Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soczewka

Pytanie odnośnie soczewek?

Polecane posty

Gość soczewka

hej, postanowiłam kupić soczewki z netu czy ktoś może kupował już z tego sklepu http://www.szkla.com/product.php?id=80 chodzi mi o soczewki B&L Optima FW 2 op. 8 szt. /( czyli mam rozumieć, ze 4 sztuki są na okolewe a drugie 4 na oko prawe?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka to sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie koniecznie, chyba ze masz jedna wade i Ci obojetne ja mam rozne wady i nie kupuje w takich sklepach, bo oni nie rozdzielaja opakowan tzn. musialabym kupic dwa op. po 6 szt. a nigdy nie kupuje az takich ilosci na raz. ja polecam ten sklep: www.soczewki.net.pl sprzedaja tez na sztuki i inne sprawdz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
agniecha lubicz --- włąśnie tam pisze 2 opakowania 8 szt, i przy wyborze wady trzeba zaznaczyć oko prawe i lewe, ale nie jestem pewna czy dobrze myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to mysle ze dostaniesz albo 8 soczewek tej samej mocy albo jak sobie wybierzesz to bedziesz miec po 4 na jedno oko i 4 na drugie. jak policzylam to wychodzi cos ponad 19 zl za sztuke wiec sie oplaca, taniej chyba jest juz tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
agniecha lubicz ---- włąśnie wiem, ze tanio zawsze mnie wychodziło coś około 250 zł ( ale mi to okulistyka zamawiała) a teraz znalazła to duzo taniej za 156 zł.. napisze do nich maila albo zadzwonie do nich . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmur
no właśnie! sklep www.soczewki.net.pl z Gdyni jest super zamówiony towr dostałem po niespełna 12h a mieszkam w W-wie Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
mirmur - dzięki za info :) a moze jednak jest ktoś kto zamawiał tutaj: http://www.szkla.com/product.php?id=80 i jak mam rozumieć 2 op. 8 sztuk??? 8 tych samaych, czy 4 na jedno a 4 na drugie oko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniej chyba wychodzi na allegro, za jedno opakowanie (6 sztuk) wychodzi okolo 52 zł!! Włąśnie sie zastanawiam czy kupić sobie soczewki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Dostaniesz 9 sczewek tej samej mocy. Jesli masz taka samo wade, to ok, jesli nie musisz kupic dwa opakowania. A tak odbiegajac od twojego pytania: to sa soczewki 3 miesieczne? Jesli tak tu uzywłąm ich kiedys i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
laura_90 ---- włąśnie się zastanawiam czy 8 tych samaych czy 4 na jedno i 4 na drugie oko, bo przy zaznaczaniu wady podaje się parametry dla oka prawego i lewego... a co do soczewek to tak są one 3 miesieczne, nosze je juz 4 lata i nie miałam zadnych problemów, może poprostu Tobie nie spasowały ja jestem bardzo zadowolona z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
i tam właśnie pisze 2 opakowania - 8 soczewek . Czyli po 4 soczewki an 1 opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostowiakowa
soczewko najlepiej wyślij do nich maila i zapytaj jak to rozumieć. Ja jeszcze nie kupowałam w tym sklepie spróbuje za miesiąc w www.soczewki.net.pl skoro polecacie chyba że polecasz jakieś inne wypróbowane sklepy z soczewkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od jakiegos czasu jestem ich stala klientka i goraco polecam!!Zamowienia dostaje niemal blyskawicznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×