Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabrzański je.baka

Wyrywanie panien na seks w internecie

Polecane posty

Gość czarownik kropelka
dla niebieskie niebo z doświadczeń siostry: - każdemu nowopoznanemu mów że seks dopiero po ślubie (choć to nie musi być prawda) i przez pierwszy miesiąc powtarzaj to przy każdej okazji (po miesiącu można dać spokój). Jak się nie zniechęci to może coś z tej znajomości będzie. A jak nie, to przynajmniej uchronisz się przed "szybkim ruchaczem" który myśli tylko o zaliczaniu kolejnych dup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona kobieta
do czarownik kropelka popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona kobieta
No cóż, znowu nie dopisałam,iż wykształcenie zdobyłam w Wyższej Szkole Zarządzania Przerwy w Możdżeniu Górnym.Zaraz potem objęłam szefa i stanowisko (kolejnośc przypadkowa) w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiłołazach.Uznaję jedynie Boże Ciało i ciała niebieskie.Utrzymuje się na wysokim poziomie, dzięki niesamowitej wręcz błyskotliwości i nagradzanemu wielokrotnie wiktorem poczuciu humoru:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrzański je.baka
PLAN B - CZYLI CO ZROBIĆ JAK SIĘ DAMY ZŁAPAĆ Jeśli stosowaliście się do moich rad i zaleceń z pkt 10 to ryzyko wpadki jest bardzo niskie. Właściwie istnieje tylko kilka możliwości: 1. Spotkanie w trojkę na miescie - zakochana/wkurzona lola zaczyna bełkotać/drzeć ryja 2. Okazało sie ze wyruchałeś znajomą żony o ktorej nie miales pojecia :-0 3. Lola wpadnie z bachorem i zacznie cie ścigać 4. Żonka/jej znajomy(a) przyuważy cie na miescie z obcą laską Naczelną zasadą jest rżnięcie głupa i pójście w zaparte. Gdy tylko padną oskarżenia robimy awanturę. Nie dajemy się zepchnąć jej pytaniami do defensywy tylko przechodzimy do kontrataku. Im mniej dasz jej dojść do głosu tym lepiej dla ciebie. Prawie każdy dowód można podważyć, trzeba tylko zachować zimną krew i przytomność umysłu. A teraz pomoc w konkretnych sytuacjach Ad 1. Robimy z loli wariatkę. Jest to o tyle proste że będzie się do nas darła nie naszym imieniem. Praktycznie ma prawo tylko znać markę naszego auta i długość fiuta. Wyzywamy lolę, każemy pierdalać i szybko się oddalamy. Jeśli lola zacznie za nami podążać to dajemy jej w ryj. Bezwzględność jest konieczna dla ratowania związku. Ad 2. Tutaj sytuacja jest lekko przesrana na początku. Skoro nie znamy tej koleżanki tzn. że nie jest bliska waszej żonie. Czyli nie darzy jej wielkim zaufaniem. Fakt ten należy wykorzystać. A więc... żona wpada z hukiem do domu i drze ryja "ty skurwielu wiem już wszystko od Krysi!!". Dostajemy kontrolowanego ataku szału. Oskarżamy naszą kobietę o brak zaufania, lojalności ble ble ble... Wymykamy się z domu trzaskając drzwiami. Dzwonimy (spotykamy się) z zaufanym kolegą. Obmyślamy alibi na wszystkie dni w ktorych sie ruchalismy z Kryśką. Kolega musi mieć również stalowe nerwy i twarz pokerzysty. Tak uzbrojeni żądamy konfrontacji z Kryśką. W jej trakcie dzwonimy publicznie do kolegi (niech żona z nim gada). Kryśka wychodzi na wredną zazdrosną sukę ktora chce rozbic wasz zwiazek. Pewnie chodzi o awans w pracy Twoej żony . Ad 3. Jeśli starzy loli jeszcze nic nie wiedzą szanse uratowania sytuacji są spore. Zakładamy że lola wie gdzie mieszkamy bo jesli nie to poprostu znikamy jak kamfora i niech się buja z zygotą. - proponujemy loli skrobanie. Oferujemy kasę i pomoc w znalezieniu lekarza. Straszymy konsekwencjami - przesrana młodość, życie samotnej matki, wkurwieni starzy, opinia dziwki wśród znajomych itd. - jak to nie skutkuje to pokazujemy loli buteleczkę ze stężonym kwasem siarkowym (autentycznym, nie blefujemy). I obiecujemy że jej zawartość znajdzie się na jej mordzie. Kobiety niczego się tak nie boją jak utraty urody. - jeśli i to nie działa zawozimy lolę w las pod pretekstem ruchania, łopatą przez łeb i do piachu. Wybór jest prosty - albo jej nędzne kurewskie życie albo życie nasze, naszej żony i rodziny. Ad 4. Jesli widzial was znajomy to oczywiscie rzucamy tekstem ze to znajoma z podstawowki albo byla dziewczyna. Jakby co to umarł jej tate i dlatego ją przytulałeś w ramach pocieszenia. Jesli odwiedzi was żona tzn. ze jesteś frajerem ktory umawia sie z laskami na zagrożonym terenie i w takim wypadku sam sobie kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna moskit
chryste, koleś. Ty jesteś normalnie podły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowszanka..
Wszystko super tylko z tą ciążą nie podoba mi się .Proszę o dalsze odcinki tej telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracam do jesieni
kurde, usmarkałam się :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW M6
Dobrze jest tez pannie walic foty albo najlepiej filmy w sytuacjach intymnych, potem jest as w rekawie w razie jakby zaszla ktoras z sytucji opisanych wyzej w punkcie PLAN B. To dotyczy zarowno przygodnych znajomosci typu wyryw na jedna noc, jak i stalych dluzszych zwiazkow, bo nigdy nie wiadomo co odpier.doli twojej ex, a tak to jest podstawa do szantazu, bo panny strasznie dbaja o opinie i nie ma dla nich nic gorszego niz fama miastowej lub osiedlowej kurewki :D Polecam!! Sprawdzone na zywym organizmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dobrych źródeł
nie, nie zabił. so far.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrzański jeba.ko ile panienek zaliczyłeś ? Więcej niż 100 ??? Widać że profesjonalista z ciebie w tym fachu hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Zabrzański, BMW M6 itp. = męskie ścierki, których kijem brzydziłabym się dotknąć. :) Uśmiecham się, czytając ten topic (nie pierwszy zresztą). :) Jak to zabawnie, że jest tylu facetów robiących z siebie szczotkę do kibla i jeszcze będących z tego dumnymi! (to się nazywa być normalnym inaczej) :D I jak to miło, że są jednak jeszcze mężczyźni, którzy nie zapomnieli, co to jest tzw. godność osobista (pozdrawiam Cię, Kochanie :) ). A ścierkom... cóż, jak się zbliżą, po prostu mówimy: "spierdalajcie w podskokach, nie dla takiej łajzy kiełbasa". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_POZ
zabrzański je.baka: bardzo dobry materiał zebrales! Dziala to tak jak piszesz, sam udawalo sie cos zakrecic na boku tylko ze nie na czaterii, ja gdy widzialem jakas zadbana swinke odrazu podchodzilem i zagadywalem, oczywiscie bylo roznie: a) o co ci chodzi, nie znam ciebie? b) mam chlopaka (co i tak w praktyce nie stanowilo problemu) c) milo mi, itd. juz wkretka byla! (Oczywiscie podchodzimy usmiechnieci i nie zagadujemy jak gosciu co wali konia 5 razy dzienie tylko w pelni na luzie zaczynamy sobie gawedzic! ) a) tutaj to mozna sie bylo pocic, ale czasu szkoda zbo jak takiej szmacie cos juz na poczatku nie gra to niech sie buja! Sa takie niby fajne ale strasznie po*eb. ne! b) na poczatku ze maja chłopaka, takie tłumaczenie pewnie zeby mialy sumienie spokojne, a rzadko ktora odmowila jakiegos piwka, lub soczku. (kiedys sie skonczyla tak historia ze poszedlem do takiej jednej 3ligowej artystki do chaty, zaczela mi robic gałke, ja patrze co ona robi, wstała i podeszła do zdjecia jej chłopaka ktore odwrociła :) to ja chyba uspokoiło bo lodzika dalej sobie slodko lizala c) tu juz jest prosto, 70% walenia, 30 % ze nie na pierwszym spotkaniu! Pamietajcie ze grunt to byc twardzielem i kawalem ku* asa! Nie moga nam udzielac sie emocje! Zauwazylem i to jest cenna rada, ze kobiety ew. dziewczyny lubia szczerosc! Ja nie zagaduje tak ze pier# ole 2 h o jej zyciu, tylko mowie wprost ze chce sie kochac! Nie zawsze oczywiscie sie zgodza, ale!!! kazda mi mowiła ze szanuje mnie za to ze mowie i jestem szczery (to swiadczy ze kobiety to wielkie pustaki i tanie dzi&ki co znalazły swojego ksiecia!) Anonimowosc nr1! U mnie ona jest najwazniejsza w tym wszystkim! Obowiazkowo druga komora bo taka szmata gdy zostanie wybombana lubi pozniej pisac jakies sprosne rzeczy, bo mysli ze mnie to nakreca! W naszym kraju (akurat penetruje poznanski rynek :) ale tak w calej Polsce) sa głupie ci^ p y, małe bla chary i zadbane chetne wdowy! niestety kazda, a jzu w szczegolnosci te młode sacze po pierwszym spotkaniu sie zakochuja! Wybijcie sobie to z glowy! Wy jestescie po to by dac dupy i robic laske!!! nic pozatym! Jestescie jak tani towar z drogeri! Kiedys puknalem moja kolezanke, ktora byla na mnie bardzo dlugo nagrzana, po seksie (jebaka masz racje) jakies tam zwierzenia, cos tam ze ze mna jej tak fajnie, ja sie pytam: kim ja kurwa jestem, napewno nie twoim gosciem, sypnalem ciebie bo chcialas i nic pozatym! Nie rozumiem, jakie nadzieje maja kobiety cos w stylu: daj mi dupy dam ci placka :) Podziwiam i wzbudzaja u mnie respekt kobiety takie jak ta: byla sliczna i inteligentna, tak bardzo chciala sie jebac ze codziennie pisala czy przyjade, gdy doszlo do rzucania ciuszkow pełen respect! gorsecik, podwiazki, kozaczki za kolana, nic tylko taka fajna ci p&ke pchac do zajechania, po tym finisz w ustach (bo bardzo pragnela mojej spermy) i jak gdyby nic nastepne zaproszenie, szanuje takie laski bo wiem ze nigdy nie zrobia wyrzutu i nie beda krzyczec jak pojde z zona tylko zachowaja ta tajemnice ze soba! Jedna rzecza roznie sie z jebaka, ze ja sie prZedstawiam tak jak mam rzeczywiscie i o mnie tez cos tam powiem, jakos tego sie nie boje bo zawsze mozna przekrecic z kumplem takie rzeczy! Czat to swietne miejsce maskowania, choc rzeczywiscie same tu gowniary, znajdzie sie nie raz jakas typowa laseczka ktorej nic nie brakuje, ale albo jest wybombana przez polowe miasta w dupe albo narazie nie chce bo jest porzadna, choc jak zycie pokazuje takie po piwku miay swoje drugie ja! Zauwazylem tez tendencje u kobiet tzw. mamona first: co w naszym przetlumaczeniu moze cos byc mniej wiecej: $ na pierwszym miejscu, wystarczy cos postwaci do zarcia, przejechac sie fura i piz d*a mokra, chetna! Moze panie wypowiedza sie dlaczego tak leca na sianko, przeciez nic wam po tym bo taki gosc co chce wybombac to i tak zleje sybko! przypomniala mi sie jeszcze jedna historia, pozlem laske na czacie, pisala ze normalnie wzor, igła. Co ona nie opisywlala o sobie ze jaka tego i tamtego! Niestety spotkanie, no z buzi ładna ale to jakie miala małe cycki, dziewczyny troche samokrytycyzmu! Albo piszczie prawde jakie jestescie bo po co mamy sie rozczaqrowac i chwytac ze zlosci mocno za wlosu w czasie seksu, pozniej plamiac je sperma! Jesli jestescie nie za dobre to co to za tajemnica a nam zaoszczedzicie czasu! Pozdrawiam wszystkie zrazone kutwy, tanie szma^y i młode lapeciary co grają blacy i jezdzą z babolami maluchem albo polonezem! Pozdrawiam tez slicznotki i fajne laseczki co zaciekawily sie moim skromnym artykulem! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_POZ
szmata i scierka to jest pani z mojej ulicy ktora w dzien lata po ogrodzie toples a w nocy obsluguje pol miasta twierdzac ze daje korepetycje z wloskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmija sykliwa
Ale się uśmiałam z ciebie gościu:),hahahaha,Zabrzński je.baka. Pamietaj że to tez ma drugą strone i kiedyś jakiś facet przeklecianej w samochodzie panienki najpierw wyrwie ci jaja a potem sam, w tym lesie co ją przeleciałeś wykopiesz sobie dołek i będzie po imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły wykład
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwa xxx
Cybant i Madusia 18 mogli by się umówić na sex . Madusia nie musiała by udawać orgazmu . Ha, ha , ha.....................................ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne i mądre, pokazujące jakie polki to szmaty nadające się tylko i wyłącznie do dymania. Najbardziej podobał mi się fragment gdzie jest napisane ze wszystkie kobiety to prostytutki, sprzedające się za obiadki, drinki, prezenty , obietnice na przyszłośc itd super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak smakuje bak zabrzańskie-
...mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z zabrza
kolego zabrzanski jebako, moze spotkamy sie na piwku , pogadamy sobie :) na temat czatu ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zabrza
dziekuje za odswierzenie , to chyba najlepszy poradnik na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zabrza
wlasnie sie z jedna z czata na piatek umawiam dobre te rady ma kolega jebaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z zabrza
miejsce ustalone godzina ustalona, foto wymienione nick byl szukam wrazen nie bylo gadtki o sexie , ale chyba laska skumala o co chodzi, bo zapytala czy bede aytem jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można użyć nicku sugerującego cechę charakteru lub luźno powiązanego z seksem np: - gorący - pieszczoch - On_dotyk - spragniony - szukający_wrażeń :D:D:D:D:D ten psychologiczny wabik na kobiety mnie rozbawił :D:D:D:D:D a teraz znawco kobiecego umysłu :classic_cool: wbrew temu co piszesz to nie to uwierz mi ze bardziej na kobiety zadziała nick "ciekawy30" albo "nie dla każdej" hahahaha sprawdziłam osobiscie :D:D zalogowana na czacie jako męzczyna ;) z badan moich wynika ze na facetów zadziałał nick "30 w ponczoszkach" :D:D:D:D wychodzi na to ze masz złe dane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawi mnie bardzo
czy któraś z tych luźnych, dostępnych laseczek z Katowic sprzedała Ci HIVka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z zabrza
gumka to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakałem sie ze śmiechu :D Zabrzański je.bako, jak się ma Twoja teoria do Twojego nicku, że od tego zaczniemy? Według niej chcąc być zauważonym należy unikać takich określeń. Ale skoro tylko kopiujesz i wklejasz to nie masz czasu na czytanie. Zabrakło na końcu "25cm" :D Jedyny tekst, który sam napisąłeś to "PLAN B" w razie wpadki. Uważasz kobiety za idiotki, a przynajmniej swoją. Może nią jest? Czy przez chwilę zastanowiłeś się co pomyśli Twoja niunia, gdy jakiś obcy babsztyl zacznie Ci robić awanturę nawet używając innego imienia? Powiem Ci - pomyśli, że jesteś sukinsynem, który podał nie swoje imię. A jeśli do tego będzie znała markę Twojego samochodu, a w zasadzie wystarczy kolor i to na zasadzie "ciemny albo jasny" to poległeś. Twierdzisz, że umawiałeś się z laskami nie podając swojego nr? To trafiałeś na kooorvy, które miał każdy. Niepotrzebnie inwestowałeś w knajpę, mogłeś brać browar ze sobą i wypić w lesie. Czyli raciłeś czas. A Twoje opowiadania o alibi u kolegi z kamienną twarzą pokerzysty... no ubaw po pachy. Jak dla mnie to jesteś biednym onanistą, który naczytał się o programowaniu neurolingwistycznym i wydaje mu się, że wszystko może. Prawko góra od roku. Pieść się dalej chłopcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z zabrza
przestan pisac pierdoly, ja zawsze na takie wypady pozyczalem auto od kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno1065
się tak ubawiłem czytając tego... Pruć plan B, który pachnie psychopatia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×