Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak1

jakie są najlepsze majtki dla chłopaka?

Polecane posty

Gość patimini
Mój chłopak na początku naszego związku nosił ohydne, kolorowe slipy. Ja chciałam, aby nosił jednobarwne bokserki. On twierdził, że są niewygodne i wszystko mu lata. Ciągle żartował, że już wolał by chodzić bez. Miesiąc później wyrzuciliśmy wszystkie jego slipy do kosza, a on sam nie nosi nic do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, zdania są podzielone, jednak my preferujemy bokserki - wygodne i zawsze w dobrym stylu. A teraz chyba czas aby się przedstawić .. :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl. Bokserki znajdziecie u nas w zakładce Bielizna. Jednak oprócz tego posiadamy mnóstwo innych produktów, które warto sprawdzić! Jesteśmy tutaj: -> www.Ombre.pl <-- W razie pytań służymy pomocą :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_michalska
takie z tzw. koszykiem, który odpowiednio podkreśla to i owo ;) swojemu chłopakowi kupuję majtki przez neta, w Rossli. bardzo dobre, nie spierają się szybko, a on biega i chwali sobie, że naprawdę mu nie przeszkadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsskt

Drogie kobiety , jeśli chcecie aby wasz mężczyzna miał super bieliznę , zamówcie na stronie masculo.pl lub meskiegacie.pl. będzie wyglądał super , seksownie , bielizna będzie dopasowana, będzie podkreślała jego figurę i walory , nie żałujcie na nią pieniędzy , nie pożałujecie , a Wasz facet będzie w 100% zadowolony!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×