Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

ja zaczynam sie bac tego swojego uzaleznienia od internetu, nie chce mi sie pracowac, bo mysle co tam w necie. Jak jestem ze znajomymi, to tez czesto sie lapie na tym, ze zastanawiam sie co u wirtualnych przyjaciol. I ciekawa jestem czy spotkam kogos, kto bedzie wazniejszy dla mnie niz net, z kim bede wolala spedzac czas w jakikolwiek sposob niz sleczec przed kompem. Zapewne niedlugo dorobie sie szkieł jak dna od słoików z musztarda. Lola - tez sie czasem zastanawiam, co robicie na codzien, kim jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tego powodu, ze caly dzien nie bylam zbyt rozmowna to wielce prawdopodobne, ze zaczne to nadrabiac to na topiku. Jakby co, to omijajcie me wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy.. jest wyjście dwa komputery w domu Ty i On ;) zawsze się dogadacie... a za chwile założymy temat uzależnionych od kółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji, nic i nikt tu nie zostanie pominięte no chyba ze o 3 w nocy komuś się zapragnie pisać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kornik, Ty mi takich wizji nie roztaczaj przed oczami jakie 2 komputery, jaki dom, mieszkanie - z pensji nauczycieskiej??? jaki On??? jak ta moja polowka zaginela i nie moze sie odnalezc. Nawet mi sie marzyc nie chce, bo ja juz sie w zyciu namarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
crazybutterfly !! ty tez nauczycielka?? to topik dla kadry edukacyjnej :-P ? az sie boje teraz pisac bo bykow pewnie narobilam!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola_nie było zadnych byków:):):)zreszta ja tez robie:) takie byki to nic, tylko zebysmy w zyciu zadnych błedów nie robili, takich, ktore by nas mogly unieszczesliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TYS PROWDA ;-)crazybutterfly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie?? tak smutno sie robi, czy moze jakis nowy topik jest? a ja nie wiem. Dzis urodziny - tzn. pierwszy tydzien topiku- a tu jak na stypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
proboje sie czyms zajac. ogladam gupi taniec... ale i tak mnie korci :-O zwariuje ze soba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak czekam i czekam... hmm trzeba się wziąć do roboty... no i oblać ten pierwszy tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
urodziny ? :-D jejeeeeee hehehe wiec oby nie : \"STO LAT...\" ! bo wiecie co to oznacza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolaaaaa nooo nie myśl o .... ;) miałaś o nas myśleć sto lat sto lat... za chwile podrzucamy crazy motylkiem ;) i to pod sam sufit hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
buuuuu ?? wiem kornik NO ALE CO PORADZIC MAM NA TO ? sie staram kiedysz to sie wreszcie ssskonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan by sie przydal:):):) lola sto lat nie bedziemy sie smucic i uzalac_ po prostu zmienimy profil topiku i mam takie male ziarenko nadziei w pikawce, ze niedlugo zmienimy topik _daje projekt nowego tytulu_Trwaj chwilo, jestes piękna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ej gdzie wszyscy pouciekali ? sam mam tutaj siedzieć, ładnie to tak chorego zostawiać :P ale niedobraki wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
korniczku ty moj otworz buźke ;-) syropek od zonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazybutterfy
Lola_leczysz wirtualnie?:) a móze tak jak Kaszpirowski..odin, dwa, tri, cietyrje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam się kurować do łóżeczka, miłej nocki wszystkim życzę :) no i oby ten poniedziałek był początkiem nowego dobrego tygodnia... dla nas wszystkich :) pozdrawiam... :) ps. i oby tych rocznic było o wiele więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..wlasnie..ale pewnie was nie ma;/ to se opowiem sama sobie.. o uzaleznieniu nie bede gadala:)..ale tez sie zastanawiam kim jestescie, jacy jestescie na codzien poza klawiatura komputera itp..:) wybaczcie ale topikowi stu lat zyczyc nie bede:P..bo mam nadzieje ze otworzymy niebawem(termin niestety nieokreslony) topik o innym temacie w tym samiusienkim niezmiennym skladzie:) jutro do pracy wiec trza wczesnie wstac..i bede siedziala na szpilkach od rana i czekala na jakiegos smsa na temat pory i miejsca zdarzen..denerwuje sie jak przed pierwsza randka..bluzke juz mam:P..ale co do dolu to nie wiem czy spodnie czy spodniczka..podkreslam baaardzo krotka..ale skoro gora do najskromniejszych nie bedzie nalezala to moze nie zaszaleje i nie odwale sie jak stroz w boze cialo tylko smigne ladnie w spodenkach:p no tak..a jak sie nie odezwie?hmm istnieje rowniez taka mozliwosc ze sie okaze ze sry..ale dzisiaj jednak nie moge..albo bedzie cisza..ekhh niestety chyba bym wolala sie z nim nie spotykac bo sie boje jak jasna cholera..ja juz mam scenariusz;/..on bedzi gadal jak bede w niego wpatrzona jak w obrazek..a gwarantuje dziewuchy JEST NA CO!..pozegnamy sie normalnie, bedzie milo po prostu..a ja do domu wroce we lzach niespelnionej milosci..bo wtedy bede mogla tylko byc dumna z tego ze potrafie dobrze grac i swoje uczucia chyba tuyaj tylko przelewac..bo przyjaciol nie mam juz sily meczyc tym samy problemem.. jej..ja tez was mecze tutaj..ale jestem błeee;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nie moge zasnąć.... męcz nas męcz ;) co do jutra to trzymamy kciuki... tylko sama musisz wiedzieć za co mamy je trzymać... Ja już leżałem w łóżeczku ale musiałem napisać maila pożegnalnego do mojej niemiłej byłej... chciała żebyśmy zostali przyjaciółmi ;/ to trzeba mieć tupet... najpierw wyrzuca mnie jak dziurawą koszule bez żadnego wyjaśnienia a teraz chce przyjaźń ? wrrr ludzie potrafią być okropni :( a ja chyba mam gorączkę i plote trzy po trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry 🌼 tradycyjnie ja pierwsza jesli liczyc ze mąż o 00:02 byl ostatnim gościem tutaj :-) w nocy meczylam sie zeby zasnac , rano prawie zaspalabym uffff adriana ty chcesz wierzyc w to ze go nie chcesz prawda?? siakos mi tak :-O ...bezpółciowo... smutno bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×