Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta_22

Stanik samonośny

Polecane posty

Gość gość
Dobrze dobrany strapless, polecam Ewa Michalak i Freya Deco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didiza
Dziewczyny a jak ktoś ma duże D to będzie się sprawdzał ten stanik? bo na allegro widze tylko rozmiar najwiekszy to D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma "duze d" to niech biegnie do brafitterki, bo stanik ma KOMPLETNIE I ABSOLUTNIE ŹLE DOBRANY. Dobrze dobrane 65D czy 75D oznacza bardzo niewielki biust, ok. 15 cm między obwodem pod biustem i obwodem w biuście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena18
Ja kupiłam stanik w sklepie internetowym http://www.ekubas.pl/ Bardotka Triumpha Tell Me bardzo fajnie przylega do ciała i jest mega wygodna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny spam zgłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co maje cyce oblepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz k**********a twoja spamerska maaaać! Ile jeszcze postów zaśmiecisz tym żałosnym sklepiczyną???? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dopasowany i dobrej jakości (klej) stanik samonośny nie powinien się odklejać. Jedna uwaga - stanik natychmiast po użyciu należy wyprać i wysuszyć. Nie może być zakładany ponownie ani zostawiony na później. Jeśli tak zrobisz, zacznie się odklejać przy kolejnych noszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sukienek bez pleców takie staniki są wręcz idealne. Sama mam dwa i się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko dodatkowy balast dla cyców.One pracują pod grawitacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk98
Ja kupuję przez internet :) Koleżanka poleciła mi taką fajną stronę internetową na której teraz robię zakupy :D Mają bardzo duży wybór staników i nie tylko .. I przede wszystkim moję rozmiary :D http://www.ekubas.pl/ Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki stanik kupiłam że strony "by Ann" przesyłka przyszła szybko i stanik bardzo wygodny... był w maju. Teraz jak go zakładam to po chwili z którejś strony mi się odkleja. Jak dla mnie taki biustonosz jest bardzo wygodny pomijając okres letni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika17293
Kupiłam stanik samonośny ze ściągaczem ze strony Broosa. Idealnie sprawdza się do sukienek czy koszulek z odkrytymi plecami ;) Bałam się, że się nie sprawdzi i że może być coś nie tak, ale jest naprawdę ok. Jakby któraś z was chciała to podaję link do tego co ja kupiłam... https://broosa.pl/products/adele-motylkowy-samonosny-biustonosz-sciagajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×