Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Desire1987

TANIE APTEKI - SLASK - Katowice i okolice

Polecane posty

Gość goss91
Na stawowej podobno są najtańsze hormony, tak mi powiedziała moja Pani ginekolog. Sprawdziałam - Yasmin 31,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goss91
W Katowicach na Stawowej konkretnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autograf88
Plastry Evra- 35 zl. Sosnowiec, ul Modrzejowska, apteka "Ziko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tak powaznie? przeciez to ewidentne reklamy.... tak jakby apteka to zwykly sklep byl w ktorym licza sie tylko ceny... co za żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Śląsku jest tania apteka św. Barbary w Knurowie http://aptekaswbarbary.pl/. Tam mają korzystne ceny za leki, kosmetyczki. Często kupuję u nich kosmetyki do twarzy. Mam pewność że nie są przeterminowane, nieotwierane. Panie farmaceutki są miłe, doradzają mi co wybrać do cery wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tabletki i kosmetyki zawsze w Aptece Super-Pharm w Silesii. Jakbym miała szukać, gdzie jest drożej/taniej to by mi dobry brakło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin_k
Mogę polecić Tobie Aptekę Zdrowit - w Bytomiu są bodajże cztery, przynajmniej tyle naliczyłem. Osobiście chadzam do apteki na Placu Wolskiego 1 i muszę powiedzieć, że wszystko jest OK. Duży plus za to, że zawsze szybko się uwijają - dzięki czemu mogę zajść tam czekając na pociąg i się nie spóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante33
Myślę, że w Katowicach na Radockiego 284 znajdziesz bardzo dobrą apteką - w sensie taką, która daje dobre ceny leków, dobrą obsługę, no i duży asortyment. Pewność tego, że nie będziesz czekał długo na realizację recepty. Nazwa tej apteki to Zdrowit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek33
Polecam bardzo serdecznie Aptekę Zdrowit, która jest według mnie naprawdę świetna. Osobiście chodzę do punktu przy ulicy Szpitalnej 25a w Knurowie i naprawdę nie mogę na cokolwiek narzekać. Ty też pewnie będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Dobre zdanie mam na temat cen w aptece Zdrowit na alei Bielskiej w Tychach. W ostatnim roku trochę musiałem zainwestować w medykamenty i u nich zawsze się okazywało, że mają najlepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinakozak
W aptece 4 pory roku mają niskie ceny, z tego, co wiem posiadają kilka punktów w Katowicach, ja korzystam z tej na 1-go Maja 22. Jak nie możecie znaleźć jakiegoś leku, to warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muja456
Co jak co ale w Dąbrowie Górniczej aptek jest masa, chociaż z tego, co mnie się wydaje największe kolejki, ze względu na niskie ceny są aptece https://www.ziko.pl/dabrowa-gornicza-apteki-drogerie-ziko/3-maja-3/ Na ich stronie internetowej można przejrzeć ofertę promocyjną czy aktualną gazetkę. Ja na całe szczęście rzadko odwiedzam apteki, ale jakbym miała już do jakichś się wybrać to właśnie do tej na ulicy 3 Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×