Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nigdy nie mialem dziewczyny 24

jak ja kocham to do końca

Polecane posty

Nie wiem czy macie rodzeństwo ja mam siostrę w moim wieku i brata 2 lata starszego. Boże jak ja ich kocham , szczególnie moja siostra to moja kochana perełka , naprawdę taka kochana i szczera osoba, to jest taka milosc bezwarunkowa , niewymuszona , jak jej nie ma po 11 serduszko mi krwawi boze jak ja kocham to jest taka miłość nie wymuszona prosto od serca , zrobie dla niej wszystko wskocze w ogien . jak jakis dresiarz nawet cos do niej niemilego powie , boze zgine a wlasna piersia ją osłonie , to jest osoba którą kocham bezwarunkowo , pomimo jej wad i zalet , te jej wady czasami mnie tak irytują , że mam ochotę krzyknąć dość , stop , w iwelu życiowych i ważnych kwestiach ja muszę być stroną decydującą i wiecie co pomimo mojej nieśmiałości wychodzi mi to a dlaczego bo ją kocham , nie jest idealna często się kucimy , ale ma każde wspomnienie jej imienia mój świat się obraca do góry nogaami , zrobię dla niej wszystko a dlaczego bo ją kocham , jak ją po raz pierwszy na oczy ujrzałem z miejsca się zakochałęm , poczułem tą więź , wiedziałem , że ona jest częścią mnie na dobre i na złe nie zawsze się dobrze układało , ale każdą burzę przetrzymaliśmy , czasy kryzysu i prosperity , dni takei, że mi się żyć nie chciało , szara monotyonia życia dzień jak co dzień , praca szkoła , szarość życia codziennie rano jak wstawałem to się 2 razy zastanawiałem , po co mam wstawać nic mnie w życiu przyjemnego nie spotkało , każdy dzień był coraz gorszy , tak bardzo chciałem być szczęśliwy , niestety proza życia i to co mnie otaczało na to mi nie pozwalało , życie było ciężkie , czasami tak dobijające , że tylko dla niej , żyłem i wstawałem , każdy dzień przeżywałem , bo ją kochałem a teraz podożając do sedna mojej przydługiej i zapewne nużacej dla wielu wypowiedzi , czy taka miłośc jest możliwa , że dla kochanej osoby się zrobi wszystko , życie poświęci i nie w ramach wyrzeczeń , ale z czystej woli sumienia , odgłos serca ci dyktuje to jestr ta miłośc twojego życia i każda sekunda twojego szarego życia była pusta bo jej nie spotkałeś , nigdy się nie zakochałeś , a dobrze wiemy , że takie życie bez miłosci , szczęścia i radości to nie życie to wegetacja , jak byłem młody to miałem inny pogląd na te sprawy , kobiety mi się kojarzyły z seksualnym zaspokojeniem , mówiąc prostymi słowami myłslałem prąciem zamiast mózgiem , a;e im jestem starszy to się zmienia tak bardzo bym chciał jakaś ukochaną mi osobę przytulić , dzielić sie z nią smutkami i radościami , troszczyć się o nią , pomimo , że jestem młody taka formalizacja współczycia damsko - męskiego jest tak wspaniałą , niby jesteś ograniczony w ryzach , które cię ograniczają , ale z drugiej strony masz ta osobę , którą możesz obdarzyć miłością i starać się kochać bezwarunkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale miałeś słowotok
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa jestem
Fajnie to opisales...ja niestety nie mam az tak bliskich stosunkow z siostra, a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy taka miłosć jest możliwa bezgraniczne odanie i zaufanie , czy są inne kobiety na tym świecie , które zawróca mi tak w głowie i je pokocham i nie dla tego bo je bede... chial czy cos , ale kazda chwila z nia bedzie bezcena podaruje jej serce i dusze czy tka milosc jest mozliwa wogole , chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piekne :) Milo wiedzieć,ze wiecej takich facetów istnieje :) Wkońcu potkasz odpowiednia kobietę,którą będziesz mógł obdarzyć miłoscią,bo nieraz na ta wielką miłosc trzeba niestety poczekać,nie szukaj na siłę-ama Cie znajdzie ;) Zycze powodzenia i duzo szczescia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze jestes zbyt wybredny? Wiesz,zycie jest zyciem,a takie romanse niczy Romeo i Julia zdarzaja sie tylko w ksiazkach i filmach,chociaz niewiem,moze sie myle,moze istnieje taka bajkowa,czysta, piekna niczym nie zmacona milosc..ciekawe pytanie czy istnieje taka idealna milosc..ciekawe ;) W kazdym badz razie zycze ci wymarzonej Julii,napewno sie doczekasz kobiety przy ktorej poczujesz spelnienie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkłopotka
No widzisz, Tomku jakie to proste :) Powodzenia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa jestem
Jaki Tomku?:O To autor się przedstawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz wiele nas łaćzy bo nie mieliśmy dziewczyny , ale jednak tomek pomimio tego , że jest bardzo wartościowym i wrażliwym człowiekiem jest mi bardzo odległy , mamusia miała na mnie zerowy wpływ jak jej potrzebowałem , jej miłości nie dostałem , ojciec tatuś się starał nadrobić raczej , nie wierzę w boga wierze w przeznaczenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca jolka
ja tak kocham całą rodzine,brata,matke ,ojca,jestem na każde skinienie,jak jest źle wychodze z siebie żeby było lepiej,i skocze za nich w ogień,oni za mną też(no oprócz brata-bo on to chyba ma mnie w dupie:( ) z drugiej strony trudno sie usamodzielnić,odciąć pępowine w takiej rodzinie-mną trzęsą wyrzuty sumienia jak pomyśle o wyprowadzce....a co będzie jak sie wyprowadze...............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam sam z bratem i siostrą od 7 lat a rodziców widuje raz do roku , ale ja chcę kochać tak od serca tak jak siostrę , chyba taka miłośc jest niemożliwa , ja nie wiem bo nigdy nie miałęm dziewczyny , w podstawówce raz byłęm zakochany , boze jakie to było wspaniałę , wciąz o niej mysłałem była tylko ona i ja , ale z biegiem czasu tak się zastanaiwam , że im człowiek starszy tym mądrzejszy i chyba już nigdy nikogo nie pokocham , nie mam styczności z płcią przeciwną tzn mam non-stop , ale to są dziwne kobiety , takie , które nie mozna obdarzyć miłością :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to..dziwne kobiety? Co z nimi jest nie tak, ze nie mozesz sie zakochac w jednej z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca jolka
heh, przynajmniej wiesz że jesteś zdolny do miłości- a to jest plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe faktycznie...sa dziwne:O Te dziewczyny sa z pracy, z roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg :D to gdzie ty takie znajome znajdujesz?:D jest mnostwo fajnych subtelnych kobiet,chyba faktycznie musisz towarzystwo zmienic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca jolka
minusem jak dla mnie to kolejne zamartwianie się,ja jestem przewrażliwiona na punkcie zdrowia,prędkości(auto) itd mam powody:( więc nie dość że byłabym upierdliwa dla kogoś to jeszcze sama bym sie zadręczała:( ehhhh...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×