Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gość pomaranczek
kumam lalka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
no nie zlosc sie gregia a ku ku gdziesta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ 🌻 Co się znowu do mnie doczepiłeś??????? :O Moje wcześniejsze wypowiedzi nie sugerują niczego w stylu samobójstwa :O Jak narazie jestem szczęśliwa :D:D:D:D!!!!!!! Nie licząc tego, że tęsknie, ale to chyba normalne jak nie ma blisko osoby, którą się kocha - ale ty chyba nie masz o tym pojęcia!! Z drugiej strony fakt - ożywiasz trochę nasz topik, ale może zamiast glupich tekstów napisałbyś coś mądrego - co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to trochę pustki tutaj!!!! Ja też nie zaglądałam pare dni,ale coś mi net się psuł. Nudy straszne u mnie....:O Ale już niedługo...jeszcze 27 albo 34 dni i moje kochanie będzie przy mnie, a potem to już razem jedziemy :D:D:D także pożegnam się z wami na jakiś czas wtedy... A co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pustki :) A u mnie nawet OK, Ewa wylądowała w szpitalu na obserwacji wczoraj rano, bo czuła jakieś lekkie skurcze. Ale okazało się, że to nic takiego, mimo to zatrzymują ją jeszcze do jutra. Do porodu zostało nam jeszcze 2 miesiące, więc nie byłoby dobrze jakby Maja urodziła się teraz. Jutro rano po nią jadę do szpitala, chyba za dużo wrażeń miała w długi weekend i dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
bez przesady kaczucho takich glupot znowu nie pisze:P.szczescie bije od ciebie :P:P.to mowisz ze jedziesz?bendzie brakowac tu cibie;) aaa juz wiem,jedziesz z nim bo sie bojisz ze cie w koncu zostawi??czy nie??a moze jestes pewna ze juz na zawsze bedziecie razem?jak tak to od razu ci mowie ze to bzdury.facet zawsze po czasie sobie znajdzie inna albo baba innego.i tak to juz jest w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo natia 🌼 widze ze sie z pustą pomarancza uzerasz ale ty mnie bawisz pajacu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zapomnialam jak dobrze stoisz z ortografia ,,bendziesz\" co za jełop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujaj sie pustaku zamiast dupe truc to poczytaj słownik ortograficzny przyda ci sie na pszyszłoźdź buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki pustki tu i jeden pustak :D (czytaj: pomarańczek). Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u mnie piekna pogoda sloneczko swieci ide troszke brazu połapac do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🌻 Gregia-ładna pogoda???????????????????? To chyba u ciebie u mnie zimno,pochmurno i pada deszcz :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde na połnocy peikne sloneczko u mnie ejst na termometrze 24 stopnie juz od 2 dni chodze w bluzeczce na ramiaczkach tak cieplo jest gdzies juz pisalam ze u mnie goraco i opalanie na maxa to tez zareagowali jak bym sie urwala od wariatow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo faktycznie,dziwnie... w sumie ja południe ty północ :P Ale bez kurtki i bluzy pod spodem nie wyszłabym dziś na dwór, a jeszcze ten wiatr... Natia ty niedaleko mnie mieszkasz, u ciebie taż taka daremna pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
czesc wam kto mnie pousuwal wiem, Giovanni!!!!!!!!!!😠 a usuwaj sobie 🖐️ kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dodatek musze się troszke pouczyć - znaczy przypomnieć co nieco. Wiecie, pisałam pare stron temu o egzaminie, który przełozyli. Ale jestem zła wtedy umiałam to wszytko ładnie, a treaz....znowu musze przypominać. A wkurzły mnie te laski co to przełożyły z innego kierunku- powiedziały tak: \"jak teraz umiesz to za 2,5 tyg też będziesz umieć...chyba same nie wierzyły w to co powiedział\" Bo kto się uczy jakiejś nudnej terorii żeby ją pamiętać całe życie (chyba wyjątki) ja nim nie jestem. Uczę się --> umie to góra 2 dni --> no i zapominam :D:D eee coś tam pamiętam,ale znowu trzeba w to zajrzeć-aż mnie skręca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
tylko nie jelopie.taka tempa jestes ze nie umiesz zapamietac tego co pare dni wczesniej juz sie uczylas.zalosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
a chcialem byc mily,ale jak widac kaczka sraczka na to mi niepozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
no nie komentuj,bo znowu cos glupiego napiszesz wiesniaro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
co lyso ci??? poplacz sie i przepros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktos jeszcze oprócz tego debila???!!! Bo z nim nie mam ochoty pisać. Natka halllllo - może ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow przylazles pedale farbowany wez sie od niej odpierdol!!!!!!! leczysz swoje chore kompleksy dopieprzajac innym chyba miales studiwac słownik ortograficzny???????? albo pocwicz swoje jakze swietne ,,miesnie\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamaranczek
a mnie robili przez automat i zetonow zabraklo dlatego jestes taki dowciapny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co tego hasełka \"popłacz się i przeproś\" to używałam jak na nocniku pod szafe wjeżdżałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
a z kad ty znasz takie hasla? :D:D:D buhaaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
a mnie robili przez automat i zetonow zabraklo dlatego jestes taki dowciapny to nie ja pisalem NIE PODSZYWAC SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×