Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia21

on sie patrzy na inne

Polecane posty

Gość o jjjjjaaaaa
widzisz sama sobie odpowiedziałąs tak naprawdę. Powinnas popracować nad sobą, a nie robić mu jazdy i zastanawiać się czemu jes taki bezczelny i PATRZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam mu zdnych jazd,czasem rozmawialismy ale nie chcialam wyjsc na zazdrosnice wiec nic nie mowilam wprost,poprostu tak sie zastanawiam mysle ze czasem warto spytac inne osoby o zdanie....to wszystko.Tez nie lubie tego jak babka po kazdej imprezie z facetem wychodzi obrazona na niego ze sie patrzyl,i wszystko robie by nie byc taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, dlaczego zawsze radzicie, żeby pozostawić takie rzeczy w spokoju, nie zadać usuniecia, bo wyjdzie sie wtedy na krzykliwa, zlosliwa zazdrosnice? Jak ma jakieś watpliwości, to trzeba mowić wprost i tyle! Zawsze to powtarzam. Zauważylam, ze w wielu zwiazkach bledem jest to, ze nie rozmawiacie ze soba!!! Nie podoba Ci sie, ze patrzy na inne dziewczyny? Powiedz mu o tym! Nie nam, bo kazda ma inne na to zdanie! Najważniejsze jest jego zdanie na ten temat, jak on to odbiera, co on o tym sadzi, jak na to patrzy i co on Ci powie. Powiedz, ze czujesz się niedowartościowana, jak oglada się za innymi dziewczynami i masz glupie myśli. Moze on o tym nie wie, bo się nic nie odzywasz! Po tym, jak mu powiesz, na pewno zacznie się kontrolować i powiedz, ze denerwuje Cię, że ma w telefonie zdjecia innych dziewczyn. Dlaczego Wy nic nie mowicie? Ja mam taki charakter, ze zawsze mowie w prost i się rozumiemy, wiemy, co nam przeszkadza, co nie, nie ma dzieki temu zadnych problemów i on mnie rozumie, mowię wprost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy sie patrzy
na kazdego mimowoli przechodzac,trudno chodzic z zamknietymi oczyma a ty sie nie patrzysz na innych? to całkiem normalne i ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyczna pewnie masz racje ale wlasnie chodzi o spokojna rozmowe a nie wrzaski na imprezie ze mi sie to nie podoba.Staram sie z nim rozmawiac,powiedzial mi wprost ze sie patrzy czasamiale nie widzi w tym nic zlego ze ja pewnie tez to robie,i zle by bylo gapienie sie chamskie a patrzenie jest normalne.To uslyszalam od niego.Uslyszalam rowniez ze zdjecie kolezanki w komorce to nic takiego i ja tez moge miec zdjecie kolegi jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×