Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga z krakowa

dziurka w umywalce

Polecane posty

Gość aga z krakowa

pomozcie, plisss uszkodzilam umywlke łazienkowa, spadło mi cos... zrobiła się mała dziurka...na wylot!! nie chcialabym na razie kupowac nowej, czy ktos ma dobrą radę, jak to zakleic, zalepic...zeby umywalka pozyla jeszcze pare dni...:):) ratunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
dzieki stic:D a jakiego koloru jest poksylina? mam nadzieje, ze bialego, i nie bedzie sie odznaczala na tle umywalki...? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci spadło? jestem bardzo ciekawa co umywalkę na wylot przebije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
nie uwierzysz- perfumy!!! perfumom nic sie na szcescie nie stało:D:D:D taka porządna marka-nie daly się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście trudno uwierzyć:D wydawałoby się, że powinny rozbić umywalkę nie przebić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
wydawałoby się, ze powinny sie same rozbić..a umywalkę oszczędzić..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt:D lepsze perfumy, niż umywalka:D kup nową, bo następnym razem ci szczoteczka do zebów zrobi dziurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
:D:D:D ale powiem ci, cenniejsza umywalka, perfumy prosto z carrefoura...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz się do jakiegoś marketu typu castorama, Praktiker i popytaj o takie materiały. Nie wiem jaki kolor ma Poksilina, ale jakby co to wiem że są jakieś jeszcze masy plastyczne tego typu i po zastygnięciu są twarde i w białym kolorze, tylko nie wiem jak się to nazywa. Jak zapytasz tam kogoś kto się zna, to coś napewno doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zgłoś zażalenie do carrefoura. niech ci w ramach odszkodowania nową umywalke kupią. skandal, żeby takie butelki robić. dobrze, ze przez strop się nie przebiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
no co ty, Imina, takie butelki dobre, nie ma strachu przy użytkowaniu;) pamietam , jak moja kolezanka płakała, ze jak jej upadła butelka jakiejs chanell i rozbila sie w drobny mak, to nie wiedziała, czy rurką to wyłapywać, czy chciaz sie wytarzać w tym szkle...:D:D:D terrax-->dzięki, tak zrobię, pojde do castoramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona płakała po chanelu, a ty po umywalce:) koszt podejrzewam podobny:) szczerze mówiąc nie wierzę w łatanie ceramiki łazienkowej ale możesz spróbować. koniecznie napisz jakie efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
no, koszty podobne, znasz sie widzę na umywalkach:D:D:D widzisz, rzecz w tym , ze właśnie sprzedajemy to mieszkanie (:):):)) i juz mi sie nie uśmiecha inwestować w nie 200zl;)... lecę po jakiś zaklejacz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
imina!:D śpieszę donieść, że dziura zaklejona:) nie wiem ile wytrzyma:D klej , o wdzięcznej nazwie epoxy, jest bezbarwny, więc dziura jest widoczna:(:( hmmm...ale nie jest dziurą...hihihi:D:D:D moge ja ewentualnie zamalowac bialym lakierem... do paznokci;), zeby sie tak nie rzucała w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja:) chciałabym to zobaczyć. miny potencjalnych kupców również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
:D ja wolę w sumie ich min nie widziec:) ale na szczęście oni juz nie są potencjalni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedaliście? gratuluje, chociaż w Krakowie to chyba obecnie żadna sztuka:) nawet i bez umywalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
imina, na umywalkach sie znasz...na nieruchomosciach sie znasz...dobra jestes:D:D:D ja muszę się teraz dobrze rozglądać przy zakupie nowego mieszkania, zeby mi jakis palant nie wcisnął czegoś felernego..., np. uszkodzonych sanitariatów....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanitariat jak sanitariat. gorzej jak ktoś rury tak kleił;) albo okna. jakiego mieszkania szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
nowego, zeby nie było rur klejonych!!!hahahahaha i sanitariaty nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z tym nowym też nie tak łatwo:) pierwszy rok wyłażą niedoróbki;) moze przydać się praktyka w klejeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
nasza sytuacja mieszkaniowa jest teraz troche skomplikowana:) sama nie wiem gdzie( i z jakimi rurami;) ) bedziemy mieszkac:D w razie czego znam sie juz na zakejaczach..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z krakowa
imina, widze, ze ty mieszkasz w "nowym" juz przynajmniej rok...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wziął kawałek plastiku i do garczka z wodą i załącz ogień. Gdy plastik stanie się lekko gumowy weź pistolet na klej. Przyłóż plastik na tą dziurke i przyklej. TAKI OSZCZĘDY SPOSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emzkrk
też użyłam tego typu kleju. Na umywalkę spadł mi antyperspirant w szklanej flaszce. Zrobiła się mała dziurka. Zalałam klejem o nazwie EPOFIX i zastanawiam się, ile on wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×