Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gość pamaranczek
jestem taki super kotra chce zobaczym mje miesźnie????? och jejeje stworzcie mnie na nowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczek
to slowo akurat durzo osob zle pisze.czuje sie usprawiedliwoiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na twoje filozoficzne wypowiedzi to naparwde cie robili przez automat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, durzo\" to slowo zapewne tez twoim zdaniem duzo ludzi czesto zle pisze co:O jestes taki glupi i zalosny ze az mi cie szkoda chyba zaczynam rozumiec dlaczego w taki sposb swoje kompleksy leczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nikt nie podszyje....a jak sie duzo pisze to wiem,cos mi sie po ten tegowalo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamaranczek az cud ze błedu ortograficznego w swoim nicku nie walnałes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :O:O:O:O popiszcie teraz cos milego do siebie a mnie zjedzcie rowno spadam narazie zajrze pozniej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mamy coś na cibie pisać Sam z siebie robisz debila to my nie musimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to mozesz sie rozplynac i nie wrocic teskno tu za toba nie ,,bendzie\":P kaczorynka wejdz na mial moze dostalas maila ze tzreba aktualizowac suwaczek bo ja ostatnio taki mail dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja tez znikam. Poczytać musze, a już za dużo czasu zmarnowałam na tego bubka!!! Uciekam Pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dzięki za rade, ale jednak ja nic nie dostałam :( Eeee może sobie zrobie inny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie uciekłam!!!! A ja też sama 😭 ale tak naprawde Ale już zostało TYLKO ------> 25 DNI!!!!!!!!! kto odlicza ze mna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odliczam!!!! a co tam:) ciesze sie razem z Toba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi moje kochanie smska napisał :) Mógłby zadzwonić (mimo, że juz dzwonił 2 razy dzisiaj) albo lepiej nie, bo będzie pytać czy się ucze...a jak mu powiem, że nie to będzie mi biadolić heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny na pewno bardzo teskni jkaby nie patzrec ty jestes tu z rodzina a on tam sam jak palec a jak tam do niego pojedziesz to co bedziesz tam robic?? pracowac gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będziemy razem na tej samej firmie, chyba... a jak nie to nieważne...ważne, że ogólnie będziemy razem- każdego poranka,popołudniami, wieczorami i w weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w sierpniu juz do norwegii wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w zeszłą niedziele mi napisał, że ja się mam lepiej...siedze sobie w domku. Moge odwiedzić przykaciół, ktoś do mnie przyjdzie, moge pojechac do jego mamy i w ogóle- a on sam. Ale tyle dobrze, że mieszka z innymi polakami. Mają w jednym pokoju pingponga sobie grają. A on uwielbia ping ponga to mu się aż tak nie nudzi.Ale jednak. Nie chciałabym tak jak on sama być! Już niedługo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×