Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzoskwinka_27

zrobił to a mi z tym źle...

Polecane posty

Przykro mi...ale to jakieś dziwne wszystko... jak facet chce być z Tobą, to po co szedł z kimkolwiek na jakąś imrezę? taki dobry, że nie mógł jej odmówić? Oszukał cię, a to znaczy, ze ma taki charakter.. ja na twoim miejscu bym uważała..zastanowiła się.. po co masz cierpieć za jakis czas znowu? mozę on po prostu po przejściach nie jest pewien stałych związków? czuje się wolny, moze chodizć gdzie i z kim chce.. dla niego OK - dla ciebie niekoniecznie... I wcale nie piszę jakiś mądrości, bo sama jestem z facetem, który ma dzieci z poprzedniego małżeństwa i wiem, jak trudno podjąć mu decyzję o kolejnym ślubie.. po \"wyzwoleniu\" się tacy faceci chcą teraz być niezależni. I nie liczą się z potrzebami innych. Oni dla siebie są najważniejsi. Ty też bądź. Nie ustępuj. Też masz prawo być dla siebie najważniejszą. Tym bardziej, że to on zawiódł teraz. Nie ty. Niech określi się jak to ma być. Jak pozwolisz na taki luźny związek, to on będzie cię traktował luźno. Musisz swoje warunki przedstawić. Inaczej będzie jak teraz... I nie masz prawa się wtedy dziwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivvela.... \"Bo która dziewczyna zaprasza faceta, który jest z kimś związany ?!\" Hmm.. to nie do końca tak. Mój brat np. był na kilku weselach z koleżanką, która miała faceta. Ale to była jego dobra koleżanka i TYLKO koleżanka - no i oczywiście tamten facet wiedział o tych wszystkich weselach, nawet przyjeżdżał pod :) Cała rzecz w tym, że tutaj ten facet ją perfidnie okłamał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśne jabłko
Ja też nie wierze, że było tylko wspólne łóżko i nic poza tym. Gdyby nic nie miało być po co by to łóżko było wspólne? Zdecydowanie niedojrzały facet. Daj mu trochę wycisk, wóz albo przewóz. Jeśli kocha to wiele zniesie, a jak nie to nie ma nad czym płakać, bo prędzej czy później sytuacja może się powtórzyć. Daj sobie prawo do żalu, wściekłości i nie certol się. PAMIĘTAJ: MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za wszystkie rady, jutro powazna romowa, woz albo przewoz. Postawie twarde warunki, zobaczymy co daleej jaka bedzie reakcja. Pocierpie, porycze kilka tygodni ale dam sobie rade w razie czego. Jestem duza dziewczynka. Szkoda mi tylko tego czasu....co ma byc to bedzie zycie czasem rozne scenariusze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_jonasz
Z perspektywy normalnego faceta sprawa wyglada idiotycznie. Moglbym jeszcze zrozumiec, ze wybral sie na to wesele po przedyskutowaniu tego faktu z Toba ( choc z reguly na takie imprezy chodzi sie tylko i wylacznie ze swoja partneka ), jednak jego tlumaczenie sie to poziom podstawowki, nawet do gimnazjum mu jeszcze daleko. Dziwie sie, ze jeszcze sie zastanawiasz skoro niedosc, ze Cie oklamywal i sama musialas dochodzic czesci prawdy, to idzie w zaparte i dalej idiotycznie sie tlumaczy...Nie wiem jakie wyznajesz zasady, ale czy spanie z inna kobieta majac stala partnerke to normalna sprawa ?? nawet chocby bylaby to jakas stara wieloletnia znajoma ( bez podtekstow oczywiscie) to jest to dwuznaczna sytuacja. Wspolczuje Ci, ze trafilas na takiego krentacza i zycze wiecej dystansu wtedy moze zobaczysz jakim jest pajacem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×