Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosyjska

czy ktoś może mi pomóc?

Polecane posty

Gość rosyjska

Witajcie dziewczyny :D Przez jednego niefajnego gościa popadliśmy w straszne kłopoty finansowe :-((( Nie mogę sobie nic kupić już od 4 lat.Nie stać mnie nawet na ciuchy z lompeksu bo ledwie starcza mi na jedzenie.Nie wytrzymam już tego dłużej-nie chce mi się normalnie już żyć!Wyglądam jak łajza w niemodnych ciuchach:-/ Czy któraś z Was ma może jakieś ciuchy których już nie nosi a mogłaby odstąpić za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj rozmiar i miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio
dokładnie, podaj rozmiar i Maisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
Noszę rozmiar XL lub jak kto woli 40-42.Naprawde nie wiem bo teraz to różnie bywa z rozmiarami.Gniew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda nie zawsze jest pi
wązne, że na net masz. To podsatwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
Nie mam na net.Trochę sobie dorabiam i net jest w tej pracy za darmo.Jasno powiedziałam że tą sytuację w jakiej jestem zawdzięczam jednemu kolesiowi który wykręcił mnie na kupę kasy,którą teraz spłacam i dlatego jest tak a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
Gniew to nazwa mojego miasta.To jest ok 80 km. od Gdańska a 30 od Tczewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz swój adres na mój adres mailowy. Wyślę Ci paczkę. Nosze ten sam rozmiar. Mam sporo ubrań , w których już nie chodzę. Zrobie remanent w szafie i wyślę Ci, te które są mi zbędne. Ubieram się w miarę modnie. To oczywiście kwestia gustu czy Ci się te rzeczy bedą podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
Ruda przywróciłaś mi wiarę w ludzi.Jesteś super!!!Bardzo się cieszę ale skąd mam wziąć Twój adres e-mail.Nie śmiej się ze mnie ale nie jestem za bardzo obcykana w necie bo siedzę w nim dorywczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
To jest mój e-mail może tak będzie łatwiej szu666szu@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiego rodzaju ubrania
cie interesują? np czy do pracy jakichs bardziej eleganckich potrzebujesz czy jakich? mogłabym popatrzec u siebie jak podasz więcej konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na mój nick. Tam znajdziesz informacje czyli mój adres mailowy. Naprawdę Ci wyśle troche ubrań . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
interesują mnie wszystkie ubrania bo moja garderoba składa się ze starych sztruksów,2 bluzek z długim rękawem,kilka z krótkim,mam jeden garnitur ,1 parę jeansów i jedne czarne spodnie - to wszystko.Przepraszam ale odezwę się jutro bo muszę już wychodzić z pracy. Pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
Witajcie:D Już jestem z powrotem może ktoś się jeszcze odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×