Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

pozdrawoam wszystkich z tego topiku.fajnie ze sie tak trzymacie razem i wspieracie ,naprawde ciekawie sie was czyta.ja mam takie same problemy jak wy.i tez jestem dzisiaj smutna i przygnebiona i ta samotnosc.tez miesiac temu rozstalam sie z facetem i bardzo boli. corka poleciala na impreze ,a ja tu sama. plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matko moja
NEC..... tylko twoja historia jest prawdziwa i straszna tu nawet nie wiem co opowiedziec chlopie ja to wiem ze pojedizesz bo kazdy by pojechal za miloscia zycia JEDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I powiesz co dalej JEDZZZZZZZZZZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do was wszytskich wroce..bo teraz musze isc na impreze..do tych starych i nowych..to ze jest nam wiecej bedzie nam latwiej..szkoda tylko ze takie topiki musza powstawac..po prostu..ale moze ma to jakis cel..w koncu mamy nasze wlasne male kolko terapeutyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariadno wierze że będzie dobrze, a to spotkanie miało jakiś cel... może wreszcie coś z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy... takich ludzi jest mnóstwo... i będzie więcej. A Ty się nie smutaj ;) patrz wczoraj już było lepiej... dziś też może tak być... wygrzebmy te odrobiny optymizmu z siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do łozeczka i sie lecz kornik, bo zonke jeszcze zarazisz:) polecam lek, ktory niezawodniee leczy me przeziebienia_miod, cytryna, wodeczka_odpowiednie proporcje_i wymieszac:)dziala i pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastosowałem miód mleczko i czosnek, a jakie proporcje mają być tego Twojego specyfiku ? brzmi ciekawie... żonka gdzieś baluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.......ja tam nie mam sie czym martwic i zadne mysli mnie nie dobijaja mam najkochanszego faceta pod sloncem nie dosc ze jest zabojczo przystojny to kochamy sie jak szaleni ciagle obsypuje mnie milonami komplementow jest pomocny i wspiera mnie w złych chwilach uwaza ze jestem najpiekniejsza dziewczyna na świecie jestesmy juz 3 lata robimy duuuuuuużo rzeczy razem kazdemu zycze takiej milosci WARTO SIE ZAKOCHAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wszystko byle się nie dołować... o to tu chyba chodzi... oj chyba naprawdę jest dzisiaj z Tobą kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy 2 plasterki cytrynki, 3 duze lyzeczki miodu, wodeczki moze byc wiecej by niezle grzało_pyszne i skuteczne, rzadko choruje, chyba, ze mnie malolaty wiruskami obdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem czy sam złapałem to cholerstwo czy dzieciaki mi sprzedały... dziś już nie będę próbował ale jutro jak się nie poprawi to gonie po flaszkę do sklepu i totalna kuracja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zapomnij o miodzie i cytrynie do tej wodeczki i o proporcjach:))_a u mnie ta depresja to dwubiegunowa wczoraj euforia i radosc a dzis dół jak lej po bombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi spoko spoko nie zapomnę... może spróbujemy wyjść z niego dzisiaj ;> ? może jeszcze ktoś się zjawi tutaj i wspólnymi siłami Cię z tego lejka wyciągniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja juz jestem tylko was doczytam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich no odkąd napisałem te swoje wypociny jest troche lepie!!! do kornika a propo do tego co pisałeś nie da rady powyrzucać wszystkich żeczy wsadzić wszystkie wspomnienia w jeden worek i zakopać w ogródku !!!nie da się tak w ciągu tygodnia przestawić na nowe tory!!! zbudować nowego życia!!!!!! te same miejsce ci sami ludzie znajomi koledzy rodzina !!! cieszko jest zostając w miejscu bez powodu do życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mężusiu ;-) no i cala RESZTA ponad pol h szukalam znajomych po tym cholernym parku (umowilismy sie w pubie ale... ja sie spoznilam a ich nie bylo) caly slas zjechal sie na \"tyskie\" pomyslalam juz sobie ze jak ich nie spotkam (a to graniczy o tej porze tam z cudem) to juz mi kurka nic nie wyjdzie, no bo nawet takiej glupoty nie moge zrealizowac :-( i juz struta szlam a tu!! ONI :-) GOSCIE MOI \'ZAGRANICZNI\" ZRESZTA TERAZ bylo smiesznie. jedno piwko i ciut+drink no i juz sie bujam lekko przed komputerem mialo byc wesolo ale jak wracaismy szlam z ta przyjaciolka pod pacha, ciemno cos powiedziala i \"popuscilam\" ALE bylo tez wesolo jestem zawiana choc tylko ciut ;-) i KORCI MNIE CHYBA JESZCZE BARDZIEJ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoim przypadku to jest niemożliwe, ta notka nie tyczyła się Ciebie... mieszkaliście razem... znajomi rodzina... itd. strasznie mi Ciebie żal :( i na pewno czujesz ogromny ból w sercu... mi chodzi o to żeby nie podsycać dodatkowo tęsknoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necr... w ciagu tygodnia nie, ale w ciagu kilku miesiecy, moze nawet lat tak kornik-dzieki za chec pomocy, aqle nie sadzisz, ze trzeba samemu sie pozbierac i staną c na nogi- na razie to mi sie nawet probowac nie chce_ja musze miec jakis bodziec, ktorego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj Necroth gdybys mieszkal blisko to spotkalibysmy sie ;-) poplakali potrzymali sie za rece, poklepali po pleckach... nie iwem mimo ze nie znajomi zrozumielibysmy sie ;-) ty byles chlopakiem idealny (z tego co tu piszesz) I NIESTETY NADAL NIM JESTES szkoda aaaa moj mąż Kornik zazdrosny nie jest wiec spox ZAKLADAM HAREM!! :-p adriana PRZECIEZ ty nadal kochasz swojego \"bylego\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
...odrobina alkoholu pomaga ale tylko na chwilke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj żonko sklerotyczko :P teraz tym bardziej nie powinnaś sygnałkować, żebyś za chwilę nie żałowała albo jutro... Po co Ci to? Dlaczego aż tak Ci na nim zależy jeśli on Cię olewa... miej swoją godność ;) nie daj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy... juz niedługo dzień nauczyciela, od Romusia może jakaś nagroda wpadnie no i dzieciaki jakies cfiatki przywloką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kornik mnie chyba wlasnie TA GODNOSC CHOLERNA w zw. gubi ja naprawde jestem zbyt honorowa, choc juz chyba coraz bardziej sie normuje a jak cos strace to zaczynam za tym tesknic :-( zwariuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda moja myśl każde słowo każdy gest krok działanie było skierowane dla niej!!! a teraz niema jej nikogo !!! do crazybutterfly : kornik ma racje trzeba drugiej osoby by sie podniesc po nokaucie inaczej samemu sie nie wstanie musi być ktoś kto poda ręke i pomoże się dzwignąć!!!!!! do lola wiesz masz racje i denerwuje mnie to strasznie gdy wszyscy mi to powtarzaja zwłaszcza kobiety z mego otoczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze że trafiłem na ten topik i ciesze sie z tego bardzo jestem na nim od kilkli godzin a bardziej mi to pomogło niż mogłem liczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×