Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klasudiaaa

Jak mierzy sie biodra?

Polecane posty

Gość klasudiaaa

na forumz zdrowie trwa kłotnia o to jak mierzy sie biodra.i laska mówi jedna ze biodra mierzy sie pod tylkiem w najszerszym miejscu ud..haha kazdy wie ze biodra mierzy sie wmiejscu kosci biodrowych bo zawsze krawcowa mi tak mierzyla.. uświadomcie mnie czemu one sie upierająze jest inaczej. prosz enie usuwac tego watku bo są bardziej głupie i nieapsujace tu a nie usuwacie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne kto
To ty raczej się nie znasz. One mają racje, biodra mierzy się w najszerszym miejscu. wyobraź sobie idealna kobietę z wymiarami 90/60/90 w pasie ma 60 to parę centymetrów niżej(na kościach) miałaby 30cm więcej, wyglądałaby jak mutant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echdo niczego-o
najlepiej centymetrem na wysokosci pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta dziewczyna ma rację że się mierzy \"pod\" pupą... w najszerszym miejscu. Jakby się mieszyło w kościach biodrowych to by się nie włożyło na siebie spódnicy w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! biodra mierzy się w najszerszym miejscu... teoria, że biodra mierzy się na kościach to tylko pocieszenie dla opychających się bab, które są zadowolone jak im tony tłuszczu zwisają, a one mierzą centymetrem na kościach biodrowych, wychodzi im 94 i sie cieszą jak głupie, że mają sylwetke Marilyn Monroe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwod bioder mierzymy poziomo wokol posladkow w najwiekszym ich obwodzie-zeby zaraz nie bylo ze nie mam racji-to byla definicja spisana z katalogu odziezowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×