przytoczył, a to ulubione hasełko mojej koleżanki Unitry \"facet nie pies na kości nie leci :P\" Po trzecie - uwierz,że nie ma mnie dosyć o to jestem spokojna, dobrze wie,że drugiej takiej nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na poważnie to przykro mi się zrobiło jak to przeczytałam... ja to pisze żeby ktoś mnie pocieszył, a tu taki tekst. Może i napisałam, że zaraz jakiś pomarańcz wyskoczy, ale myślałam że jednak nikt mnie dołować nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki \"...lena\" i \"Gio\", że chociaż wy mnie rozumicie i nie zdołowaliście mnie jeszcze bardziej, ale i tak mi smutno. :(:( 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mfdjyey, gratuluję kultury osobistej.... będę pouczać, bo mnie szlag trafia jak widzę, że ktoś może pisać z takimi błędami. I to nie ja mam kompleksy i nie ja próbuję się dowartościować. Nie obchodzi mnie co piszesz i co myślisz o mnie. Ale skoro rzucasz się tu jak wesz na łańcuchu i jeździsz sobie po ludziach, których nie znasz, to chyba Ty masz jakiś problem ze sobą. Dziwna rzecz, jeśli facet kocha swoją kobietę, dba o siebie, rozumie (albo chociaż stara się zrozumieć) kobiety i stara się im pomóc od razu jest okrzyknięty pedałem lub pantoflarzem :) Kaczorynko, nie warto się przejmować takim prymitywem, bo to ani mądre nie jest, ani interesujące. Zaraz zrobię z tym czymś porządek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, Ty sie przejmujesz opiniami osoby, która pisze \"sposub\", \"wyjerzdza\" i \"spokuj\"?? Nie warto!!!!!! A ja sie dołączam do osób, które Cię rozumieją. Oj i to bardzo :O 😭 Giovanni, ale Ci się dostało :D Nawet komentować się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, właśnie zgłosiłem sprawę na śmietniku, więc może coś z tym zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, a ja się prymitywem nie przejmuję, niech sobie pisze na zdrowie jak ma mu to pomóc. Ja znam swoją wartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ktoś z moderatorów usunął wpisy:D i znowu mamy nasz topic tylko dla siebie :D ok ja spadam. Cześć wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie nie ma mnie dosyc jak to niektórzy twierdzą...aż musze sie pochwalić :) troszke mi sie humor polepszył, bo właśnie zadzwonił mój szczurek króciutko gadaliśmy tylko 4 minutki ale zawsze coś. Bieduś te drobne co miał na chleb to wrzucił do automatu, żeby ze mną pogadać. Tak szybko rozmawialiśmy, że szok...chciałam mu tyle powiedzieć i o tyle zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chce juz wakacje i chce tam jechać... i byc tam z nim, miomo że powiedział,że dla kobiet tam jest ciężko bo robią to samo prawie co faceci, ale co tam ;) ważne, że będziemy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziki;) to juz nikt oprocz mnie nie pamieta ze ja mialem szampana stawiac??:P z tego co czytalem to troche sie tu dzialo z jakimis proukrainskimi pomaranczami;) dobrze ze to usuneli bo domyslam sie ze nie bylo to mile... Kaczorynka - o nic sie nie martw:) te pierwsze dwa tygodnie pewnie minal szybciej niz myslisz:) a pozniej to juz bedzie dzwonil tak jak na poprzednich wyjazdach:) a teraz cos co znalazlem zeby poprawic Ci troche humor: \"Choć mi smutno, nadziei nie tracę, że rozłąka przeminie jak sen, znów pod rękę pójdziemy na spacer. Musi przyjść... i nadejdzie ten dzień.\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzeba ustalic jakis termin i miejsce spotkania:D hmmmm ja nawet nie wiem skad Wy jestescie... pewnie juz kiedys pisaliscie ale ja dolaczylem pozniej;) no to moze mala powtorka?:P ja-z najpiękniejszego miasta wiosną - z Poznania!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kaczorynko,wpadłam na chwilkę zajrzeć co u Ciebie! Baaardzo sie cieszę,że rozmawiałaś ze soim Skarbem :-D Wiem doskonale ile te 4 minutki rozmowy dla Ciebie znaczą!!! Fajnie tu u Was! no...może z jednym wyjątkiem... Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mrmaciejka Ja też jestem ze Śląska, a dokładniej z takiej dziury - nie pisez bo pewnie i tak nikt nie zna ;) No ...lena ucieszyłam się strasznie, wczoraj jak sie kładłam to zanim zsnęłam poł godziny ryczałam,ale tak intensywnie, że mnie to zmęczyło i zasnęłam w końcu, a dzisiaj buzia mi się śmieje :) Chociaż i tak w serduszku smutek, że go nie ma przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jesteś dzielna! Masz też tu super przyjaciół! Tak trzymaj, a do lata szybko czas zleci i będziecie razem! {love] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, moge mu smsy pisać :) Bo on ma tam norweską lebare(tą karte, o której pisałam) a w niej jest roaming :)...oczywiście za dużo to pisać nie będę, bo 0,70 gr sms (10 esów i 7 zł :O ) ale mam nadzieje,że w poniedziałek dojdzie polska karta i będe mu mogła pisac do woli. Chyba mykam spajuńkać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a gzdie ty Natia mieszkasz?? Bo ja pomiędzy Wodzisławiem Śl., Raciborzem, a Rybnikiem...tak dla rozjasnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×