Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkrycie

FACECI NA TYM FORUM

Polecane posty

Gość dyzio lat 8
nieprawda bo muj kolega tu pisze i rwie laski jak kombajn :) on ma już prawie 17 lat i pożycza mi swój rower i tą gorroncom też zerwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio lat 8
zerwał zerwał :D bo to było tak to nie jest mój kolega tylk kolega mojego brata i ma trochę więcej lat bo ja się chciałem pochwalić ze mam takiego dorosłego kolege a muj brat ma 19 a jego kolega 24 i nawet film nakręcił jak cie kopuluje goronca ale mi nie dali popatrzec, tylko ze ja poszukam w jego laptopie jak wyjedzie z tom niniom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet na tym forum to...\"Nudny- pierdołowaty -zboczeniec- gawędziarz\" i onanista jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio lat 8
nie dzieci mam już 8 lat i nawet dziewczyne, ma na imie Lukrecja i ma 11 i puł roku a ty goronca jeszcze bedziesz chciala mnie za menza ale ja sie nie dam :p bo jak urosne to bende chazardzistom jak wujek stefan i bende mial wszystkie kobiety jakie som!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaibian Girl == wiec widocznie mnie nie widziałaś:classic_cool: a może ci zdjątko wysyłałem nie wiem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewna????? zdajesz sobie sprawe z wszystkich konsekwencji swojej decycji:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem kim jesteś!! nie lubie cie miałaś mi swoje wysłac ale zrobiłaś mne w bambuko krakowanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pkazywałem jak byłem mały:-P a teraz to jest ekshibicjonizm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wsciekaj sie,chyba mialam jakis powod ze nie wyslalam!jezeli chcialam byc anonimowa to nie musialam naprowadzac cie na to kim jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopuki nie prześlesz mi swojego zdjecia to: NIECHCE MI SIE Z TOBĄ GADAĆ:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegos sie tak uczepil tej fotki,tylko wyglad sie dla ciebie liczy?a jak jestem gruba,piegowata,okularnica,bezzebna to co?nie mozemy pogadac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×