Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkrycie

FACECI NA TYM FORUM

Polecane posty

Gość przeciez wiesz
fajny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ja nie jestem s-kurczy-byk, jestem wychowany, porządny, mam dobra pracę, szanuję kobiety,dbam o przyjaciół, o siebie, mam sportowe ciało, jestem elokwentny, zadbany mam 20 cm penisa potrafie wiele zdziałac w łóżku i poza nim pozatym ważna jest dla mnie też rodzina...........może byc;)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jestes strasznym chwalipieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem, bo tak naprawde jestes starym onanista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem swiadom swych wad;p i możliwości ale czasem tak miło pomarzyc ze mógłbym byc takim idealnym adonisem;) i jak wogóle tu sie te buzki wsadza???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do brze Ci idzie wsadzanie..........buziek:DSzybki kurs obslugi buziek:: ); ): D: P[ cool ][ zly ] [ wsciekly ] [ spioch ] [ beksa ] tylko bez spacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[ kwiatek ] [ serce ] [ usta ][ czesc ]z tym jednokomorkowcem to przesadziles...tak troszeczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale na tym forum, czy w ogole?:DA ty swoja droga jestes tu jakis nowy, czy tak sciemniasz i szpiegujesz, he?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: ja stary jestem;] pamietam jeszcze dawną ekipę ale tylko z postów miałem długa przerwę a teraz od 2 dni się wkręcam bo szukam tu żony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, a po co Ci zona?:D Tu raczej szuka sie kochanki, jestem masakrycznie zaskoczona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dośc mam juz tych zmian :p czas pomału myslec o małym Teodorze siakoś mnie wzięło na ojcostwo hehehe. Kochanek mam wbrud i wszystkie miewaja takie humory ze juz mi sie odechciewa albo tez nie ma ich wtedy gdy potrzebuje:D a taka żonkaaa to co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonka dopiero bedzie miala humory:D, heheheheNo ale powodzenia zycze, ja tez kiedys chcialam miec meza, ale teraz to juz na nic nie licze i zyje sobie dniem dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×