Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jazdeczka

Zmarł Lucjan Kydryński

Polecane posty

Szkoda go. Duża wiedza, duże obycie i czar. Jego żona Kunicka to najbardziej nudna kobieta świata. Zresztą ona rozbiła małzeństwo Kydryńskiego bo on miał wcześńiej żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie. każdy z nas miał kiedyś te 12 lat i jakoś trudno mi uwierzyc, że wtedy interesowało Was kim jest Pan Kydrynski. W jakim celu te wyzwiska? Mam wrazenie, iż ten topic powstał w innym celu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginewra durna baba jestes
i tylko sie kompromitujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
a ile kydrynski mial lat? bo chyba nie był bardzo wiekowy! szkoda człowieka, i wnuki miał takie małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie przesadzajcie, Kydryński nie był noblistą ani wybitnym kultowym artystą, od lat nieobecny w życiu publicznym - ma prawo dziewczyna nie wiedzieć kim on był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
kto to jest kydrynski to kazdy normalny człoweik wie ale jak słyszę rozmowy naszej "młodziezy" to sie nie dziwie ze nie wiedzą co sie wokól nich dzieje jest coraz gorzej niestsstety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feta 34567
Tak, miałam kiedyś 12 lat. I jeśli czegos nie wiedziałam, to się na ten temat nie wypowiadałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka su
no tak nastepny zmarł, palcie mu świeczki i mówcie jak wspaniałym był człowiekiem, a kto z Was znał go tak naprawdę??? a mówienie, że pewna epoka się skończyła jest przegięciem pały, dziennie umieraja miliony, a swiat idzie dalej i żadna epoka się nie kończy. oczywiście żal jest jak ktos umiera, ale powiedzmy sobie szczerze, że dla większości to puste słowa, bo tak naprawdę za parę minut, godzin zapomnimy o tym....do czasu aż umrze nastęna sławna osoba.podejrzewam, że gdyby zmarło się biedaczce paschalskiej też wszyscy pisaliby jaka była młoda, zdolna i piękna.....to naprawdę jest niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamstwo ciężarnych
No to lepiej powiedzieć "o, zmatr ten czy ten. Ale fajnie. Przecie był głupi, śmieszny, wredny... itp?" Matko! Załamka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAŁ 77 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka su
do chamstwo ciężarnych widzę, że lubisz sobie obierać punkty ekstremalne:-o a po co w ogóle pisać jaki był, po prostu zmarł i przyjmijmy ten fakt do wiadomości. powiedz ile razy w ciągu chociażby roku pomyślałaś o lucjanie kydryńskim ? raz ? dwa ? a ja myślę, że ani razu...dla pewnego światka był postacią znaną, ale tak naprawdę nie był kimś super wyjątkowym, był człowiekiem, tak jak ty i ja. a czy ktoś napisze, że umarłaś ? że skończyła się pewna epoka ? daruj ale to już przesada:-o ile razy przeczytałam, że sałacka nie ma gustu, że to stare pudło, zwykła k****, ale zmarła i juz jest najlepszą aktorką, niedocenioną za życia. ludzie to jest zwykła hipokryzja, naprawdę dajcie sobie na luz, a nie zachowujecie się jak jakieś babcie pogrzebowe...zmarł lucjan kydryński pokój jego duszy i tyle. a zamiast marnować czas na pisanie bzdur i peanów pełnych patosu pod jego adresem, pomódlecie się za niego w zaciszu domowym lub kościele, nawet nie chcę zgadywac ile osób to zrobiło:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram słodką su

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×