Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kromka chleba razowego

sama nie wiem

Polecane posty

Gość kromka chleba razowego

nie dostaje okresu.. a chce juz dostac zeby rozczarowanie miec z glowy.. 32 d/c a ja nic.. na clo, dup pregnylu.. bola mnie piersi jak na okres.. w "srodku" jestem strasznie ciasna i rozpulchniona ja na okres.. czy bog sie nade mna zneca psychicznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcia
ja też tak mam...tyle,że ja dzisiaj dopiero powinnam dostać okres...:(Martwie sie bardzo.Piersi ogólnie mnie nie bolą,ale mam gęstawy,biały śluz...i to mnie dziwi,bo przecież przed @ są dni suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek18
mam pytanko i jak sie to wszystko ulozylo? mam problem okres mi sie spoznia jakies 3 dni ( jestem na 34 dniu) przez ostatnie 3 m-ce dostaje okres w 31 dniu. kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia(stosunek przerywany). Mam nadzieje ze to przez stres i alkochol( 3 wekendy z rzedu duzo sobie popilam) i moja mam poszla do szpitala..a pale papierosy.. teraz jako objawy moge opisac ze kuja mnie jajniki, nie bola mnie piersi, mam lekki ciezar w brzuchu, i strasznie boli mnie w krzyzu( zawsze tak mam przed okresem i czasie jego) czy moge byc w ciazy? balgam odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×