Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Gregia, ja to usychałem z tęsknoty i zacząłem się martwić, że już nam się ponownie rozsypuje forum! Dobrze, że jesteś 🌼 Heh, z węża to ja też się teraz śmieję... wtedy nie było mi do śmiechu ;) \'Nie musisz mieć trzustki, po prostu \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gregia , kochanie :* fanie że jestes :) ja to się dziś normalnie nie mogłam podniesc z łóżka, a teraz mam taki ból głoooowy że szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopadła grypa :( Jestem odizolowany od rodzinki, tzn. śpię w pokoju gościnnym hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odwiedzinki Gio, na blogu :)) ostatnio generalnie ograniczyłam siedzenie przed komputerem, zaczęłam mieć przykre dolegliwości - m.in. bóle kręgosłupa :O i to takie, że wózka pchać nie mogę po ulicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica starosc nie radosc;) co tu duxzo mowic, Gio ale cie spotkało, odizolowanie od rodzini, jakbys cos przeskrobał i dostał szlaban od Ewy, mja mała własnie poszła spac wiec mam troche czasu dla siebie, musze pomyslec jak go wykorzystac bo potem to juz nic nie zrobie:O moje dziecko jest ta zywe ze czasami az za bardzo nawet minuty na tyłeczku nie usiedzi a co to bedzie jak zacznie chodzic? a gdzie Translate i Kaczorynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witaj Natusiu :* miło że zaglądnęłaś :) co u ciebie?? jak żyjesz? :) buziaki dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cześć i czołem, kluski z rosołem :P Przepraszam, że tak zniknęłam bez ostrzeżenia, ale sama się nie spodziewałam :O Nie miałam w domu przez 2 tygodnie internetu, a wpracy to mam taki sajgon, że masakra :O Muszę poczytać co u was Czuję się jak dzikus, tak dawno nie miałam netu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka fajnie, że wpadłaś :) z węża :d oplułam monitor :D dziękuję za życzenia na dzień kobiet. Od mojego szefa dostałam Rafaello - to się chłop postarał ;) i coś jeszcze miałam, ale nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tęskinłam :D ostatnio zaglądałam, ale nikt nic nie pisał, to nie chciałam też... bo u mnie po staremu, a do siebie pisać to też tak głupio :) fajnie że odzyskałaś net :D pisz co u ciebie :) aha, zaczęłam dietkę - norweską - żywię się w głównej mierze jajkami :O , grefrutami (moja córka mówi - gaj - fjut :P), szpinakiem i generalnie brakuje mi jednynie kawy z cukrem i śmietanką :) a tak, to da się wytrzymać, dziś jadłam na obiadek kotlety gotowane na parze, wczesniej szpinak z jogurtem, wszystko oczywiście bez soli :( ale za to zasypuję ziołami i pieprzem i curry :D hehe to dopiero 3 dzień, a przede mną jeszcze 11..... :O dobra, nie zanudzam... :D Gio, żyjesz?? co u was, pisać!!! jak dzieciaki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję, żyję, ale mi się na oskrzela przerzuciło cholera jasna. I tak zdycham drugi tydzień już :-O Translate, ja też tęskniłem :) Dzieciaki fajnie, młody wczoraj 2 miesiące skończył to wiecie, już kawał chłopa hehe ;) Pająkowa mania póki co skończyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się bardzo cieszę, że tęskniliście :P ja ostatnio za bardzo nie mam czasu na net zaczęliśmy chodzić do pracy na dwie zmiany, a i tak się nie wyrabiamy a ja już 2 tydzień chodzę na 6 :( jestem nocnym markiem i rano jestem nie do życia :O wracam z pracy i robię sobie drzemkę jak małe dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, wspólcuję wam - chorób i przepracowania :( u mnie się mała pochorowała, zapalenie oskrzeli znów :( kiedy skończy się ta paskudna choroba i zacznie ciepła piękna słoneczna WIOSNAAAAA???!!!!!! buuuuu.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, w TVN mówili, że Wasz dzielnicowy najpiękniejsze ciałko w Europie ma.... wśród kulturystów... :) Jesteś fanką pana aspiranta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie lubię panów policjantów, hehe :) no ten podobno i ma fajne ciałko, ale cienki jest, jednym słowem \"nie ma jaj\"do cięższych akcji.., ale to tylko z tego co o nim słyszałam, bo tak to go nie znam... a serio usłyszałeś o naszym ?? haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za co to tak władzy nie lubisz, hmm? Hehe, no nie wiem czy konkretnie to było o dzielnicowym z Twojej dzielnicy, ale była wymieniona nazwa Twojej miejscowości (widziałem na blogu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśku, mam dystans do policji...jakoś dla mnie są nieudolni i śmieszni... wiem, że to też człowiek, ale uważam że rekrutacja powinna być ostrzejsza, żeby nie przyjmowali pierwszego lepszego leszcza który potrafi zrobić kilka fikołków i jest w miarę wysoki... znam tyle sytuacji, gdzie policja nie tylko nie pomogła, ale wręcz ośmieszyła się i wykazała swoją nieudolność, tępotę i brak profesjonalizmu :O jej, naprawdę nie znam przykładu, gdzie policja wykazałaby się , raczej wprost przeciwnie, tyle sytuacji z życia..... nie twierdzę że tak jest wszędzie i zawsze, ale jednak ja mam takie zdanie. w naszym kraju policji się nie szanuje, choć daleko mi do stwierdzeń hwdp , hehe, to jednak zasłużenie. Chyba tylko u nas w kraju policja jest pośmiewiskiem.... :O ale wywód, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
hejka moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka skapitulowała. Cóż :) Wróciłem do życia po 2 tygodniach grypy i zapalenia oskrzeli :D Hurraaa! Wróciłem nad deskę kreślarską hehe. Mam zamiar zapisać się na kurs projektowania wnętrz, bo projektowanie domów jakoś mnie zaczyna nudzić. Poza tym klienci częściej wybierają gotowe projekty, już na początku działania firmy zaprojektowane. Ewentualnie wprowadzam drobne modyfikacje, zmieniam układ pokojów, no i muszę wiedzieć jak biegną wszelkie rury i kable i nanieść na projekt, żeby budowniczy wiedzieli. A projektowanie wnętrz jest bardziej twórcze. Ewa właśnie karmi Szymka i pozdrawia Was wszystkie i Tomka. Majka rysuje tulipany i zakąsza kanapką. A ja sobie przeglądam sieć. Brałem udział w kilku dyskusjach tu na Kafeterii, no i mam pewność, że przesiaduje tu wielu znudzonych, sfrustrowanych i niespełnionych życiowo ludzi, a także mnóstwo małolatów. Ludzie zakładają durne topiki, wyzywają się, nie umieją podjąć dyskusji na poziomie, potrafią tylko bluzgać i obrażać. Nie doszedłem do tego wniosku dopiero teraz, od dawna już tak jest. Zastanawia mnie tylko, co tacy ludzie mają na celu. Ech, dziwny jest ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Erotica fajną masz teorię na temat policji :D Ja się nie będę wypowiadać, bo mam za dużo policjatów i policjantek w rodzinie :D A poza tym to dopiero z pracy wróciłam :O i nie mam siły nawet iść pod prysznic... ale pójdę, tylko mocy nabiorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, od Dnia Brudaska jeszcze nikt nie umarł :D a co do policji...no cóż, może tylko w mojej mieścinie tak się dzieje, nie wiem, ale czasem mam z nich ubaw, a często widzę różne akcje, gdy pomagam mojemu w barze :D i chodzę po nocach po mieście... tych groźnych z wyglądu omijają łukiem najczęściej, a przeczepiają się do dziewczyn bądz pojedynczych osobników :D np.za to że biegnie i to dla nich podejrzane :D _________________________________________________ a ja się teraz pochorowałam, Gio, zaraziłeś mnie :D pozdrów też swoją Ewę i dzieciaczki :)) wczoraj dziwną rozmowę miałam z mamą, bo twierdzi że powinnam wysłać swojego gdzieś do niemiec do pracy :O nie, dziękuję :O stwierdziła że mam inne priorytety niż ona , ughhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj coś pustawo tutaj ale dobrze, że od czasu do czasu ktoś coś napisze Kaczorynka poodliczaj trochę, bo nie wiem ile do tego slubu Ci zostało :D Gregia, a co z Tobą?? Erotica o ile dobrze pamiętam to Ty chyba już przerabiałaś scenariusz z pracą twojego gdzieś poza Polską> I chyba nie było za wesoło. więc dziwna jest ta propozycja mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, Translate, przerabiałam, dlatego stanowczo mówię nie :) ale dziś psia pogoda u nas :( ani wyjsc ani siedzieć w domu też sie nie chce :O schudłam 5 kg na mojej dietce-cud, hehe :) pojutrze kończę :D fajnie się czuję, choć szczerze powiem, że nie widac tych 5 kg mniej :)) no ale mieszczę się w ulubione spodnie znów :) więc ok :) potem musze się pilnować, żeby nie było jojo :O no ale przez 2 tyg.już jakies nowe nawyki żywieniowe się utrwaliły, nie solę nic już, nie używam cukru :) jem więcej warzyw i nie smażę, tylko ewentualnie na parze robię :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×