Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

hehe widzę, że malutek się niedawno urodził i fajnie, że jest chłopiec i dziewczynka :) teraz jest malutki, ale potem będzie mógł bronić siostrę przed oprychami mam dwóch starszych braci, więc wiem jaki to skarb w szkole byłam nietykalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie bronił siostry. Ja zresztą też będę bronił młodej. Młody jest grzeczny, w nocy budzi się tylko raz na jedzenie - złote dziecko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, już ma miesiąc jeszcze z 1,5 i już taki fajny bobasek bedzie takich lubię najbardziej, bo mniejszych to boję się na ręcę wziąć mam wrażenie, że im krzywdę zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach jest takiego bobasa na ręce wziąć, ale bardziej bałem się przy Mai. Taka kruchtukie ciałko. Teraz już mam wprawę. Pewnie, że będę bronił przed kandydatami! Ma mieć najlepszego - takiego jak tatuś! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a skąd wiedziałaś, że planujemy następne? Właśnie mnie Ewa walnęła w ramię - ona mówi, że ma dość porodów i jak chcę to mogę sobie sam urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, strzeliłam :D Przydałoby się żeby faceci mogli poczuć co to za ból, może wtedy nie byliby tacy chętni do robienia dzieci :) Chociaż ja też nie wiem, bo nie rodziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem przy narodzinach Szymka, tym razem Ewa chciała. Widziałem jaki to potworny ból, chociaż fizycznie go nie czułem. Ja byłem wykończony tym czasem (10h) i stresem, a co dopiero Ewa! Ją do tego wszystkiego jeszcze bolało. Myślę, że faceci powinni być przy porodzie - nabiera się szczególnego szacunku dla kobiety, wzmacnia się więź, a te niezbyt fajne obrazki - potu, krwi, żony w bólach zapomina się jak podają nożyczki do przecięcia pępowiny, a potem jak się bierze dziecko w ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie bo za pierwszym razem też chyba chciałeś... już nie pamiętam Mnie się wydaje, że też bym chciała mieć kogoś "swojego" w takiej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem ale Ewa nie chciała. Byłem zresztą przy niej dopóki nie zaczęła się akcja porodowa na dobre. Potem kazała wyjść. Tym razem byłem od początku do końca. Idziemy spać - dobranoc Sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Mam przerwę w pracy to postanowiłem tu zaglądnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy z kafe nie korzystam :D a teraz już po pracy, to mogę :P tylko jeszcze trza psa wyprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, nasz Jaś musi przyśpieszyć produkcję, to się rozkręcimy na dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cartoon, a Ty to jesteś ktoś, kto daaawno temu z nami pisał na tym topie?? a swoją drogą ciekawe co się z resztą ludzi dzieje... kupa czasu minęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Twoje posty wykasowane? z facetów to chyba tylko Tomka jescze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja (Tomek) i mrmaciejka to ogólnie jedyni (oprócz założyciela) osobniki płci męskiej tego topicu. No może ktoś tam się czasem wpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn też nie było tak dużo :) a propos, ciekawe co u nich słychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×