Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwosia

Co byście zrobili, gdybyście na jeden dzień mogli zmienić płeć?

Polecane posty

I gdyby nikt nie wiedzial, że to akurat Wy. Jak byście to wykorzystali i czy W OGÓLE byście to jakoś wykorzystali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walilabym konia caly dzien :D a tak powaznie to chyba nie chcialabym byc facetem, nawet na chwile :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagierr
zgwalcilbym paru przystojniaków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystałabym seksualnie parę fajnych lasek, na nic zdałyby sie błagania i protesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagierr
wszyscy o sexie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorancja
Dobre pytanie:) prawdopodobnie wybralabym sie gdzies na piwo z moim mezczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest dobre z tym piwem...wzielabym faceta do pubu, meskie pogaduchy hehe...pozarywalabym z nim pare lasek...zobacze czy ma wprawe :D Buehhe..fajnie by bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorancja
i wydupczyłabym pare laseczek w toalecie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignorancja
Podszywaczu paskudny...spadaj na drzewo liscie pompowac😠 Ja jestem zbyt skromna na takie posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam, że będzie tylko o sexie :P Ja tak samo bym zrobiła. Może nie powyrywalabym lasek, ale spróbowalabym \"jakos\" sexu. I poszlabym z moim mężem gdzies jako kolega jego, żeby zobaczyc o czym gadają i co robią, (choc on w sumie nigdzie nie chodzi, a jak chodzi to wiem gdzie, z kim i co tam robią). Pogadalabym z facetami, żeby zobaczyc o czym tak naprawde gadają, jak są sami. No i widzialabym co siedzie w tej męskiej glowie, bo myslalabym jak oni. :P Potem już nikt by mi nic nie mógl wkręcić, hehe Fajnie znać psychikę faceta. Wolalabym to znać bardziej niż uczucie penisa przyrośniętego do podbrzusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym poszla pobic mojego bylego :))) mialabym w koncu dosc sily hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo bym poderwala mu laske, a z niektorych facetow jako kumpel bym wyciagnela co o mnie mysla jako o kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwosia to spoko masz zwiazek
i faceta pantoflarza bleeeeee i jeszcze nigdzie nie wychodzi zadnych meskich spotkan przy piwku? to jakas ciota a w odp na pytanie: ja poszlabym do mojej najlepszej kolezanki i pobzykalibysmy sie troche bo niezla z niej laseczka:p juz razem bawilsmy ale teraz byloby z facetem a pozniej powiedzialabym jej ze ja to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwosia do kosciola marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jest pantoflarzem. Facet, który nie łazi co drugi dzien po knajpach z kolesiami, nie wraca do domu naj**any, od razu jest naptoflarzem?? Nie, po prostu najwięcej czasu spedza ze mną, jak gdzieś wychodzi to najczesciej ze mną. I masz rację - to spoko związek, dzięki temu, że mu niepotrzebni aż tak kolesie i lubi ze mną na piwo chodzić. Chodzi i z kolegami na piwo, ale ja wiem gdzie i z kim, bo chodzi ciągle w jedno, ulubione swoje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×