Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

no proszę jakie śledztwo :D normalnie jak "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" :P Erotocę na jej blogu też czasem sobie podglądam :) a Kaczorynka już jakiś czas temu znalazła mnie na naszej klasie, więc też mam ją na muszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to będę sobie musiał założyć konto na naszej klasie, żeby Was śledzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, nic się nie wyświetla :( Hehe, dobrą masz pamięć. A jak u Ciebie z tym prawkiem jazdy ... no i z kobitami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten śnieg to raz jest raz go nie mama Mój brat też jest z 1978 Tak mu się ułożyło że miał dużo dziewczyn ale jakoś to nie było to Teraz twierdzi że znalazł tą która jest tą co ją kocha (może nawet jak tą swoją pierwszą) Może w końcu będzie jakieś potomstwo bo czas najwyższy. Nie piszę że każdy musi mieć dziecko, ale on w sierpniu na swoje urodziny powiedział że fajnie by było mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Tomek, nie pytałem ani o śnieg, ani o brata tylko o Ciebie. Też idę spać, jutro znowu do pracy. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałeś o mnie w jakim sensie ? O śniegu to tak wspomniałem że w dzisiejszych czasach to raz jest a raz nie A u mnie nic ciekawego Staram się o pracę w urzędzie bo chcę pracować w biurze Chodzę na kurs tańca od 2 lat Nadal nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to mi chodziło właśnie - dowiedzieć się, co u Ciebie :) A jak z tym prawem jazdy? Zdałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurs tańca fajna sprawa :) dobrze jak facet umie tańczyć a tak a propos śniegu, to u mnie tak pada, że szok :O niedługo nas zasypie :( a ja już chcę wiosnę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo jazdy zdałem już za drugim razem. A ten kurs tańca to jest huśtawka nastrojów tzn raz jest fajnie a raz nie. Wiadomo że jestem młodym człowiekiem i fajnie jest tańczyć z młodymi dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode dziewczyny fajnie się poruszające ... mmm .... :) Mówiłem, że zdasz. Translate - z tym śniegiem to w ogóle jakaś masakra jest. Zasypało konkretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle pada, tralalaala jak tak dalej pójdzie, to jutro rano żeby psa wyprowadzić będę musiała tunel kopać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, powiedz mu tak: "Chcesz siku? TO SAM SE KOP TUNELE! I przy okazji dla pańci też!" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera... Właśnie przeczytałem na TVN24, że mistrzyni olimpijska z Sydney Kamila Skolimowska nie żyje :/ Straciła przytomność podczas treningu i zmarła mimo reanimacji :( Nie wiadomo kiedy kostucha zapuka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też o tym czytałam i normalnie w szoku jestem, dziewczyna 26 lat :( Napisali, że zrobił się jakiś zator płuc. Kurcze a mówią, że sport to zdrowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zator płucny może się zrobić po locie samolotem (ale długim) i jeśli długo przebywa się w pozycji leżącej (np. podczas choroby) lub siedzącej, krew wolniej krąży i gęstnieje. Mogą się też robić jeśli organizm jest odwodniony, no ale w przypadku Kamili to chyba niemożliwe, żeby zrobił się z braku ruchu. Może miała jakąś chorobę, która to spowodowała? Teraz nic tylko czekać na wynik sekcji :( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×