Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uff uff 1279

Nie wychodźcie za mąż!

Polecane posty

Chcialabym widzieć wasze miny gdy znajdziecie sms u męża: kochanie jesteś fantastyczna. Tyle ze pisany do innej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli znajde taki sms powiem tylko tyle: szkoda, ze tak wyksztalcony facet znizyl sie do twojego poziomu i najwidoczniej nie jest mnie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamazana
oj na to to musze odpisac..fakt, kiedys znalazł smsa w podobnym stylu...dokladnie pamietam...to bylo przez zareczynami..."jutro ok 13...wyrwe sie z pracy..tylko musimy sie uwijac" do mojej przyjaciółki od mego meza. niestety ok tej 13 nie bzykali sie..tylko wybierali dla mnie pierscionek :d skad wiem,? w spodniach meza znalazłm paragon fiskalny...godzina zakupu mowila sama za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamazana
poza tym balbino...nieskromnie powiem: maz moj lepszej i kochanszej nie znalazlby nigdy!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff uff
kurde no balbina i zamazana nie macie co robic tylko jedna druga osadzac i obrazac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamazana
ja juz sie z pana babina rozgoryczona pozegnałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamazana, balbina, piratka, ale jesteście złośliwe, aż wstyd. Czy forum ma temu służyć zeby jedna drugą obrażała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamazana
nie wiedzialam,ze obrona swojego zdania to zlosliwosci...powiem jak dziecko: to nie ja zaczelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie o to mi chodzilo Uf. Po prostu jest ogromna roznica miedzy \"miec swoje zdanie\", byc asertywnym i walczyc o nie nie ublizajac przy tym nikomu, a byc zlosliwym, wrednym i mieszac wszystkich z blotem, ale faktcznie zostawmy to, bo to rzeczywiscie do niczego nie prowadzi. Koniec tego tematu. Sorki za wprowadzenie zamieszania i kompletnej zmiany tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-szczęśliwa
Hej dziewczyny, pozwolę sobie włączyć sie do dyskusji... Nie można generalizować - ale także w przypadku płci żeńskiej!!! Nikt nie jest idealny... ludzie po 10 lat żyją ze sobą przed ślubem, a po roku małżeństwa sie rozwodzą - i odwrotnie, pobierają się po 3ech miesiącach znajomości i kochaja się do śmierci - najważniejsze, żeby się kochać, przyjażnić ze sobą, mieć wspólne pasje, zainteresowania!!! Przecież małżeństwo nie składa się tylko z powrotów z pracy, gotowania, sprzątania, zmywania... Jesteś z drugim człowiekiem, żyjesz z nim, masz wspólne plany i nadzieje na piekną przyszłość... trzeba mieć z nim coś więcej wspólnego niż tylko papier i lokum do sprzątania! Niestety ludzie się zmieniają z czasem, poprzez zdobyte doświadczenia i czasem ich drogi się rozchodzą... ale trzeba próbować... to lepsze niż żal, że nie ma sie do kogo przytulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamazana
madre.... fakt...wspolna pasja....polecam....my w sumie jeden dzien w tyg spedzamy w siodle, mamy tyle fajnych zajec,ze nawet nie ma kiedy zdradzac:) to oczywiscie uproszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUNIAAAA
nie zgadzam sie !!!!!!!!!! MOJ MAZ PRZED I PO JEST OK JESTESMY JUZ 6 LAT PO SLUBIE MAMY PIEKNE DZIECI ZDROWE JESTESMY SZCZESLIWI SLUZYMY SOBIE POMOCA NIE MA U NAS MONOTONII JEST JESZCZE LEPIEJ NIZ BYLO PRZED ,,, MILE PANIE TO ZALEZY JAKIEGO MASZ FACETA I JAK ON DARZY CIE MILOSCIA I WZAJEMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×