Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 11 wrzesnia

Jak sie czuje Mariusz Sabiniewicz - Norbert z MjM? Kiedy wróci do serialu?

Polecane posty

Gość 11 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
jest juz po kolejnej operacji,moze ma jeszcze naświetlania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 wrzesnia
Życzę mu dużo zdrowia, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Lubię go jako aktora, człowieka i lubię Norberta z MjM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mu jest
Oglądam serial, ale nie czytam brukowców i nie mam pojęcia, że coś było z nim nie tak - jestem w szoku, bo fajny facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert ma raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mu jest
osz kurka :( dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka_fanka_z_poznania
Jak jak bym chciała by wreszcie Pan Mariusz wrócił do zdrowia i do pracy w serialu i w teatrze... stęskniłam się za jego głosem obecnością przed telewizorem.DUZO DUŻO ZDROWIA:* Panie Mariuszu życzy tego panu PANA fanka z rodzinnego POznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak
Mariusz już wystepuje w Teatrze Nowym, natomiast w serialu powinien się pojawic w grudniu. W dzisiejszej (25.09) "Gali" ukazał sie wywiad z Mariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomość z Poznania
Pan Mariusz odchodzi od nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty mówisz
?????????????????? Skąd wiesz???? JA wierzę, że wraca do zdrowia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka_fanka_z_poznania*
Mógłby mi ktoś powiedzieć w jakim spektaklu Pan Mariusz gra? byłabym bardzo wdzięcza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys go widzialam
w teatrze-gral w Zbrodnia i Kara- swietny aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze lezy ale lezal tydzien temu w szpitalu na lutyckiej, na oddziale chorow wewnetrznych.... nie wiem co mu bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubaś
Mariusz lezy już w innym szpitalu, a jego stan jest bardzo ciężki:-( Polecam go modlitwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
wyzdrowiał na szczęście i wrócił do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubaś
Niestety wiem co gadam:-( Owszem, wrócił we wrzesniu do teatru, a w grudniu do serialu, ale teraz leży w szpitalu i walczy o życie:-( Choroba wróciła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magielka
Pan Mariusz Sabiniewicz przebywa w szpitalu. Podobno nie jest z nim dobrze, jest w trakcie chemioterapii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggg
właśnie poszło info że zmarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
on mial raka-ale czego taki mlody -44 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutta150
Myślałam ż mu sie uda. Taki fajny przystojny opanowany facet. Szkoda że Go nigdy nie spotkałam na ulicach Poznania. Mam męża 43 lata nie wiem czy pogodziłabym się z jego śmiercią. Współczuję jego żonie i dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspaniały aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko i kura
juz nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
18:35 ofelia 22 przygnebila mnie ta informacja-facet mial raka i mial dopiero 44 lata-wiecie czego raka mial? to straszne 18:36 wal sie losiu jakas podpucha jak zwykle na kafe a ty sie rozczulasz... nie woierze, dajcie linka 18:37 bershka http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=1560< br /> 18:37 reddka ("") ("") niestety to prawda Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia, jedyne co mam - to złudzenia, że mogę je mieć S.D.M. 18:38 jakiego raka mial 18:38 beznadziejna osoba na wp pisze a tak w ogole to rak jest 3 w polsce przyczyną zgonów tak więc jest to dośc popularna śmierć w końcu jakoś umrzeć trzeba 18:39 wal sie losiu o matko, to przepraszam, bo na kafe czesto pisza o smierci kogos znanego klamiac. Szok, myslalam,ze z tego, wyjdzie. 18:39 Mariusz Sabiniewicz podpucha.... na taki temat....niektórym ta kafeteria już mózgi zorała. 18:40 to nie podpucha.. http://film.onet.pl/seriale/0,1526570,wiadomos c.html 21:02 Andrzej z Biłgoraja. Szkoda faceta,młody był 21:03 asta la wista ale raka czego miał...? 21:06 Marketa_cz Czy to takie ważne? Miał raka,zmarł........... Taki młody,żal..... NIKDO NENI' TAK SLEPY,JAKO TEN,KDO VIDET NECHCE 21:49 ostatnio go ogladalam a mjm Boze to straszne 21:52 maji100 Okropne jest że taki młody człowiek zniknął z życia i ekranu na......zawsze 21:52 ostatnio go ogladalam a mjm niewiaDOMO NA CO CHOROWAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaa
umarł właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×