Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

No właśnie wiem, ale wiesz - przy szczeniaku z hodowli też nie wiadomo, zapłacę nie wiadomo ile kasy za rasowego psiaka a może mieć wredny charakter. Wiem, że psa można wychować, ale nie chciałbym np. musieć uśpić takiego jakby mi np. pogryzł dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wim, bo swojego bydlaka dostałam po rodzinie w spadku :D Oddali go też ze względu na dziecko tzn ich mały uczył się chodzić, a Nero był młody i głupi i chciał się bawić i skakał na niego. Gdybym ja go nie wzięła to pewnie by uśpili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle po nocach siedzę :) poczytałam sobie trochę co u as :) i sięcieszę ze spotkania brakuje dziewczyn rzeczywiście.. :( może się znajdą :) Jaśku rozbroiłeś mnie z tą ręka, cześć , haha :D powinni zrobić :P kurde, tyle czasu minęło, odkąd pisaliśmy :D odnalezienie to jak w tym programie co kiedyś leciał \"zerwane więzy\" :D a swoją drogą to fajnie że nie wykasowali tego topiku :) pamiętam jeszcze jak Jasiek obiecywał swoje foto, którego ja osobiście nigdy się nie docczekałam i dalej wyobrażam sobie ciebie jako przystojnego Latynosa, haha :D a zerknęłam na Twoje fotki Sylwia, jakie ty masz piękne włosy, jeszcze taka delikatna uroda... :) chciałabym mieć takie loki niz te swoje wyleniałe pióra :O dobrze że moja Oliwka nie ma po mnie włosów tylko po marcinie :) a ostatnio wpadła na wspaniały pomysł przystrzyżenia się i z loków do ramion został jeżyk z stylu punk... :o i tak dobrze, bo powiedziała że chce być łysa...dobrze że w porę odebraliśmy jej narzędzie zbrodni... ;P a jaka z siebie zadowolona była :D wogóle ta mojaa córcia to udana jest, codziennie cos nowego napsoci :D przechodzi przez niesamowity etap teraz, a wyobraznie ma taką, że jak czasem cos wymysli to az się włos jeży... :D Ale się rozpisałam... a co, muszę nadrobć, spać mi się nie chce, to wam popiszę trochę, a nóż w pracy będziecie się nudzić to poczytaćie mojee nocne bazgrołki :) Dziś mam ciężki dzień za sobą, bo bawana wielkiego lepiłam z dzieckiem, ha , potem się spostrzegłam że na podjeździe do garaży stoi :O tyle śniegu na podwórku, że nawet nie zauważyłam...ciekawe jaką minę sąsiad zrobi jak wjedzie rano z nocki na podwórko... rozjechać bałwana się nie da, ominąc też nie... będzie stał i patrzył na sąsiada oczami z serwetek zielonych i uśmiechać się będzie ustami z płamanych spinaczy.... najgorsze ze to wiadomo będzie że to ja go ulepiłam :O bo więcej ludzi mojego pokroju tam nie ma ... ale co tam , na swoje usprawiedliwienie mam to, że ogródek przynajmniej odśnieżyłam jego żonie, może doceni gest, wszak taczką do piasku dziecinną ten śnieg zwoziłam .... Dobra, nie będę takich wam bzdur pisała, przysł€żę się społeczeństwu i spać się kładeę :) no to papa, hihi, nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani!! Translate dziekuje za maila:* ciesze sie ze znow topic ruszył. jak juz wczesniej Translate zauwazyła to rzeczywiscie ja juz mamuska jestem:D od kwietnia 2008. tez mi sie dziewczyna trafiła i to jeszcze jaka chyba tez bedzie artystka jak Oliwka. Rzeczywiscie bylismy w Norwegii ale zaczeło byc ciezko z praca wiec sie przenieslismy do Danii ale tez jest nieciekawie, zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kurcze nie wierzyłam, że się uda :D W listach gończych jestem niezła :D chyba się na detektywa przekwalifikuje :P Na razie tak krótko, bo w pracy jestem i cieszę się jak głupi do sera :D Po południu tu wlecę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gregia :* jak córeczka się chowa?? :) fajnie że się znajdujemy, Translate 007 , spisałaś się na medal :D Kaczorynko, to Ty pisałaś, że wychodzisz z maąż?? fajnie... ja do tej pory Na kocią łapkę jestem :D Ale dobrze że poczekaliśmy, nie żałuję, teraz docenimy małżeństwo :) Zaczynamy powoli planować, ale wypada dopiero na lato w przyszłym roku.. :) Właśnie przez okno zaglądam, z mojego bałwana została góra odgarniętego śniegu :( U mnie tyle śniegu że masakra nazamawiałam sobie ciuchów na allegro, dziś po tygodniu błądzenia trafił do mnie kurier... ludzie, nie wiedziałam że można być tak zamotanym i pracować w firmie kurierskiej.... :O to co mi próbował wmówić kurier przechodzi ludzkie wyobrażenia, takie miał wymówki że aż mnie głowa rozbolała :O a ja narzekałam na pocztę... przynajmniej listonosz normalny i nie próbuje mi wmawiać że nikt taki jak ja nie mieszka tam gdzie mieszkam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja tęsknię za latem.... :0 czemu nie urodziłam się w Australii....? jak ja bym chciała tam mieszkać.....Złote Wybrzeże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcemy do Australii! Gregia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 super, że jesteś!!!!! I gratulujemy córeczki :) Uff dopiero wszedłem do domu, teraz obiad - pierogi ruskie żona zrobiła:D Potem tu wpadnę, papa :) NIE ręka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł 🖐️ :) Erotica :) normalnie aż się zawstydziłam. Dziękuje Ci za komplementy ;) ale Ty nie masz na co narzekać. Jesteś piękna kobietką. Ja zawsze chciałam mieć proste włosy, bo więcej z nich mozna zrobić. A tak w ogóle to zawsze lubiłam czytać Twoje posty..... są takie humorystyczne :D Kaczorynka hehe Ty to masz tendencje do odliczania. Kiedyś do powrotu szczurka (?), a teraz do slubu :D Gregia super, że jesteś. Myślałam, że nie uda się Ciebie ściągnąć. szczerze to wątpiłam, że jeszcze korzystasz z tego maila :) ale udał się fajnie. Napisz jak tam córcia? Jaka ma na imię. Chętnie bym ją sobie zobaczyła ;) jeszcze żeby tak Natia się znalazła to byłoby super. Jaśku 😭 jak mi narobiłeś ochoty na te pierogi :( Ruskie uwielbiam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za te literówki :O ostatnio coś mi się klawisze zacinają...........albo klawiatura za mną nie nadąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ... moje dziecko oświadczyło, że jest pająkiem. Po czym kategorycznym, nie znoszącym sprzeciwu tonem zażądała much na obiad, zamiast pierogów. Dobrze, że Ewie troszkę się cebula do farszu przypaliła, to mogliśmy jej wmówić, że pierogi są z muchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Translate naprawde dobra robota:D ja juz tak mam ze sie starsznie przzywyczaiam do pewnych rzeczy i tak np do maila czy numeru komorki ktory mam od paru lat ten sam. Sylwia chcialas zobaczyc moja core wiec mozesz zobaczyc na naszej klasie zaproszonko wyslane juz, do Erotici tez bo zobaczylam ja odrazu w twoich znajomych. A reszta gdzie??? jak ktos ma jeszce konto na nk to dawajcie znac na maila czy cos bo proste ze nie tu bo zaraz polowa polski bedzie patzrec z ciekawosci:P Gio ja rowniez gratuluje synka !!! bardzo chetnie tez bym to cudo zobaczyla:D a gdzie Natia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ale sie usmialam z tego pajaka i z tej cebuli a'la muchy:D ciekawe czy moja tez bedzie taka artystka? cofnelam sie o pare stron wstecz i zauwazylam ze brakuje messiny ale ja nie mam do niej maila moze ktos inny ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie oplułam monitor :D Jasiek niezłe to twoje dziecko ma pomysły> I skąd to takie rzacy do głowy maluchom przychodzą :D Gregia zaproszonko przyjęte :P teraz muszę wyskoczyć, ale jak wrócę to sobie was pooglądam. U mnie w znajomych jest też Kaczorynka :) Taka ładna pani Madzia :) Wyślę Ci na nk namiary na nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia, ja nie mam. Wyobraź sobie jak my musieliśmy się sprężać, by zachować powagę... ;) Jadła te pierogi i mówiła, że to "pierogi muchowe". Teraz pająk zajmuje się układaniem wieży z klocków. Maja uważa, że to właśnie zajęcie godne pająka. Oczywiście ja muszę pomagać :D Ech z tymi babami - półtoraroczna panienka mi mówi co mam robić... a i jak jest "źle, tata! Nie tak!" Ewa właśnie położyła pana Szymona spać - najedzony jak bąk śpi snem sprawiedliwego. Jeszcze ok. 23 obudzi się na papu i mam nadzieję prześpi noc. Maja budziła się nieraz 2-3 razy, Szymek przesypia całe noce :) Budzi się 6-7, także Ewa też ma fajnie. Wstanie, nakarmi go i może wrócić do snu, bo młody usypia jak najedzony :D a młoda budzi się dopiero około 8. To tyle relacji z życia rodzinnego :) Ewa pozdrawia i śle buziaki wszystkim i gratulacje Gregii :) Tomek, pisałeś coś o zapyleniu... Kogo będziesz zapylał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nie mam kontaktu do messiny i nie mam konta na naszej klasie. Miałem, ale znudziło mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie sprostowanie - młody budzi się 6-7 rano hehe, w zestawieniu z poprzednim zdaniem wygląda jakby budził się 6-7 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🌻 no jestem specjalistka od odliczania...zawsze odliczam...ale tylko wazne wydarzenia - dla mnie oczywiscie ;) a tak w ogole to gratuluje wszystkim..czegos ;) *gregii - coreczki *jaskowi - dzieciaczkow *gosiaczkowi - ze nareszcie ma szczesliwa rodzinke *a translate - czego???...wlasnie nie wiem...ale pewnie tez jest czego, tylko sie jeszcze nie pochwalila. buzki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ręka wszystkim (hihi, chyba już mi tak zostanie ) :P poodbierałam zaproszenia na N-K, dziękuję, zaraz poparzę na fotki, bo teraz tak migusiem, Oliwka mi chyba bedzie chora, bo coś marudna cały dzień i płaczliwa :( Gio, ale się uśmiałam, normalnie skąd ja to znam :D moja Oliwka z kolei ma taką banię z syrenami... nie wiem czy kojarzycie serial H2O o dziewczxynach, co pod wpływem wody zamieniają się w syreny...no więc moja córcia jak tylko woda na nią chlapnie to pada jak długa i mówi że jej ogon wyrósł i żebym przyniosła suchy ręcznik albo suszarkę :O przez to muszę ją kąpać w wielkiej misce, bo kabinę mamy...a wiadomo z ogonem się nie wystoi pod prysznicem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań już z tą ręką, babo wstrętna :P:P:P No dzieci to mają teksty... Ja przed chwilą się dowiedziałem, że pająki nie śpią o tej porze tylko jedzą cukierki... Na szczęście przekonałem pająka, żeby jednak poszedł spać. A teraz idę się poprzytulać do żony :D pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, zapewniam Cię, że ja z ogonem wystoję pod prysznicem :D Gorzej jeśli pod prysznicem jest ze mną Ewa :D No to ręka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ręka :P Kaczorynka mnie to chyba możesz pogratulować psa :D przez którego nigdy nie mogę się wyspać bo rano trzeba wyprowadzić :O Na szczęście mój gnom spędza u mnie weekendy to go zawsze w sobotę rano \"przekonam\" żeby poszedł z nim. Gregia pooglądałam sobie Was na nk. Świetna ta Twoja mała :D i jakie ma fajne pultynki. Ja jak byłam mała też miałam takie pultaśne policzki :D Ja czekam na swojego gnoma, zaraz być powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy... tego, jakby która chciała moje fotki (bo Erotica coś wspominała), no zapraszam na maila, wyślę :D i mam nadzieję, że Was też zobaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×