Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtty

czy wypada dzwonic do faceta co 2 dni?

Polecane posty

Gość gripex
no tylko nie czesciej bo go zmeczysz facet nie ptaszek nie lubi miec wiecznie daszek i musi sobie pofruwac na wolnosci czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio na jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 2 dni to sms;) z tym dzownieniem hmm może odebrac, że go kontrolujesz:) Nie tylko kobiety mają takie dziwne domysły, ale faceci też:) chociaż znam pary co puszczają sobie sygnały na dobranoc, sms rano i są juz tyle lat i wciąz im mało:) to trzeba wyczuc, i jak widac zalezy od pary i od osob jakie te parę tworzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hev
Zeby do mnie dziewczyna chciala dzwonic przynajmniej co 2 dzien to bylo by super. A niestety tak nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradza cie lub nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
Ja z moim facetem dzwonimy do siebie kilka razy dziennie, nawet jak jestesmy zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iryssa
i Ciebie to dziwi, te sygnałki i sms-y codziennie? ja z moim facetem piszemy do siebie przynajmniej raz w ciągu dnia, plus ZAWSZE sms na dobranoc... Dzwonimy rzadko, bo koszty ;) No i sygnałki też są... Jesteśmy 3 lata ze sobą i ja uważam to za normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwi mnie to.Ale wiem, ze On by tak nie chciał. czułby sie zniewolony, jak on to mowi:) zatem nie bede go zniewalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunnnnna
a ja wcale nie dzwonię. to on dzwoni. a mógłby i tak parę razy d ziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnidło
Odkad zamieszkalam ze swoim facetem przestalismy pisac do siebie jak nie jestesmy razem w domku :( Wyczulam, ze on juz tego nie potrzebuje. Ja musze sie powstrzymywac, zeby do niego nie napisac :( Szkoda, bo zyc bez niego nie moge... Widac taki typ mi sie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnidło-----> a może on mysli tak samo i tak samo mu tego brakuje;) może warto pisać i sprawdzić. My jak nie jesteśmy razem dzwonimy do siebie codziennie, zazwyczaj raz jedno raz drugie, sms czasem po kilka dziennie. Sygnałków nie uznaję, jakoś tego nie lubię:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×