Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Aaaaaa i jeszcze jedno ;) Jak wpadniesz tu następnym razem popluć jadem to wytłumacz mi co oznacza słowo \"rzresz\", bo chyba w żadnym słowniku go nie znajdę :O a Ty w końcu na wszystkim się znasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wyglądam jak miss model :P...wiesz nie waże 48kg przy wzroscie 175cm...ale gruba nie jestem tak dla widomości ;) a ty pusty jestes i w ogóle nie mam pojęcia po co się tu produkujesz i chyba śledzisz nasz toipk na bieżąco, co? Może napiszesz pare słów o sobie...z chęcią poznamy cię bliżej, a później tez zarzucimy dla ciebie kilka słów krytyki. Może masz ochotkę :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja zabieram swoje grube cztery litery i idę na spacer :D Piękna pogoda jest, szkoda w domu siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku zjejdź ze mnie... i zajmij się czymś pożytecznym np. rzeźbieniem twojego jakże pięknego ciałka :P idź, idź żeby ci się na starość flaczki nie porobiły....acha i jeszcze jedno - mój przyrodni brat też ma wyrzeźbione ciałko tylko że on troszke więcej waży,a jest jeszcze z 2 cm niższy niż ty, chyba by ci się jeszcze z 5 kg przydało co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo już wiem dokładnie ma 80kg i 179cm, więc nie pisz,że masz takie cudne ciałko :P:P WYRZEŹBIONE ;) teraz ja się z ciebie pośmieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczku, skoro denerwuje Cię to, co pisze Kaczorynka, po cholerę tu wchodzisz i czytasz? Nie lepiej dla Ciebie zająć sie rzeźbieniem boskiego ciała niż opluwanie innych? Znajdź sobie jakieś pożyteczne zajęcie. Możesz na przykład poczytać jakiś słownik ortograficzny lub też słownik poprawnej polszczyzny. No i koniecznie jakiś poradnik savoir-vivre (już wyjaśniam - jak się zachowywać), bo zauważ, że my tu do Ciebie piszemy z kulturą. A Ty nas mieszasz z błotem. Dla mnie sytuacja jest jasna jak słońce - denerwuje mnie takiś topic to na niego nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, a Ty nie masz obowiązku podawać temu prymitywowi swoich wymiarów, nie musisz się mu tłumaczyć, bo to nie jego sprawa jak wyglądasz. Skoro tak się tu chwali jak wygląda to widać, że bardzo powierzchowny jest, a zatem niewiele swoją osobą reprezentuje. Hehe jakie ja na kacu mądrości wypisuję:P Wczoraj popiliśmy z tatą, teściem i szwagrem i takie skutki. Nie chciałem w sumie, bo przecież jakby coś się Ewie działo to nie mógłbym nawet z nią nigdzie jechać, no ale tak się składa, że teściowie i moi rodzice mieli zostać na noc, więc jakby co to mama i teściowa by interweniowaly. Także dziś ze mną nieciekawie, niech się ten dzień skończy!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Giovanni. Dzień dziś piękny. Ja byłam w miłym towarzystwie na rowerze poza miastem. Nacykaliśmy mnóstwo fotek ;) Nawdychałam się leśnego powietrza. Super było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEE Gio to NIE MOJE wymary...boże jakbym miała 80 kg to bym jak słoń wyglądała :P...to były wymiary mojego przyrodniego brata, żeby wyjaśnić temu \"z wyrzeźbionym ciałem\", jak takie ciało powinno wyglądać naprawdę, jeżeli już się tak chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze znów mnie coś ominęło :D wiecie, mam podejrzenia kto to robi, jednak nie bede sie tym dzielic na forum :P powiem tylko tej osobie, że nie jest tak idealna z jaką sie uważa :D nawet w połowie... ale śliczna pogoda, letnia w zasadzie...:) teraz mam tyle roboty ze szkoda gadać, przesadzic kwiatki, posprzatać balkon po zimie, standardowo doprowadzic mieszkanko do ładu, obowiązkowo spacerek, obiadek...:o nie wiem jak się wyrobię, na razie zrobię sobie kawusie :D a Oli szaleje jak zwykle :D wiecie, muszę przejsc na jakąs dietkę, przydałoby się troszkę sadełka z zimy zrzucuć :D kto ze mną?? :D miłego dzionka, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm🌻 Kurcze ale jestem zla 😠 Wczoraj sie dowiedziałam ze w piątek jest egzamin,a miał być za jakieś 3 tyg...noooo😡 Jak w zeszły piątek pytałam to jeszcze nikt nic nie wiedział, a wczoraj wieczorem koparka mi opadła 😡 Nic zmykam do notatek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka, powodzenia! Trzymam kciuki! Padam ze zmęczenia, idę spać! Dobranoc 🌼 Over and out :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jejku, biedne maleństwo...:( chciałabym wiedzieć na co cierpi mała Wiktoria? chętnie roześlę linka wśród znajomych, może sama wspomogę, choć niewielką kwotą...:( smutne, że są u nas w kraju dzieciaczki które tak mają źle :(.... Warto starać się o wszystkie możliwe dotacje i środki od Państwa (pielęgnacyjne, zasiłki z opieki, itp.) , w końcu trzeba pomagać takim rodzinom i dzieciom :( każdemu się to mogło przytrafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 a ja się próbuje uczyć, ale coś mi nie wychodzi...wczoraj chciałam,ale mi nie wyszło, bo moja sunia wpadła na genialny pomysł żeby się oszczenić i siedziałam nad nią od 16 do 00.30. :O Jest 9 kuleczek :P A jeden to tak sie drze cały czas,że szok. Ale moja sunia to rekordzistka :classic_cool: :P zgadnijecie ile miala piesków?? . . . . 13 ale zostało 9 bo 3 ostatnie urodziły się martwe, a jedna suczka była słabiutka i też nie przeżyła. Myślałam, że już więcej nie będzie po tym 10 szczeniaczku,a to za 3 godziny wyszły 3,ale niestety nieżywe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurecze,ale jak by było 13 to nie wiem co bym z nimi zrobiła... ciekawe co będzie z tą 9, zostawie sobie całą czelodke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery osoby....a co z piątką maluchów...no ale wiecie nikt nie lubi kupować kota w worku. Treaz już są na świecie, porobie im fotki, dam ogłoszenie to może kotś się skusi. Acha nie sprzedaje osobom, które nie skończyły 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 3 dzien walcze z grypą żoładkową i jak sie nie wykoncze to niebawem znow do was wpadne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj gregia współczuję. Znam ten ból - w ciągu 2 tygodni przeszłam żołądkową a potem zwykłą. Z dwojga złego wolę zwykłą, mimo 40 st gorączki i tego, że dłużej trwa. Ja nie cierpię wymiotować :O (ciekawe kto to lubi :P ) Ja właśnie wróciłam od lekarza \"podwoziowego\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messina dobrze, że chociaż Ty jedna jesteś z moich stron. Zaczynałam się już czuć odosobniona, jakbym na jakichś preriach mieszkała :D Na naszym topicu dominuje południe Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tak strasznie smutno jest, wlasnie widzialam zapowiedz interwencji na polscie o tym jak na targu gdzies tam w Polsce dobijano wycienczone krowy ktorych sie nie dalo sprzedac 😭 jak tak mozna traktowac ziwerzeta???????????????? jakim prawem kurwa mac tacy psychole i pierdoleni oprawcy moga tak sie zachowywac bezkarnie?????????? a obecny wterynarz nic nawet nie zareagowal boze co za chory kurwa kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!nieprzezyje normalnie tego jak sie raz zobaczy takie sceny to caly czas sa przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krz....
Gregia,no widzisz tak jest w tym naszym chorym kraju!panuje bezkarność dla takich zwyrodnialców!a zwierze przecież nie powie co go boli języka nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal nie moge przezyc tego:( caly czas mam te sceny przezd oczami !!!!!!!!!!!!!!!! boze jak mozna tak???????????tylko agresja sie we mnie budzi nic wiecej, jakby przymnie to zrobili to bym chyba za siekiere chwycila i w plecy wjebała!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie rozumiem
kilka postów wczesniej ktoś pisze o chorej dziewczynce, wszędzie slychać o mordowanych niemowlęciach, katowanych dzieciach....słowem nie wspomnieliscie o tym, a o pieskach, krowach, co i tak do rzeźni idą się rozpisujecie jakby to był najważnieszy problem naszego stulecia...:O Owszem, mnie również szkoda takich zwierzątek, ale nie miejcie klapek na oczach, ludzie nikiedy gorzej cierpią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są instytucje (np.państwo) które mają obowiązek dbać o dzieci, ozwierzęta w sumie też, tylko że w dużo mniejszym stopniu, a szkoda. dbanie o dobro jednego nie wyklucza zainteresowania drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutero jade na koncercik KULTU :D nie moja muzyka w sumie, ale liczy się zabawa ;P bedzie orkiestra dęta :D mam nadzieje tylko ze mama mnie nie wykiwa i zostanie z Oli, tak jak obiecała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pasuja ci nasze wypowiedzi to ich nie czytaj bo jak patrze na styl twoich wypowiedzi i tok rozumowania to mi takich ludzi jak ty poskzodowanych przez zycie szkoda. jak nie pasi to won z tego topiku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×