Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sbinki

dobry środek na poprawę koncentracji i pamięci

Polecane posty

Gość gość
Ja korzystam z działania Herbaya Ginkgo biloba, który wspomaga krążenie, zwłaszcza mikrokrążenie w naczyniach mózgowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam tabletki z lecytyną i witaminą B, mi w czasie sesji pomagają, są z doppel hertz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciaaaa
Moja siostra stosowała Revitalum Mind Plus i bardzo sobie chwali. Możesz go zamówić przez interent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pamięć i koncentrację oprócz spożywania orzechów polecam pić sok z owocu granatu, buraka i winogron. Mi taki sok pomaga więc polecam. Więcej o sokach i ich działaniu można przeczytać na terapiasokami.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten olejek przynosi też dobre rezultaty w walce z depresją, lękami. Fajny produkt, bo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje mindup pamięc koncentracja od dwóch miesięcy. Wydaje mi się, że działa dobrze. Zobaczę efekty po 3 opakowaniach. Wszystko ok ze snem i oółgnie czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzyKrzysztof
Jeśli na lepszą pamięć, to koniecznie poczytaj sobie o ich suplementach na stronie http://na-pamiec.pl Dodatkowo mają masę przydatnych artykułów, które fajnie obrazują czym jest sama pamięć. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam w domu dość często ostatnio złota koloidalnego, mam od Pro Aktiv. Nadaje się do ciała jako kosmetyk ale mnie bardziej interesuje jego działanie zdrowotne – uspokaja, poprawia koncentrację, o wiele łatwiej mi się nad czytaną książką ostatnio skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia53
Suplement Supermind polecam. http://supermind.pl no i mieszanki orzechów różnego rodzaju. Kilka dni i już widać znaczącą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
To cudowny produkt, który powoduje odkrycie zdolności Twojego mózgu, zwiększa osiągnięcia i wyzwala Cię ze skutków ciągłego stresu. Bardzo łatwo daje radę z codzienną odpowiedzialnością w pracy. Mniej się męczę i odpoczynek w nocy wystarczy mi, aby przywracać moje siły. IQooster łączy przystępną cenę, łatwe stosowanie i naturalne składniki, które pomagają w koncentracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizol86
A co sądzicie o suplementach takich jak https://www.grinday.com/pl/sklep/12-mind-up-enegry-for-mind.html podobno znacznie poprawiaja umiejetnosc koncentracji i pamiec. W sumie w dzialanie suplementow wierze, bo te na silownie mi pomagaja w budowaniu dobrej sylwetki kwestia tylko tego czy suplementy poprawiajace pracce mozgu tez na pewno dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektra511
Ja wiele specyfików stosowałam i żadne nie dawały radę...ostatnio kupiłam MindUp to tutaj już jest inaczej, widać poprawę w koncentracji, lepszy sen, mniejsze zmęczenie psychiczne i fizyczne. Póki co chyba jedyny produkt, który komuś chętnie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Jestem ciekawa co daje najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najbardziej sprawdza się medytacja, jednak ejstem śwadoma tego, ze emdytacja nie zastąpi np. witamin i składników odżywczych. Chcę teraz sobie coś zamówić np. jakieś kapsułki czy coś. No i pierwsze co znalazłam w Internecie to Hustler Mind, tutaj ma fajne opinie, tylko co wy uważacie? Warto inwestować? http://na-skupienie.pl/jakie-witaminy-i-suplementy-na-poprawe-pamieci-i-koncentracji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
Kochani, kreatyny! Już z samego opisu na stronie https://www.budujmase.pl/sklep/kreatyny/ dowiecie się, że kreatyny działają pobudzająco i odświeżająco, jeśli chodzi o pamięć i koncentrację, a jednocześnie wspierają aktywności fizyczne różnego stopnia. Zawierają wiele właściwości niezbędnych w codziennym życiu sportowca. Dodają mu sił, a także wspierają rozrost tkanki mięśniowej, która dla każdego mężczyzny jest ważna. Na rynku suplementów i odżywek to produkty z tym składnikiem, jak i z białkiem są najczęściej wybierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherine33
mi na poprawę koncentracji i pamięci super sprawdził się suplement Laminine ;) i jak się okazuje nie tylko mi, zresztą tutaj są opinie laminina-opinie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mind Up sporo osób z roku poleca ze względu na to że jest naturalny i nie zaszkodzi. Większość tego typu suplementów zawiera niebezpieczne i chemiczne składniki. Mind Up w składzie można poczytać na stronie grinday ma składniki dobrze wszystkim znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się środkami nootropowymi. Jeszcze nie wszyscy je kojarzą ale z tego co wiem, to stają się coraz bardziej popularne. Na pewno poprawiają pamięć, wpływają na koncentrację, poprawę nastroju, lepsza efektywność w pracy czy nauce. Podobno przyjmują je także osoby z depresją. Działają świetnie i są bezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rilka
Dnia 21.11.2018 o 15:32, Gość gość napisał:

Mind Up sporo osób z roku poleca ze względu na to że jest naturalny i nie zaszkodzi. Większość tego typu suplementów zawiera niebezpieczne i chemiczne składniki. Mind Up w składzie można poczytać na stronie grinday ma składniki dobrze wszystkim znane.

Czesc, Mind Up zawiera np. żeń-szeń, który dobrze wpływa na pamięć i koncentrację 🙂 sama stosuję Mind Up i widzę znaczną poprawę u siebie, produkt jest skuteczny własnie dzięki takim składnikom aktywnym jak przykładowo żeń-szeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono

Moja mama bierze geriamoc z żeń szeniem, szczerze to mnie sama zadziwia swoja pamięcią, lepiej pamieta materiał z liceum niz ja i nieraz mnie zagina tym ze lektury pamieta czy jakieś wzory z matematyki, w pewnym wieku to juz warto o takich suplach pomyślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

A to żeń-szeń nie jest bardziej dla panów na poprawę żywotności i potencji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Ja przy problemach z pamięcią korzystam z produktów z żeń-szeniem 🙂 Pani w aptece poleciła mi sporo produktów, więc wybór jest duży, w sieci znalazłam też artykuł na temat "wspomagaczy" pamięci - może się przyda:

 

http://www.gdansk4u.pl/popraw-swoja-pamiec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolinee

Ja na polepszenie pamięci oraz koncentracji stosowałam suplement 'Geniusz' o ten: http://sukces.pl/sklep/produkt/geniusz?wcepaffid=833568

A jeśli chcecie coś na stałe, na podkręcenie umysłu to polecam http://sukces.pl/sklep/produkt/kurs-technik-pamieciowych-kazdytakmoze-pl?wcepaffid=833568

Jestem w trakcie tego kursu i coraz lepiej mi idzie. Jest świetny na pobudzanie i rozwijanie prawą półkulę mózgową (wyobraźnia). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2017 o 13:34, Gość gość napisał:

Na pamięć i koncentrację oprócz spożywania orzechów

Ułatwię sprawę. Nie tyle chodzi o orzechy, ale o potas i magznes : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kechaa

Geriamoc to witaminy  w doskonałych proporcjach.Efekt u mnie jest na prawdę dobry, w ogóle mam lepsze samopoczucie, budzę się wyspana , w dzień mam więcej energii i znacznie poprawiła się moja koncentracja łącznie  z pamięcią. Już nie zapominam co mam kupić albo gdzie coś schowałam ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×