Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata200

trwała pomadka

Polecane posty

Gość Martynaxx
Mój salonik z kosmetykami założyłam kilka miesięcy temu. Jest to mały sklepik, jednak posiada najlepsze kosmetyki, jakie są dostępne na rynku. Radzę sobie znakomicie i jestem szczęśliwa, że mogę zajmować się tym co tak bardzo kocham.http://www.soyez.pl/oferuje-klientce-trwale-pomadki-do-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony mogę polecić pomadkę Max Factor Lipfinity Lip - nie do zdarcia. Jest to jednak pomadka matowa i można mieć wrażenie suchych ust.Do zestawu jest jednak dołączony bezbarwny sztyft który fajnie nawilża usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miralseki
A nie uważasz, że dobór odpowiednich kosmetyków powinien w dużej mierze odbywać się metodą prób i błędów? Każda kobieta ma inną cerę i inaczej reaguje na dane kosmetyki. Może zdarzyć się sytuacja, że polecony kosmetyk nie będzie spełniał twoich oczekiwań, a z kolei u osoby polecającej przyniesie ona niesamowite efekty. Ja np. od dłuższego czasu używam kosmetyków marki Golden Rose i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona zarówno ze składu jak i efektom jakie przynoszą. Do tego znajoma poleciła mi sklep internetowy Ezebra.pl, gdzie mają naprawdę atrakcyjną ofertę na te kosmetyki. Możesz ją przejrzeć na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/golden-rose-1469699024.html Oprócz tego, w swojej ofercie posiadają oni mnóstwo różnych marek, także tych topowych lub najbardziej popularnych. Jestem pewna, że bez problemu znajdziesz tam produkty, które idealnie sprawdzą się w przypadku twojej cery. A jeżeli chodzi o pomadkę, to poleciłabym ci właśnie jedną z oferty Golden Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolos4
Pomadki Matt Magic z eveline sa dobre, fajna konsystencja, dobra pigmentacja, no i są trwałe. Wzięłam od razu dwa kolory, nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynowska6
Wzięłam teraz jak byłam na promocji tę pomadkę z eveline matt magic, rzeczywiście dobrze wygląda na ustach, wybór kolorów jest duży. Jeżeli chodzi o trwałość nie mam żadnych zarzutów, wiadomo, że jak się je i pije w ciągu dnia, to trzeba dołożyć trochę koloru, ale nie jest źle. Ja ją bardzo lubię też za zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange23

ja bym z eveline mogla polecic Oh my lips.sa baaardzo trwale, uzywam ich na co dzien, ale raz mialam ją na weselu. praktycznie nie wymagala poprawek mimo ze jadlam pilam, czy delkatnie wycieralam wargi w serwetke. ona ma to do siebie, ze tak fajnie zastyga i nawet jej zmycie jest dosc trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×