Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

A tak ogolnie...to przeprowadzilam sie...skonczylismy remont w mieszkaniu, teraz musimy dokupic jeszcze pare mebli ;) Niestety nadal jestesmy za granica...ale juz mamy plany. Chcemy zostac do swiat wielkanocnych 2010 i wracamy na stale do Polski.To jeszcze tylko 8 miesiecy...dobrze ze z przerwami,bo cale 8 miesiecy bym nie wytrzymala :O Ale jakos trezba sobie dawac rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, Kaczorynko! Pięknie wyglądałaś podczas ślubu. A ja dochodzę do siebie po artroskopii kolana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja już to pisałam, ale poetórzę, że Madzia piękna na ślubie była. I jest nadal :) Giovanni a co się stało, że Ci w kolano zaglądali? Przyszalałeś na urlopie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, sport jednak mi szkodzi. A konkretnie rower. Spadłem tak niefortunnie, że przysiadłem na prawym kolanie i trzasnęło. Usunęli mi kawałek łąkotki przyśrodkowej, na szczęście więzadła i wszystko inne w porządku. Nawet nie muszę nosić stabilizatora, jedynie troszkę usztywniać kolano, bo było mocno skręcone. Chodzę (chociaż słowo "chodzę" to duże nadużycie) na rehabilitację, jestem 8 dni po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu mi się topic zgubił :O Coś ostatnio często mi się te tematy kasują z listy. Jasiu mam nadzieję, że z nogą już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaleeee
Nie sądzilam, że jeszcze tu piszecie:) zapomnialam haslo do profilu:) Jestem od ponad roku mężatką i mamy czteromiesieczną córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Good Karma
Z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaleeee
po tych wszystkich przezyciach poznalam kogos i teraz jestesmy malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaleeee
dla mnie nie, bardzo kocham nasza corke, jest calym moim swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak mnie dawno na tym topicu nie było, kupa czasu, ale mam nadzieję, że ktoś z dawnej ekipy zaglądnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekmos
Ja bym chciał wiedzieć co u Małgorzaty - EROTICA Czy nadal jest z tym kolesiem od którego tak na prawdę powinna odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×